Opinie o PRINT PACK GROUP SPÓŁKA Z O. O. w Białobrzegi

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PRINT PACK GROUP SPÓŁKA Z O. O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PRINT PACK GROUP SPÓŁKA Z O. O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRINT PACK GROUP SPÓŁKA Z O. O. w Białobrzegi

Na sam produkcji to ile tych osób teraz pracuje? sam nie widziałem ofert na te kartony i chce sprawdzić jakie w ogłoszeniu warunki by proponowali. W tamtej jednej ofercie dla Dyrektora pisali o umiejętności zarządzania zespołem pracowników (30-40 osób). 40 to max?

barti Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć jak wygląda praca na produkcji w tej firmie? Widziałem, że poszukują kogoś do pracy w tym dziale, ale z samego ogłoszenia nie za bardzo wynika o co chodzi, nie widziałem tez tutaj żadnych komentarzy odnoszących się do samej formy pracy

Ciekawe co może być powodem tego co tu piszą na temat tego całego rozmachu w firmie, że od jakiejś reorganizacji jednak trochę spowolniła. Były redukcje czy może są stali pracownicy? Chciałem wyszukać oferty, pokazała mi się tylko jedna dla dyrektora operacyjnego ale to nie na moje kwalifikacje i tak

Jeśli chodzi o to zapytanie o prace zdalna, to raczej na produkcji tak nie porobisz? Swoją drogą o niej samej jest dość mało aktualnych opinii z tego co widzę, dodatkowo chociażby na FB firmowym też newsów nie widziałem, ostatnie posty są z 2022. Czy ogólnie są organizowane przyjęcia? chyba ze ludzie od lat się zatrudniają? ciekaw jestem jak praca teraz wygląda

Piotr Nowy wpis

Dzięki za odpowiedź, tak bardziej chodziło mi o pracę nie związana z produkcją w stylu logistyka czy przedstawiciel handlowy. Ale rzeczywiście mało opinii jest może firma już nie funkcjonuje z takim rozmachem jak kiedyś bo dokopałem się teraz że była jakaś reorganizacja.

Firma PRINT PACK GROUP SPÓŁKA Z O. O. prowadziła rekrutację na stanowisko Operator maszyny kaszerującej. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Leszno
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jaka jest atmosfera w pracy i czy można pracować zdalnie ? I jeśli można zdalnie pracować to jakie stanowisko ?

Do teraz nie rozwiano wątpliwości co do formy umowy? Mnie mimo wszystko przy tej dla KAMa pisali o umowie o prace oraz kontrakcie. Forma dla kandydata dowolna? Zastanawiam się przy tym czy występują jakiekolwiek benefity? ktoś wie? jedyne co mi się pokazało to ubezpieczenie na życie, ciekawi mnie czy dopiero będą cos wprowadzać?

Czy w firmie PRINT PACK GROUP SPÓŁKA Z O. O. pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

January

Też mam takie pytanie. Czy można liczyć na umowę o pracę czy są zlecenie lub inne ?

Marian

Jak wygląda aktualnie zatrudnianie? Szukają na produkcje? Czy atmosfera w zakładzie jest przyjazna?

gość_B-gi

Chce powiedzieć, że już dawno aplikowałem do Oddi jeszcze latem 2019. Podobno szukali na produkcje. Specjalnie pisze Oddi, bo wszędzie w necie tak stoicie, a całe PPG jest od niedawna. Chce powiedzieć, że nikt się nie kontaktował. Nawet nie podziękowali za zainteresoanie. Dla mnie to generalnie tylko cała uwaga idzie w PR i marketing. Pisza że szukają a nic sie nie dzieje. Szkoda czasu!

Łukasz
@gość_B-gi

Firmy często kontaktują się wyłącznie z osobami, które przeszły weryfikację pozytywnie. Wysyłałeś tylko CV, czy byłeś też na rozmowie kwalifikacyjnej?

gość_B-gi
@Łukasz

Dzięki za odpowiedź. Zostawiłem CV. I raczej dziwne sa „rozmowy kwalifikacyjne” na produkcji – raczej co umiesz i gdzie robiłeś. Teraz już ogarnąłem robote trochę dojezdzam (pracujemy nawet w tych trudnych czasach) i chyba lepiej to wyszlo. Moja sprawa była inna. Mam kolegów w Oddi i pytałem o sytuacje. Słyszałem tyle – z robota raczej mało, ale jak szukają to się zgloś. Byłem i rozmawiałem z Paniom kierownik, zostawiłem papier. Ogarnialem produkcje, reszty bym się nauczył. Wiem tyle, inni i lepsi nie przyszli. Starzy odchodzą, a nowi nie przychodzą. Uważam, że jak szukali to powinni dać znać, jak nie szukali to szkoda zawracać było głowe. Potrzebowałem wtedy roboty blisko, może bali się, że za bardzo by mi się chciało. Tak czy inaczej się nie popisali. Moje zdanie.

zwolniona -o blondi

Pozdrowienia dla Pani księgowej co się jąka jak by wietrze stała , szeregowy pracownik jak Pani Jola a uważa się za gwiazde lae warunków nie spełnia ,niska brzydka i wieczny kołtun na tej głowie. lata jak (usunięte przez administratora) ma więcej do powiedzenia niz dyrektore, a prostactwem aż z niej kipi , mega chamowata i nie kompetentna. ciekawe czy zdaje sobie sprawe że w całej firmie nikt jej nie lubi i się z niej śmieje po kontach. blondyneczko pilnuj sie bo za te opóźnione wypłaty ludzie wywiozą cię na taczkach i pmiętaj jestes tam tylko pracownikiem (niestety)

P ___a

Bardzo przepraszam za pomylke wdarl mi problem z internetem przepraszam goraco ale tresc jest nie pelna i mylna prosze administratora o dodanie slowa dukaty oraz na koncu kwiaty bardzo przepraszam jescze raz jesli mozna prosze wprowadzic zmiany bo nie moge poprawic poprzedniego wpisu dziekuje za wyrozumialosc chodzi o popszedni wpis...... dala dukaty i kwiaty przepraszam za blad

Dziewczyny jaki styl panuje w ODDI Poland Sp. z o. o.?

Pracownik produkcji

To już nie jest Oddi tylko PRINT PACK GROUP. Nie tylko nazwa firmy się zmieniła. Inwestycje i nastawienie kierownictwa również. Impreza świąteczna była super. Oby tak dalej.

Łukasz
@Pracownik produkcji

Jak prezentują się zarobki na produkcji? Czy pracownicy bez doświadczenia również są tu mile widziani? Orientujesz się dobrze w sprawach firmy, więc liczę na Twoją odpowiedź.

Całkiem przypadkiem dowiedziałam się, że firma ODDI w chwili obecnej poszukuje kogoś, kto obejmie stanowisko przedstawiciela handlowego oraz Operatora DTP: http://www.oddi.pl/praca-w-oddi.html Muszę od razu powiedzieć, iż oferują już dosyć atrakcyjne warunki. A może ktoś z Was mi powie, jak mniej więcej przebiega tam proces rekrutacji - z ilu etapów się składa, itp.?

informator
@Marta

Rekrutatacja jest sprawna - rozmowa z dyrektorem i albo masz doświadczenie i się nadajesz, albo nie :-)

Rozgoryczonakontrahetnka

Po ostatnich wydarzeniach jestem zdryzgocona forma kontaktu działu księgowości z klientem. Ostatnim czasem kontaktując się z działem księgowości odebrała(usunięte przez administratora) Która sowim głosem od początku pokazywała że nei ma czasu albo jej w czymś przeskzodzilam, (usunięte przez administratora) i nie miłe odpowiedzi ciągle podniesiony głos że strony S. S ciagle pretensje i brak zrozumieznia. Ta pani ma chyba problem ze swoją samoocena jakieś kompleksy.. Proponuję szkolenia dla pracowników z kulturalnej obsługi... Pozdrowienia dla miłej pani z brakiem kultury i profesjonalizmu

Mmmsjsj
@Rozgoryczonakontrahetnka

Witam miałam taką samą sytuacja Pani ktora odebrała telefon cały czas Mówił podniesionym tonem kiedy powiedziałam że nie ma racji wpadła w szaf i zaczęła krzyczeć jak opętana cały czas źle się odzywała... Ktoś zatrudnia w tej firmie profesjonalna kadrę która nadaje się drzewka sadzic

To są kpiny co robi ta firma po odejściu lub zwolnieniu,wygryzieniu prezesa dla was oszusta a dla nas klientow człowieka godnego i umiacym dogadać się na każdy temat ta firma to jedna wielka pomyłka -dyrektor zero wiedzy o drukarni handlowiec rządzący firma pracownicy chyba zmęczeni brakiem pracy i maszyny chodzące 12 godz chyba postoju Wielka porarzeka

Xyz

Ta firma bez Pana prezesa R.P nie ma najmniejszego sensu żeby funkcjonowała, jeden człowiek z którym można było co kolwiek dogadać się i Mial gadane w 100 % umiał rozmawiać

Michał Falkiewicz

Na szczęście ten etap firma Oddi ma już za sobą. Jesteśmy teraz zgraną ekipą, która ze sobą współpracuje. Październik i Listopad pokazał jaka drzemie w nas moc :) A będzie tylko lepiej :)

To ja

A od kiedy dyrektor ma pozyskiwać klientów ? a od czego jest dział handlowy?

NN
@To ja

Trzeba mieć taki dział. Jeśli chodzi o druk rolowy, nie było handlowca- (usunięte przez administratora)nie czuł takiej potrzeby niestety. Natomiast handlowcy tam zatrudnieni pozyskiwali klientów do druku arkuszowego. Taka właśnie polityka. Nic do przodu, a ciagle tylko krok w tył.

@NN

Wnioskuję z tego, że zatrudnieni ludzie w dziale handlowym nie radzili sobie z drukiem rolowym. Może za małe kompetencje?

Znałosię
@To ja

Nigdy nie było działu handlowego, który zajmuje się pozyskiwaniem klientów do druku na offsecie. Było biuro w stolicy, potężne, sporo handlowców, ale ich zadaniem było znalezienie klienta na arkusz. Kiedyś to była firma, Zbyszko i Oddi, największe w okolicy Bialobrzegów.

Obserwator
@Znałosię

To są stare dzieje ,które już nie wrócą.

A

Chyba odpisał na ten kometarz Handlowiec ze się pyta co ma robić i wmawiac glupoty ludzia

To ja

Ktoś bardzo dobrze napisał a fakty wychodzą gadanie jak firma dobrze zarabia bzdura

obserwator

Panie Michale! Niech Pan nie zapomina,że Radom to większy grajdół.Prędzej czy później ktoś na kogoś wpadnie i prawda wyjdzie na jaw. Firmuje Pan drukarnie swoim imieniem i nazwiskiem ( ładnie tak manipulować faktami?)Może trochę szczerości dla zaniepokojonych pracowników się należy.Pozdrawiam

Witek

Panie Michale to tylko pisanie z Pana strony w rzeczywistości widzę to nie co inaczej nie ma co mydlic oczu ludzia, i ludzie bez powodu nie odchodzą jeśli wszytko ok jest w firmie

Zostaw merytoryczną opinię o PRINT PACK GROUP SPÓŁKA Z O. O. - Białobrzegi

• Jak się pracuje w PRINT PACK GROUP SPÓŁKA Z O. O.?

Zobacz opinie na temat firmy PRINT PACK GROUP SPÓŁKA Z O. O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

PRINT PACK GROUP SPÓŁKA Z O. O.
2.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Radomska 2
    26-800 Białobrzegi
  • NIP: 7981002082 KRS: 0000149349

PRINT PACK GROUP SPÓŁKA Z O. O.