logo Techfis

Techfis

Bydgoszcz

Opinie o Techfis

Oszukany 2015-10-20 21:18:52
Proszę wszystkich oszukanych o kontakt ze mną. Składam doniesienie do prokuratury na tą firmę za popełnienie przestępstwa. Kontakt do mnie( usunięte przez administratora )
Rad 2015-11-14 01:46:30
pisz r.rogalski@wp.pl lub dzwon( usunięte przez administratora )
Pneumoinstal 2016-01-08 15:36:14
Również zostałam oszukana przez tego Pana. Musiałam jeszcze raz płacić za naprawę w serwisie bo Konopka nie przelał serwisowi pieniędzy. Na pewno tego tak nie zostawię i zgłoszę sprawę na policję i do skarbówki.
Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług tej firmy. To nawet nie firma to jakiś ŻAL. Nie rozumiem dlaczego serwis podtrzymuje umowę z Techfisem (Konopką) jeżeli wiedzą że jest nie wypłacalny i ma kilka komorników na swoich kontach. :(
airon 2016-03-17 13:35:53
Firma TECH-FIS to firma oszustów przestrzegam wszystkich klientów,przy zakupie wszystko niby było ok ale jak przyszło do zamknięcia działalności i zrobienia odczytów to czekaliśmy ponad 4 miesiące, Urząd Skarbowy wydzwaniał co dziennie a odczytów nie było i niestety nie ma do dzisiaj chociaż oczywiście pieniądze za odczyty pan K.wziął.
Oszukana 2016-09-30 13:27:15
Tez zostalam oszukana, ale wlasnie sprawdzilam ze z dniem 31-08-2016 r. firma zakonczyla oficjalnie swoja dzialalnosc ...
Zostaw swoją opinię o Techfis - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Techfis