Opinie o F.H.U. Grzegorz Słowik Horeca-Polska/Ognista/Cocon Design w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy F.H.U. Grzegorz Słowik Horeca-Polska/Ognista/Cocon Design. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie F.H.U. Grzegorz Słowik Horeca-Polska/Ognista/Cocon Design o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Grzegorz Słowik Horeca-Polska/Ognista/Cocon Design w Tarnów

Marek Nowy wpis

To prawda ze firma jest zadłużona ?

Monter Nowy wpis

f.h.u. grzegorz słowik horeca-polska/ognista/cocon design to zacna firma z dobrą kasą, polecam ich bardzo

laurka Nowy wpis

słowik ma profil na badooo

k Nowy wpis

@tomek, właściciel ma kupę długów i zajętą wypłatę przez wierzycieli, jesli to nazywasz pomysłem na biznes to współczuję, spróbować, spróbuj :) napewno chetnie cię przyjmie do spólki by mieć na kogo kolejne kredyty z banków wyciągać, ale tak to jest z domorosłymi biznesmenami. Zaaplikować do niego możesz natomiast przez portale randkowe, bo prawie na każdym ma profile, tam łowi bogate panie, które go sponsorują.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie F.H.U. Grzegorz Słowik Horeca-Polska/Ognista/Cocon Design? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tarnów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.

bongol

milenka nie wiem jakich oczekujesz dowodów ale faktem jest że ta horeca pana słowika istniała tylko miesiąc w Tarnowie, zamknięto, ludzie nie dostali wypłaty, ten facet ma tysiące pomysłów na biznesy ale niestety żaden jakoś mu zbytnio nie wychodzi. Chcesz to złóż cv do tego pana a szybko sama się przekonasz czy było warto.

piksa

Ja też szukam jakichś dodatkowych informacji. Wcześniej znajomy mi mówiła że szukają kogoś do pracy nawet, teraz chciałem sie czegos wiecej dowiedziec a tu nic....Napisze moze mi ktoś czy funkcjonuja jeszcze na rynku czy juz nie? jak tak to gdzie cv mozna złożyc?

bongol
@piksa

uważaj na tego pana, ja wypłatę odzyskiwałem przez komornika, to krętacz

Kamoka

To jak to jest czy ta firma normalnie działa czy obecnie działalność jest zamknięta? Trochę dziwnie to wygląda bo nikt wcześniej nie pisał nic o całym zamieszaniu. W 2013 pojawiły się co prawda jakieś opinie ale to chyba nie są jakieś aktualne informacje, bo ludzie by tutaj się wypowiadali na temat firmy.

piekna

życzę wam abyście trafili na innego szefa który będzie wami pomiatał jak miotłom bo jak narazie to nie macie zielonego pojęcia o pracy

CENNA RADA
@piekna

CZAROWNICOM - I STARYM DZIKIM PANNOM DZIĘKUJEMY TO NIE PORTAL DLA WAS HALLOWEN SIĘ ZAKOŃCZYŁ. POZOSTAŁ IV ZLOT WIEDZM I CZAROWNIC NA ZAMKU LIPOWIECKIM. POZDRAWIAM;

bodzia

Tak wygraliśmy jak wspominałam.Pan pracodawca się odwołał do sądu okręgowego,zyskał tylko dodatkowe koszty,jesteśmy usatysfakcjonowani .A kasę i tak odzyskamy plus odsetki,pragnę dodać iż nie ponosimy żadnych kosztów.za wszystko zapłaci nasz choiny pracodawca. POZDRAWIAM;

kk

tak wszyscy którzy złożyli papiery do sądu wygrali, z ta różnicą że jednym już komornik ściągnął i oddał należną kase a inni jeszcze czekają. Ale każdy dzień to rosnące odsetki dla poszkodowanych a napewno odzyskają każdy grosz (usunięte przez administratora)

xx

tzn opowiedz więcej chętnie wszyscy poczytają ale sprawę oczywiście wygraliście?

?

Witam wszystkich zainteresowanych którzy trzymali za nas kciuki. Właśnie dzisiaj zakończyły się rozprawy,trochę to trwało ALE WARTO BYŁO; (usunięte przez administratora) Dobrze jest walczyć o swoje i mieć nadzieje ze sprawiedliwość zwycięża. Pozdrawiam;

kw

pewnie w sadzie mozna go spotkac bo sie odwolywal od 2 wyrokow... Pozostalym tez radze sie tam udac ja bylam i wygralam w sadzie, pieniadze komornik mi odzyskal troche to trwalo ale satysfakcja gwarantowana Pozdrawiam i Powodzenia

edi

czy ktos cos wie wiecej? ja nadal nie moge odzyskac pieniedzy? czy mozna go gdzies namieryzc ?

xxxxx

Witam wszystkich zainteresowanych Słowik już nie posiada ognistej został bankrutem

kris

totalne dno.....

msciwa

warto ale omijac tego (usunięte przez administratora) z daleka ,szkoda nerwow i czasu na prace u niego .mnie sie nie usmiecha po wyplate chodzic so sadu skoro obowiazkiem pracodawcy jest wyplata wynagrodzenia .ale widac sa wyjatki - (usunięte przez administratora)przeciez jest panem i wladca sytuacji .omijac z dala to cos co sie nazywa fhu słowik .

mario

walczyć warto , ja odzyskałem swoje pieniądze

odp

W 100% warto prawnie walczyć o swoje .

stim

hej dziewczyny jak wam poszlo w sadzie , czekam na odpowiedz bo my tez mamy zamiar sie z nim sadzic .tylko nie wiemy czy jest sens???

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Grzegorz Słowik Horeca-Polska/Ognista/Cocon Design - Tarnów

F.H.U. Grzegorz Słowik Horeca-Polska/Ognista/Cocon Design