EKOLAN S.A.

Opinie o EKOLAN S.A.

anonim 2009-02-09 12:33:26
firma bardzo dynamiczna,
anonim 2009-02-09 12:35:04
tak się nie ocenia nikogo kolega, jeśli masz jakiekolwiek zarzuty opisz przyklady a nie rzucasz inwektywami. Tego typu wypowiedzi klasyfikują się do usunięcia
anonim 2009-02-10 11:02:41
anonim - 2009-02-09 12:35:04

Co prawda boli Ekolan to (usunięte przez moderatora),i popieram pierwszy komętasz są przyjemni jak dla nich sie pracuje a potem mają cie w (usunięte przez moderatora),
anonim2 2010-02-11 13:01:33
to jest logiczne, ze jeśli pracownik nie wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków, na które poprzednio się zdekarowałał, to żadna firma nie chce z nim dalej wpsółpracować.

Żal takich postów jw.......
w30 2016-04-23 11:59:05
mnie również dziwnie niezmiernie przyjacielu ze nikt tutaj od tak dawna nie dldawał zadnego komentarza. przecież ta firma dalej z powodzeniem działa w branży deweloperskiej, a [opza tym d wiadomo że domy i mieszkania to branża gdzie dyskusje takie kwitną
Zostaw swoją opinię o EKOLAN S.A. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKOLAN S.A.