Opinie o Lewiatan w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lewiatan. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lewiatan na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lewiatan w Kraków

Klijentka

Byłam dziś przed południem tam na zakupach , przy kasie Pani z krótkimi blond włosami , z twarzy sflustrowana i nieszczęśliwa potraktowała mnie bez Kompletnego szacunku! !!!!Z agresja i tupetem roszczeniowo nakazała założyć mi maske mimo iż jasno powiedziałam ze mam nadciśnienie i maski nosić nie mogę !kolejnym roszczeniowym tonem zażyczyła sobie zaświadczenia kiedy akurat Sprzedawczyni nie ma takiego prawa ! Co najciekawsze klijent wcześniej był bez ! i dwóch panów za mną tez !!!nie miało masek! Wcześniejszego obsłużyła bez zająknięcia . Beszczelnie i z tupetem zwraca się do klijenta , moja cala Rodzina często wraca z tamtąd z historiami jak beszczelni sprzedawcy pracują w tym sklepie ! Szefowie którzy zatrudniają takich pracowników powinni się zapaść pod ziemie , gdyby obok był inny sklep napewno pies z kulawa noga omijał i by ten sklep i tych pracowników !

Kazimierz

Nie wiem po co to piszesz, znasz tę Panią albo ten sklep? Napisałbyś lepiej, jakie są warunki pracy i ile tu można zarobić? Przydałyby się tu jakieś konkrety.

Nie polecam pracy w lewiatanie zachęta za manko na kasie płaci ci ze swojej kieszeni część towarów na przykład z opakowan cukierków jest wysypywania po dacie i idą na promke kierowniczki każą kupować towar po terminie na ladzie mięsnej jak się coś zepsuje to trzeba pokrywać straty ze swojej kieszeni mięso które się nie sprzeda w sobotę idzie wieczorem do zamrażania a atmosfera jest taka że są lizusy sa ok a reszta personelu jest b w lewiatanie jak zgłosisz mobbing to cię przenoszą na inny sklep owszem wypłata jest na czas

Tamara
@Weronika

No, a jak można zasłużyć na tą premię, żeby kierowniczka uznała, że się należy? Coś konkretnego trzeba zrobić? Te koleżanki zawsze dostają 300 zł ?

Na portalu z ogłoszeniami jest informacja o rekrutacji na kasjera-sprzedawcę. Stawka do 4400 zł brutto. W zasadzie nie ma informacji w jakich godzinach się pracuje. Tylko że praca zmianowa. Można elastycznie umówić się z pracodawcą na popołudnia? Jeszcze studiuje i zależałoby mi na dostosowaniu grafiku do moich zajęć. Część etatu tez wchodzi w grę? Ktoś tak pracuje?

Grzegorz
@Rafał z Krakowa

Szanowny Panie, Szanowni Państwo, Pisze Pan nieprawdę niemającą żadnych podstaw. Nie wiem skąd ma Pan takie informacje. Żądam od Pana skasowania nieprawdziwych informacji o zarobkach, godzinach pracy oraz traktowaniu pracowników. W przeciwnym razie sprawa zostanie przekazane na drogę sądową. Dla uwiarygodnienia mojej osoby przekazuję numer telefonu. Z poważaniem Grzegorz Niemczyk 508-832-085

Dziewczyny gdzie lepiej celować, na stanowisko zwykłego sprzedawcy czy za ladą z mięsem. Tu na Kraków są dwie takie oferty i sama nie wiem, może mi doradzicie. Zarobki są jawne i z tego co czytam tu też padły już kwoty, więc mnie głównie zastanawia ten przejrzysty system wynagrodzeń z jasno przedstawioną ścieżką podwyżek. Czy faktycznie podwyżki są regulaminowe i odgórnie każdy pracownik je dostaje. Co ile czasu je przyznają i ile %?

Czy poziom wynagrodzeń w Lewiatan uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Lento.pl 19 stycznia.

Ktoś

Nic się nie zmieniło, a wręcz jest jeszcze gorzej, goła pensja, zabrano wszystkie premie dodatki, premia świąteczna 200zł,wczasy pod gruszą 300zł. Długoletni pracownicy nie mają żadnych profitów, a wręcz są na maxa wyzyskiwani. Omijać tą firmę szeroki łukiem i jeszcze dalej.

Zainteresowana Nowy wpis
@Ktoś

To w tym roku zabrano Wam premie i dodatki? Dlaczego w ogóle się tak stało? Co było powodem? Długoletni pracownicy nie mogą liczyć nawet na jakieś benefity, skoro piszesz, że nie mają oni żadnych profitów? Jak to jest? Rozjaśnij, jeśli możesz.

Lena Nowy wpis

No to sprzedawczyni kasjerka ile ma tak miesięcznie złotych za pracę? Szkoda, że tego nie piszecie, w zachodnich sieciach podają stawki, a tutaj nawet od przyszłych koleżanek ciężko się wywiedzieć.

Ciotka Lolka Nowy wpis

Dotyczy sklepu Lewiatan Koral Zachęta Spółdzielców Kraków. Sprzedano mi nieświeżego kurczaka. Klientom radzę każdorazowo wąchać mięso przed zakupem. Ponadto od dzisiaj codziennie będę wysyłać tam tajemniczych klientów głównie w celu skontrolowania świeżości produktów. Jedna wpadka, a natychmiast ściągnę Sanepid, a w razie konieczności służby stojące nad Sanepidem. Ciasta często wątpliwej świeżości (sprzedawane bez obniżki ceny). Ekspedientka(usunięte przez administratora)humorzasta. Jeżeli nawet jest miła, to jest to udawane. Osoba ze sporym pokładem ukrytej pasywnej agresji, a do tego potrafiąca podlizać się kierownictwu. Proszę Pani, ludzie to nie (usunięte przez administratora)i widzą i czują fałsz. Skoro nie lubi Pani swojej pracy, radzę zwolnić miejsce komuś, kto lubi tą pracę. Nikt nie trzyma Pani tutaj na siłę. Miałam zamiar aplikować do sieci na stanowisko kierownicze, ale jednak zrezygnuję.

Jula

Naprawdę pracownicy nie mają żadnych dodatków poza samą pensją? Ciekawe, czy jest tak, jak pisał ktoś jakiś czas temu tutaj. Jeszcze mogę zrozumieć, jak stawka jest wyjątkowo dobra. Ile ma tu kasjer sprzedawca? Ogłoszenie jest, ale już widełek ani nic nie ma podanych.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Blisko Radzilowa

Sklep Lewiatan w Radzilowie. Byłem kilka razy i więcej nigdy!!! Młoda dziewczyna mówią że to kierownik sklepu bardzo ale to bardzo opryskliwa do ludzi. Jakaś obrażona. Każdy kto przyjdzie po zakupy przeszkadza jej. Bardzo źle zwracała się do swojej pracownicy ( ekspedientki ) ja bym nawet powiedział że zawiało mi (usunięte przez administratora). Czego bardzo ale to bardzo nie lubię. Nie polecam tego sklepu !!!!

Jest nowa oferta pracy dla sprzedawcy na stoisku mięsnym. Wymagają dyspozycyjności bo związana z pracą w systemie dwuzmianowym. Można grafik ułożyć elastycznie czy narzucają kiedy i na jaką zmianę się przychodzi? Podobno są premie. Ktoś napisze w jakiej wysokości? Co miesiąc można dostać czy to zależy od wyników sprzedaży?

Rafał z Krakowa

Nie warto składać CV i iść na rozmowę strata czasu.Otwierają nowy sklep na ul.Powstańcow w Krakowie po dawnym Alti.Wynagrodzenie to 4250brutto od lipca 4310brutto brak socjalu, funduszy zapomogowych, szkoleń.Umowa na start to zlecenie na 3miesiące potem umowa na rok.Etat tylko 3/4 lub cały w zależności od zapotrzebowania brak wolnych weekendów, nadgodziny.Rozmowa na zasadzie przyjdziesz to dobrze,a jak nie to też dobrze.Szukają ale nie mogą znaleźć bo wymagania rynkowe są wyższe niż co Lewiatan oferuje.Jeszcze jedno za straty,przeterminowane artykuły,zepsute oraz kradzieże płaci pracownik z własnej kieszeni.Dodatkowo trzeba podpisać lojalkę o tajemnicy handlowej.

@Rafał z Krakowa

Byłeś na rekrutacji i stąd te wrażenia? Czy słyszałeś skądś? Bo nie mówisz w sumie. Ciekawe, czy jakieś premie do tego są, za wyniki nawet nic nie dopłacają? W większości firm tak jest w sumie.

igor
@Rafał z Krakowa

chłopie nie każdy lewiatan taki sam , są takie gdzie pracujesz jako magazynier kasy Cie nie interesują na ręke 3800 więc nie gadaj głupot

Czarny
@igor

No ale jak magazynier to chyba od razu jest rekrutacja na takie stanowisko a nie kasjer sprzedawca, nie? A co to za lojalka za tajemnice handlowe? To prawda że podpisuje się coś takiego? Czy nie każdy pracownik musi?

Grzegorz

Monia

Lewiatan na Al.Pokoju 14 to jest jakaś masakra z dnia na dzień jest coraz gorzej godz 17-ta nie ma bułek chleby też jakieś takie badziewie ja nie wiem jak te kierowniczki kierują tym sklepem na miejscu właściciela wywaliłabym je na zbity pysk

Artur

To w sumie można powiedzieć, że jak będzie dużo błędów to duża część pensji poleci? A na rękę, ile dają generalnie, bo też widziałem widełki na sprzedawcę stoiska mięsnego. Te górne widełki to w ogóle do osiągnięcia? Jak pracowałeś, to pewnie wiesz, jak to realnie wygląda.

Weronika
@Artur

Górne widełki nie są w ogóle dostępne, dostaje się podstawę i jeśli pani kierownik łaskawie uzna, że zasługujesz na premię uznaniową, to jest kwota między 100 a 300 złotych, ale zwykle kierowniczka nie uznaje Twojej pracy i premię przyznaje swoim zasłużonym za donoszenie koleżankom.

Milan
@Weronika

Premie daje ciągle tym samym pracownikom mimo że nie zasługują w twojej ocenie? A za nadgodziny jest dodatkowe wynagrodzenie? Czy tu nie trzeba zostawać dłużej po swojej zmianie?

Tamara

Gocha

Jeśli chodzi o tego Lewiatana z Aleji Pokoju 14 to zgadzam się absolutnie że nigdy nie ma promocyjnych artykułów nawet wtedy gdy są promocyjne gazetki bądź akcje bilbordowe.Zastanawiam się czy tak można, bo chyba Nie!!!

Lewiatan ale.pokoju 14 to jest masakra pracownicy do wymiany kierownik porażka wiecznie coś im nie działa to punkty się nie nabijają na karty stałego klienta to towaru promocyjnego nie ma bo nie dojechał poraźka może właściciel tego (usunięte przez administratora) zrobił by z tym porządek bo kasę brać chce bo to jedyny sklep w okolicy ale zarobić coś pod klientów to po co

Asia
@Monika

Sama sobie odpowiedziałaś na te oszczerstwa. Jedyny sklep w okoli to i towaru nie ma. Logiczne. A to, ze aplikacje nie działają TO NAUCZCIE SIĘ NA ZAWSZE! To nie wina sklepu tylko aplikacji, problem informatyków, programistów… żyjecie w takich czasach cyfryzacji, ze trzeba się z tym liczyc, ze zawsze coś będzie nie działać. To tylko komórki, internet itd…

Pracownik handlu
@Monika

Ty myślisz że do pracy ludzie lgną jak pszczoła do miodu Nie masz pojęcia o czym mówisz A może kultura i grzeczność idzie w dwie strony Czyli klient ma prawo napluć ci w twarz a ty powiesz że deszcz pada My z handlu możemy napisać książkę pt Anegdoty z Lewiatan Pozdrawiam i życzę logicznego myślenia

Ekspedientka
@Pracownik handlu

Szkoda tłumaczyć bo nigdy nie zrozumie. Trzeba najpierw popracować w handlu żeby zrozumieć. Dopiero kiedy przyszłam do pracy do Lewiatana to zrozumiałam. . Na dzień dobry kierowniczka sklepy wręczyła MI, strój roboczy w postaci fartucha w pionowe cienkie pasy niebiesko-białe.Najpierw przeszkolenie a potem praca. Po tygodniu pracy w sklepie inna gadka. Niektórzy myślą że ekspedientka to służąca ale tak nie jest. Co chwile na olx są ogłoszenia o pracę, a chętnych brak.

@Ekspedientka

To chyba dobrze że dostałaś fartuch czy te pasy ci nie pasowały? Po tygodniu co się zmieniło? Na korzyść czy raczej na minus? Przeszkolenie było podczas pracy? Ile trwało? Musiałaś znać obsługę kasy fiskalnej czy właśnie tego cię uczyli?

Czy pracownicy w Lewiatan dogadują się między sobą?

Klijentka

Lewiatan na Włoskiej w Krakowie Jedna z kasjerek w okularach jest tak nie miła ani dzień dobry ani dziękuję.Pracuje chyba za karę. Minę zawsze ma obrażonej, nie szanuje ludzi.Do zwolniena.!!Zatem Panie na mięsnym bardzo miłe uśmiechnięte.

Weronika
@Klijentka

Jedna Pani z Włoskiej to w ogóle nadaje się do zwolnienia, obowiązki wykonuje za karę i z przymusu, o kulturalnym podejściu do klienta chyba nigdy nie słyszała, bo albo się nie odzywa albo warczy na ludzi, robi miny, przewraca oczami i przy obsłudze stoiska mięsnego nie związuje włosów, na co raz zwróciłam uwagę, ale poszło w eter.

R-k dworek

Mnie zaprosili do pracy na dzień próbny, pani obiecywała umowę i wypłatę nawet jak zrezygnuje po tym jednym dniu a ze zrezygnowalam z wspolpracy to nie dostałam ani umowy ani wyplaty

Renata
@R-k dworek

A powiesz dlaczego zrezygnowałaś? Co się tam nie spodobało skoro wystarczył Ci tylko jeden dzień by stwierdzić, że to nie praca dla Ciebie?

Poszukują osób na stanowisko Sprzedawcy stoiska mięsnego. Oferują pracę dwu zmianową. Skoro jest to sklep, to w jakich godzinach się tam pracuje? Poza tym, dlaczego widełki są tak szerokie: 4800zł - 7200 zł ? Od czego zależy to, kto będzie dostawał górny szczebel wynagrodzenia ?

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Lewiatan w przypadku pracy jako Kasjer?

Zdziwiona

Ale jak zdalna ??? Sprzedawca musi być w sklepie żeby obsługiwać klientów. Towar sam z magazynu nie przyjdzie, więdlina sama się nie pokroi.

Artur

Interesuje mnie praca jako kasjer i widzę że taka osoba jest teraz poszukiwana. Skoro są dwie zmiany to idzie się dogadać, aby np. 2 tygodnie być na ranną a dwa na popołudniową, czy to zależy od kierownika? Trzeba znać trochę obsługę kasy fiskalnej czy robią szkolenia? Jeszcze nie pracowałem w takim charakterze ale chcę spróbować. Trochę mnie zmartwił jeden wpis tutaj, że można mieć odpowiedzialność karną, jak popełnimy błąd z wagą produktu i inspekcja to zauważy. Ktoś to rozwinie, czy naprawdę tak jest?

Pracownik Hurtowni.
@Artur

Panie Arturze trudno powiedzieć bo Lewiatan to szerokie pojęcie. Mamy takie spółki jak: Lewiatan Zachęta, Lewiatan Market Punkt, Lewiatan Łukasik, Lewiatan DNS, Lewiatan City, Lewiatan Avangarde, itp. Nieraz w pobliżu są dwa Lewiatany, ale mają różnych właścicieli. Moją rada jest taka żeby skontaktować się z tym Lewiatanem oraz iść na rozmowę i zapytać.

Klient Sułkowice

W Lewiatanie w Sułkowicach od niedawna na kasie pracuje dziewczyna- ciemne włosy, w okularach- Katarzyna ,nie dość ,że zachowuje się jakby pracowała za kare , lub jakby klient był dla niej problemem ,to jeszcze nieuczciwie nabija na paragonie dodatkowe zakupy, zorientowałam się dopiero po przyjeździe do domu, że mam na paragonie towar, którego nie kupowałam,więc nie wróciłam z reklamacją. Ale nie było to pierwszy raz, więc następnym razem na pewno nie dam się (usunięte przez administratora). Jak chce (usunięte przez administratora) ,i dorabiać na lewo to niech idzie pracować na targ. Jest niegrzeczna i wyniosła.Traktuje klientów z góry. Proszę zwrócić na to uwagę, bo robi złą opinię Waszej placówce, a przecież reszta personelu jest ok. Do tej pory byłam stałym Waszym klientem ,ale takie traktowanie nie jest dla mnie.

Nowa

Witam.ile tak szczerze zarabia się w lewiatanach? Pozdrawiam :)

Ja, ja sam
@Nowa

Różnie co lewiatan to stawka ,słyszałam że jeszcze się zdarza najniższa krajowa, ale to już raczej rzadkości,standard około 16-17 na rękę

Ona 7
@Ja, ja sam

Umowa zlecenie 14.88 ska ja, ja sam wzięłaś te 16,17 na rękę

Pracownik handlu
@Nowa

Podstawę najniższej krajowej

Izabela
@Ona 7

14,88? co to jakaś taka dziwna liczba? W którym roku tyle się zarabiało? I czy prócz podstawy przysługuje coś jeszcze?

Klient

Byłem pierwszy raz w sklepie na tenczynie na zakupach i to niestety ostatni raz, Pani przy kasie stała jakby za karę tam była, niechętnie obsługuje. Prawdopodobnie była to kierowniczka przeklinała do pracownika że cos źle zrobil pierwszy raz się z czymś takim spotkałem by kierownik się tak zachowywał. Sklep ok w dobrym miejscu przy drodze głównej duży parking tylko to na plus.

Zostaw merytoryczną opinię o Lewiatan - Kraków

• Jak się pracuje w Lewiatan?

Zobacz opinie na temat firmy Lewiatan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lewiatan?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lewiatan?

Kandydaci do pracy w Lewiatan napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lewiatan
2.2/5 Na podstawie 96 ocen.

Lewiatan