Opinie o Aleksandra Wójcik Amarina w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Aleksandra Wójcik Amarina. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aleksandra Wójcik Amarina o rekrutacji.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aleksandra Wójcik Amarina w Poznań

Kk Nowy wpis

Dzień dobry, nie pracowałam w danej firmie jednak miałam kontakt prawdopodobnie z właścicielką ze względu na aplikację na stanowisko w tej firmie. Pani przez telefon była niemiła . Nie chciała udzielić żadnej informacji na temat stanowiska chociażby tak podstawowych jak etat czy czas podjęcia pracy. Udało mi się tylko uzyskać informacje co do rozpoczęcia pracy i bardzo dobrze, bo okazałoby się że jechałbym 30 min w jedną i drugą stronę po pracy tak naprawdę po nic . Nie rozumiem w czym problem w podaniu takich informacji przez telefon. Pani wydawała się tym faktem oburzona . Także dzień wcześniej gdy odzoniłam w celu umówienia spotkania Pani była nieuprzejma i kiedy wymieniałam swoje możliwości czasowe na spotkanie usłyszałam że albo tak albo tak innej możliwości nie ma innego spotkania. Nie oceniam pracy bo za dużo nie wiem na ten temat, ale rozmowy telefoniczne średnio przyjemne . Nie wiem ale skoro osoba do kontaktu jest już nie przyjemna to nie wiem jak dalej .

Luka Nowy wpis

Mam nadzieje, że czas lockdownu firma przetrwała a teraz są szanse na pracę u was?

jurek Nowy wpis

........... i czy przez rok nic się nie wydarzyło, a koleżanko, nie pytaj d razu o zarobki.............. czy widełki.........dlatego nie dostałaś zaproszenia :(

Mis Nowy wpis

Wiesz co ja nie wiem czy ten człowiek wie o co chodzi bo stresujących rzeczy jest coraz mniej, nie wiem skąd wzięłaś takie informacje, ale mam wrażenie, że jest to jakaś zagrywka konkurencji chyba, i to w dodatku opłaconej, tak uważam, bo normalnie to się nie da

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
gośćPN

Trudno się wypowiedzięć na temat współpracy przy relacjach z klientem. Natomiast mogę powiedzieć kilka słów o zasadach panujących w firmie. Wydawać by się mogło, że tak prężnie działająca firma projektowa nie musi (usunięte przez administratora)potencialnych pracownikow, obiecując po trzecim etapie rekrutacji pracę. Oczywiście w zamian za wykonanie testowej wizualizacji. Oczywiście, żeby nie robić czegoś co firma nie spożytkuje wykonujemy projekt pod klienta, (usunięte przez administratora) Prawdopodobnie jak znowu będzimey na tyle zdesperowani szukaniem pracy, że znowu na nas trafi. Opinia jednoznaczna, potwierdzona przez inne osoby szukającej pracy na podobnym stanowisku, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Aleksandra Wójcik Amarina - Poznań

• Jak się pracuje w Aleksandra Wójcik Amarina?

Zobacz opinie na temat firmy Aleksandra Wójcik Amarina tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Aleksandra Wójcik Amarina
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Grunwaldzka 17
    60-782 Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042