Opinie o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow w Groningen

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow w Groningen

stefan z pabianic

większa ilość tak - ale ta mniejsza ilość zdesperowanych albo wygodnych ludzi pojechałaby z przewoźnikiem - i co można zyskać?? ile osób jest tu?? ile osób jest w ogóle która odpowiedziała na te ofertę niech 100 osób wpłaci 180 PLN to daje ....18.000 na dożywocie nie wsadzą - ale patent jest lepszy niż ............. zatrudnienie na farmę bez wymaganego doświadczenia i języka -kto wpłaci 19 PLN ten jest zatrudniony - to skrót myślowy jest to co to piszę to i tak nikt nie doceni - dalej gupole będą się umawiać na wyjazd

############

co oni chcieli zyskać na tej ofercie, większa ilość i tak planowała jechać własnym samochodem???? o co tu chodzi

stefan z pabianic

BZP ma racje niestyź - no może trochę przegiął -napisałem że firma UVP jest jest absolutnie niewiarygodna a zaraz potem towarzystwo umawia się na wyjazd johny - ten wątek może sie wydawać niewiarygodny - pod warunkiem, że nie czyta sie co tu jest napisane wiem, zdaję sobie sprawę, że oferta jest ... atrakcyjna ... piękna bajka ... po części negatywnie zweryfikowana przeze mnie.... ale swoje jeszcze sprawdzę i ... o efektach was powiadomię z pewnością i o jedno was proszę bo post poranno-nocny nazi'ego mnie zdołował - to jest jedna z wielu ofert pracy.. świat na tej ofercie sie nie kończy - codziennie pokazuje sie wiele propozycji pracy - głowa do góry

BZP

a swoją droga to dlaczego mam tak nie pisać cokolwiek tu sie napisze to i tak nie ma znaczenia - byli ludzie którze powiedzieli w 99% procentach że to oszustwo - i co ...??? poniżej posty pt.: co z tego że to oszustwo być może - ale ja jadę - no dajcie spokój - kretynami ten naród stoi - potem nie dziwne że jada do holandii - biją czólkami w szybkę potem do socjalu holenderskiego itp i dziwia sie potem że ich holenderskie media wyśmiewają - jak oni w polskich (usunięte przez moderatora) siedzą - słowa po angielsku niemiecku niderlandzku nie powiedzą - każdy kto mówi w tym języku to wróg i spiskowiec - uczyć się języka, uczyć sie myśleć, uczyć się krytycyzmu i realizmu - a przede wszystkim uczyć się czytać ze zrozumieniem

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Murarz
Groningen
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O
logo firmy CIEŚLA SZALUNKOWY (PERI, DOKA)
Groningen
LIMNUSWORK

ewidentnie maja z nas zlewkę prostaki........ widać że nie po nosie im ze w końcu ktoś przejrzał na oczy i nie da się wykiwać..... policja się nimi zajmie ja zgłosiłem juz

Hefajstos

hahah ta Zenobia I Bzp to pewnie ktorys z tych oszustow popeline robi tutaj, oby policja sie nimi zajela porzadnie powodzenia w dalszych poszukiwaniach

anonimXXXX

a nie ma jakieś instytucji zeby sprawdzili ta firme i złapali tych oszustów???

stefan burczymucha

To jedź zobaczyć ten (usunięte przez moderatora) widoczny na mapach google pod tym adresem i wrócisz z powrotem...przejrzyjcie na oczy!!!

coolio

słuchajcie ale tam sie miało niby dać znać czy się jedzie na własną ręke czy z tym przewoźnikiem.to nie tak do końca mamy 3tygodnie.

BZP

to ja jestem Waszym przewoźnikiem do Groningen. Mogę sie pochwalić wieloletnia współpraca z swiętym Mikołajem - zawsze wszędzie o tej samej porze - to daje Wam gwarancje odbioru Was z każdego miejsca w Polsce o 01.00 w nocy byscie wszyscy mogli sie znaleźć w Groningen przed 18.00 - tylko pamiętajcie o pieniążkach!!! kto chce większej gwarancji niech płaci dwukrotnie ....... będzie miał większą wygodę to ja Wasz przewoźnik - zawsze o czasie - BZP

Zenobia z Lelystad

właśnie po powrocie z pracy po przepysznym prysznicu dostałam info że jest forum w internecie o pracy w Giant w lelystad - więc wszedłam tu i piszę wam - przyjażdżajcie chłopaki przyjeżdzajcie - jest fajnie robota leciutka cholenderki chetne podobno - więc dziewczyny - dajcie sobie spokój - przyjeżdżają odbierają prawie jak w ING -------- tylko sie obudźcie potem :)

ssss

Tel: +31 (0)50 5503 0575 tak jak patrzałem na umiejscowienie tej "firmy " na przeciwko jest sklep z winami bodajże więc macie tu numer i jak chcecie zadzwońcie i zapytajcie czy po drugiej stronie ulicy znajduje się firma UVP

Steven

marzyciel to miales szczescie wyjatkowe, powaznie ci napisalem, czekam tez na to potwierdzenie a moze wyniknie z tego jakis pozytyw,

Zgadzam się ze stafanem z pabianic..... czytajcie co się pisze.... agencja nie istnieje,ale fabryka tak sprawdzone zostało to przez policję,ale jeżeli chcecie wpłacajcie i jedźcie pozwiedzać Groningen......

Rybka

o ktorej dostaliscie odpowiedz o wyjezdzie w meilu oo 12.28??bo tak jak pisalam wyglada na to ze odpowiedzieli wszystkim bez czytania

stefan z pabianic

chciałbym sie mylić - ale wy wszyscy jesteście ciężkimi (usunięte przez moderatora) nie umiejącymi czytać ze zrozumieniem - ja wiem że to wizja tej pracy jest fantastyczna - też się nią urzekłem - ale fakty mówią same za siebie - firma UVP nie istnieje - firma BZP transportowa nie istnieje -- Groningen istnieje - została uwolniona przez gen (usunięte przez moderatora)-firma wskazana przez niby koordynatora GIANT w Lellystad istnieje- ale firma ta po 1 primo nie zna nie współpracuje z UVP po 2 primo nawet w tym momencie nie szuka ludzi do pracy wiem bo dzwoniłem do fabryki bezpośrednio -------- to może z dużym wskazaniem na napewno jest oszustwo - mające na celu wyłudzenie 180 PLN na transport, który ma przyjechac po każdą osobę w dowolnym punkcie naszego ukochanego kraju o 01.00 w nocy

marzyciel

dziwne ja jak dzwoniłem to natychmiastowo se dodzwoniłem ja chce mu zaproponował ze mogę jakaś skromną zaliczkę wpłacić a resztę przy odbiorze mnie ale podoba mi się ten pomysł z tym by potwierdzić czy ta firma istnieje czekam na potwierdzenie

as

hej, ja też wraz z jeszcze jedną osobą dostałam się do tej pracy. Ponieważ rownież nie mogłam nic znaleźć nt pośrednika, napisałam do SNCU-(jest to zrzeszenie pracodawcow i pracownikow z sektora pracy tymczasowej) prośbę o info czy firma UVP w ogole istnieje. Gdy tylko coś będę wiedzieć to dam Wam znać.

Steven

marzyciel dzwonilem w dzien rano i w poludnie i przedwczoraj i wczoraj i non stop poczta mu sie wlaczala, sproboje w poniedzialek i jak sie nie zgodzi ze kase mu dam w Groningen to odpuszczam czas pokaze...

marzyciel

a spróbuj dzwonic do przewoznika w dzien nie po godzinach pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow - Groningen

Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow
3.4/5 Na podstawie 38 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Uitzendbureau voor Polen fabryka rowerow