Opinie o WZRT. SP. Z O.O. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WZRT. SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w WZRT. SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WZRT. SP. Z O.O. w Gdańsk

Wiecie, czy WZRT. SP. Z O.O. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Nickoldeon Nowy wpis

TAK

Jak szefostwo w WZRT. SP. Z O.O.? Spoko traktują ludzi?

jan Nowy wpis

Uwaga na (usunięte przez administratora)z WZRT - Obligacje WZRT -czyutaj i unikaj

Powrót

Czy ktoś może wie co słychać w wiadomych sprawach u MK i DW. Tak na marginesie czy ktoś ma do nich kontakt?

Nihil
@Powrót

Pan MK wybudował dom, obok swojego starego - ma się dobrze.

Olek

Ej firma ma tu etykietę ' w zawieszeniu ' to co, już nie działają? Czy jak?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie WZRT. SP. Z O.O.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Powrót

Czy wiecie może co się dzieje?

zainteresowany

Czy ktoś wie co się dzieje z MK i DW. Poszukuje ich. Nie stawiają się na rozprawy sądowe i na wezwania policji. Uciekli już za granice czy są jeszcze w Polsce. Proszę Was o informacje

wołowy
@zainteresowany

MK jest wciąż w Polsce, aktualnie sprzedał swój dom w Kiełpinie, mieszka w pobliżu tej dzielnicy.

@wołowy

A dokładnie gdzie ?

Czy ktoś kontaktował się może ostatnio z syndykiem ? Jak wyglądają sprawy ?

@123

Syndyk jeszcze sporządza listę wierzytelności. Strasznie długo to trwa.

Pomoc

Jeśli jest ktoś zainteresowany - można składać pozwy przeciwko MK z tytułu odpowiedzialności członka zarządu za długi wzrt. Zachęcam - przynosi to skutki. MK prowadzi działalność i ma się całkiem dobrze.

Robert
@Pomoc

Jesteś pewny że odnosi to skutek

Poszkodowany

Witajcie towarzysze niedoli. 1. Czy wie ktoś jak toczą się sprawy związane z WZRT-PÓŁNOC - kwestie upadłościowe i podział dla pracowników zaległych wynagrodzeń? 2. Czy wie ktoś co się dzieje z WZRT-ENERGIA SA? - czy jest tam również ogłoszona upadłość?

zzz

szkoda

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w WZRT. SP. Z O.O.? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

30 KWIETNIA b.r. ZOSTAŁA OGŁOSZONA UPADŁOŚĆ WZRT - PÓŁNOC ! Sąd wzywa wierzycieli upadłego do zgłoszenia wierzytelności w stosunku do upadłego w terminie 30 dni od dnia obwieszczenia postanowienia o ogłoszeniu upadłości w Monitorze Sądowym i Gospodarczym. Tak więc jeśli ktoś gdzieś coś ma to lepiej nie zwlekać.

zzz

szkoda

Romek

Czy macie jakiś powód, że przestaliście pisać na forum?

Obligatariusz
@Romek

Czekamy na sprawiedliwość. Dużo ludzi odwiedza tę stronę.

Wkurzony
@Romek

MK i DW maja sie całkiem dobrze. O jakiej sprawiedliwości wy piszecie? DW prowadzi sobie firmę na córkę o MK na budowlanych i narwickiej pod przykrywka innych osób. MK jeździ sobie nowym samochodem ktory jest zarejestrowany na te firmy. Dostał juz kilka wyroków skazujących tak jak i DW ale co z tego. Zapłacili grzywny i żyją sobie dalej.

GO-work - nie warto tu nic publikować.

(usunięte przez administratora) i nieobiektywny ten serwis, skoro nieustanie usuwne są posty z wiadomościami ogólnie dostępnymi w necie. Fakt, że WZRT to tylko jedna z wielu firm, w których zatapianie zaanagażowani są ulubieńcy tego wątku - jest nie do ukrycia. Wystarczy wrzucić nazwisko MK w wyszukiwarkę, a natychmiast pojawią się znane ulice - NARWICKA, BUDOWLANYCH... i wciąż te same nazwska- rodzina i przyjaciele królika....Kto ciekaw, niech szuka...

Zly

Trzeba napisac anonim do skarbówki. Podlegają pod 3 urząd skarbowy w gdansku.

Wiem

Nasz przykejaciel MK ma sie bardzo dobrze. Dom w kielpinoe sprzedał fikcyjnie. Jeździ teraz nowym BMW. Interes mu kwitnie w pronet. Al pracował w primie ale sprawdziłem w krs - juz go tam nie ma, wiec chyba juz go tam nie ma. Mirek sam pisze te informacje wszystkie ktore ukazały sie w maju.

Zadowolony
@Wiem

To prawda co pisze WIEM. Uczestniczę w procesach wzrt od samego początku. Jestem jednym z wielu pokrzywdzonych przez MK i DW. Wytoczyłem prywatny pozew przeciwko DW i MK wspólnie i wygrałem. Oni maja polisę oc na 15 mln złotych. Ubezpieczyciel mi wypłacił pieniądze z tej polisy. Najpierw niestety musiał wygrać w sadzie. Trwało to trochę ale z racji tej polisy pieniądze odzyskałem. Polecam ta drogę dochodzenia. Odnoście Panów MK i DW. Obaj panowie sa winni całej sytuacji w wzrt. Według krs to oni zarządzali tyli spółkami i prawnie oni sa odpowiedzialni. Dla pocieszenia. DW ma juz 3 wyroki skazujące karne. MK ma juz 2. MZ fikcyjnie sprzedał swój dom w kielpinie. Przez chwile co prawda mieszkał u swojego kolegi RP ale to tak dla zmyłki. Jesli chodzi o MK i pronet. MZ prowadzi ta firmę i niezłe mu sie wiedzie. Wygrywają dobre kontrakty z dobrym zyskiem a koszty maja małe z uwagi na to ze pracują chociażby na wyciagarkach ktore zostały ukradzione z Wzrt. DW prowadzi firmę telekomunikacyjna ktora założyła jego córka. Jesli bedzie ktos zainteresowany to podam nr polisy. Najpierw jednak trzeba wnieść pozew przeciwko MK i DW. Jeżeli ktos ma ochote spotkac powyższych to ich sprawa karna odbędzie sie 6 czerwca tego roku w sadzie ul. Nowe ogrody gdansk sala 43. Zachęcam do uczestnictwa . Warto popatrzeć jak sa kolejny raz przez sad ukarani.

też wiem
@Zadowolony

I jaki wyrok zapadł wczoraj? Ktoś wie?

też wiem
@też wiem

Zniknęła odpowiedź Zadowlonego, że grzywna i zawiasy. To taka tajemnica, że kasują? Ciekawe, czy przynajmniej ta grzywna dotkliwa.

robert
@Zadowolony

Hej jak zalozyles sprawe przeciwko nim ? , z tego co sie orientuje to mozna zalozyc sprawe przeciwko prezesowi w przypadku nie udanej egzekucji komorniczej z spolki , podobno w Poznaniu jest sprawa wlasnie z ubezpieczycielem , wiesz cos o tym ?

gg

Czy ktoś wie o tym, że jakaś firma złożyła wniosek o upadłość wzrt? chce się przyłączyć i potrzebuje sygnaturę akt oraz sąd który to prowadzi

Pamiętliwy

Budowlanych? (usunięte przez administratora) A co to za nowy biznes?

obsv

Z czego wykreślony?

Rozczarowana-K
@obsv

(usunięte przez administratora) adre jest na gdansk ul.Budowlanych nie kojarze tylko nr sprawdzcie na necie. Pozdrawiam ROZCZAROWANA

JJJ

Dajcie spokój, przeciez nie wiadomo jak się zycie potoczy, a stabilna praca zawsze jest w pewnym stopniu czymś czego człowiek poszukuje i szuka, zwłaszcza jesli chodzi o umowę o pracę to wiadomo, warto

Zostaw merytoryczną opinię o WZRT. SP. Z O.O. - Gdańsk

WZRT. SP. Z O.O.