Advisory Group TEST Human Resources

Blukbuk

Opinie o Advisory Group TEST Human Resources

anonim 2010-04-22 17:20:13
Nalezy trzymac sie od tej firmy z daleka!!!
test krakow 2010-12-08 17:44:30
Nie wiem jak w wałbrzychu i wrocławiu, ale w Krakowie jest ok - miło, sympatycznie.. dużo pracy, rozwojowo.. okej.
pracownik 2011-01-25 15:44:49
Zgadzam się. Napewno najlepiej z agencji w krakowie. Bardzo dobra atmosfera w zespole, zleceń sporo, ciśnienie sprzedażowe jest ale trochę mniejsze niż gdzie indziej. Jak wszędzie są i wady, ale ogólnie pracodawca na plus!
Weronika 2013-03-14 18:42:29
Zgadzam się! Szczególnie nie polecam ogłoszeń dotyczących staży - są bezpłatne, trwają 3 miesiące (!) o czym nie ma mowy w ogłoszeniu. Po odbyciu stażu nie ma możliwości pracy na etat. Na rozmowę zapraszane są osoby z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem, tak aby "jak najmniej dać od siebie, a jak najwięcej wydusić z bezpłatnej siły roboczej".
mddx 2013-10-12 17:12:43
Witam, a czy jest ktoś w stanie napisać mi jaki ma przebieg rozmowa kwalifikacyjna w tej agencji w Krakowie? Po kolei +/- jak wygląda taka rozmowa? Dzięki z góry!
Kukuryku! 2016-08-19 09:44:07
Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że jest to firma REKRUTACYJNA, więc powyższe oferty pracy dotyczą klientów AG TEST HR.
Nie jest to korpo, w TEŚCIE każdy pracownik jest ważny i mocno się o niego dba. Pracownicy młodzi, część w trakcie albo po studiach - a reszta z 10 letnimi stażami :) Tutaj praca lubi Ciebie, a ty pracę!
marek 2016-08-19 09:53:45
Online Customer Service Advisor With English jest potrzebny u nich tak naparwde.
Zostaw swoją opinię o Advisory Group TEST Human Resources - Blukbuk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Advisory Group TEST Human Resources