YANKO SP Z OO

Rzeszów

Opinie o YANKO SP Z OO

artbo 2015-10-09 12:23:51
Czy ktoś wie coś więcej na temat tej firmy? Dostałem zaproszenie na rozmowę i nie wiem, czego się mogę spodziewać.
bula 2016-01-30 17:06:40
Pracowałem przez 1,5 roku na stanowisku kontrolera jakości, wcześniej byłem na stażu pół roku. Jednym słowem przedszkole: prezes przyjeżdża żeby wyprowadzić pieska na spacer - mało wie o tym co się dzieje na produkcji, gdzie rządzi i króluje wszystko wiedzący zastępca kierownika "Pimpek" (gdyż kierownik woli nie wiedzieć o problemach i chować głowę w piasek). A najważniejszy w firmie dział handlowy z bujającym się jakby był co najmniej V-ce Prezesem Łysy K... jest nie do ruszenia. Jeszcze słowo o ludziach na produkcji, większość bardzo w porządku jednak zdarzały się wyjątki jak choćby najlepszy drukarz w firmie "Multikolor" - największy podpierdalacz i zarazem ulubieniec Dyrektora Produkcji "Mojżesza", który nadaje się tak na to stanowisko jak mrówka do wyruchania słonia. O swoich zarobkach nie wspomnę bo to nie była wypłata tylko jałmużna comiesięczna. Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie. Zła atmosfera, kasa i większość pracowników przyjmowana "po znajomości".
Zostaw swoją opinię o YANKO SP Z OO - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie YANKO SP Z OO