WZRT. SP. Z O.O.

Gdańsk

Opinie o WZRT. SP. Z O.O.

wierzyciel 2014-12-01 09:59
Proszę o pomoc. Nie wiem co mam zrobić. Sprzedałem materiał do tej firmy i oczywiście pieniędzy nie odzyskałem. Doradźcie mi.
dewu 2014-12-03 19:22
Żenująca sytuacja z tymi znikającymi postami. Przecież taki portal nie ma żadnego sensu. Co tu się dzieje?
eco 2014-12-04 09:50
Nie nazwałbym tego normalnym działaniem. ( usunięte przez administratora ) Znikające posty :-) czyżby ktoś miał coś do ukrycia :-)
zmysłowa 2014-12-05 07:34
Moim zdaniem założeniem tej strony było by pracownicy znali opinię o ewentualnym przyszłym pracodawcy i na pewno nie miała służyć by prać brudy i nawoływać do agresji. Przestańcie wreszcie rzucać bezpodstawne oskarżenia !!!
bombelo 2015-01-08 10:47
cisza jak przed burzą... :P
pozdro dla Malaga.
bombelo_2 2015-01-08 11:10
noo wiosenną burzą... :P
Pozdro dla Orzełka.
oświecony 2015-01-08 14:40
widzę święta minęły i wracamy. Jak rozumiem cudu nie było i wzrt dalej w zawieszeniu bez upadłości, którą Prezes był zobowiązany zgłosić? Dawajcie jakieś info - zawsze najlepsze newsy tu czytam :D
kor 2015-01-12 13:23
Czy wie ktoś co z tym Zarządem Przymusowym?
piotr////// 2015-01-15 21:25
Panowie jesli ktos przekazał materiał na przelew (on i tak zgodnie z prawem dopoki nie jest spłacony nalezy do was ) wiec proste odnalesc gdzie został wbudowany zwrocic sie do nowego wykonawcy i $$$$ sa spowrotem badz materiał.
kuti 2015-01-26 14:52
W jakim Sądzie. Są aż trzy i w jakiej sali
anonim 2015-02-04 10:30
Czy ktoś ma informacje, jak przebiegają egzekucje komornicze? Czy ktoś już odzyskał jakąkolwiek kasę?
mnich 2015-02-25 21:27
Podobno WZRT Pulnoc sad ogłosił całkowitą upadłość tej firmy
UrządSkarbowy 2015-03-04 09:24
Panowie pracownicy a co z PIT? Pani w urzedzie twierdzi, ze jak pracodawca nie da pit to i tak mamy obowiazek sie rozliczyc. Wyliczyc sobie wszystkie skladki z otrzymanych wynagrodzen. Wie ktos jak to wyglada? Bo chyba Panu DW malo i czeka go ogrom pozwow i skarg od pracownikow. Polecam takie rozwiazanie, bo kazdego teraz czeka wyliczanie kazdej wyplaty i uwzglednianie tego w PIT!
z północy 2015-03-04 18:57
Kolejne spektakularne przetasowanie postów za nami. Z wczorajszych 13 stron w wątku nagle zupełnie niespodziewanie zrobiło się znowu 11. Tak trzymać redakcjo!
MM 2015-03-12 12:26
Czy może mi ktoś podać telefon do DW.
realdeal 2015-03-13 22:50
Jak przymusić pana de do wysłania pitow? Ktos ma pomysl?
mnich 2015-03-15 09:22
jechać do Dywit, i stać dotont aż wyda pit i zaległe świadectwa pracy .innego wyjścia niewidze
PIT 2015-03-16 08:58
Przecież on się ukrywa
Bolek 2015-03-20 13:12
"Należy przy tym pamiętać, że płatnik, który wbrew obowiązkowi nie złoży w terminie podatnikowi lub właściwemu organowi wymaganej informacji podatkowej, podlega karze grzywny do 180 stawek dziennych"
Ciekawe czy sumują za każdego pracownika czy kara jest jedna. Taka kara 30 000 zł od osoby dla Pana Prezesa może go nauczyć pamięci o rozliczeniach.
zainteresowany 2015-03-25 14:07
Czy ktoś wie co się dzieje z MK i DW. Poszukuje ich. Nie stawiają się na rozprawy sądowe i na wezwania policji. Uciekli już za granice czy są jeszcze w Polsce. Proszę Was o informacje
info 2015-03-27 14:56
DW jest prezesem w nowej spółce MK. Choć ostatnio jak go widziałem to wyglądał jak bezdomny. Jeśli chodzi o MK to ma się świetnie. Prowadzi za plecami innych osób firmę energetyczną. Owszem ukrywają się panowie nawet przed policją. Z tego co słyszałem to im prokuratura już postawiła zarzuty i pewnie za jakiś czas trafią do pierdla gdzie jest ich miejsce. Z niecierpliwością na to czekam by wysłać im bombonierki :))).
dzięki dariuszw 2015-04-15 21:11
Ciekawe...
(usunięte przez administratora) Czy te charakterystyczne terenowe auto na obu stronach i napis na żółtej koszulce to tylko przypadek?
RR 2015-05-04 14:58
Czy jest tej historii ciąg dalszy? Co słychać u MK, ma się dobrze?
mk 2015-05-04 16:34
MK ma się całkiem dobrze. Prowadzi biznes pod inną nazwą i w nosie ma nas oszukanych. DW słupem w nowej spółce, która również jest już bankrutem
Ja 2015-08-10 12:18
a na parkingu na Otomińskiej ostatnio dużo samochodów parkuje. Ktoś wie czyje to samochody?
Daro 2015-08-10 16:36
Pewnie Dyrektorów
up 2015-09-03 16:29
Czy WZRT istnieje?
. 2015-09-08 11:10
Ja być może wiem więcej, a nawet całkiem dużo, ale zależy mi na dyskrecji. Jak dotrzeć do wypowiadających się tu obligatariuszy?
utracjusz 2015-09-08 15:24
Napisz numer kontaktowa na maila
plajadan77@gmail.com
Nick 2015-09-08 18:04
Kto z byłego WZRT jest obecnie jedynym udziałowcem w spółce akcyjnej świadczącej usługi finansowe?
kancelaria 2015-09-15 15:06
wobec WZRT Północ toczy się postępowanie egzekucyjne z dochodów prowadzone przez zarząd przymusowy, tj. Kancelarię PMR z siedzibą w Warszawie.
Wierzyciel 2016-03-14 21:22
Co tam u panów MK, AL i DW?
Wierzyciel 2 2016-03-15 19:42
Kto prowadzi, jaki prokurator, sąd?
Trudnesprawy 2016-05-25 14:17
@Wierzyciel panowie MK i DW to już piżamki pakuja a pan AL liczy swoje domy i mieszkania co ich ma już kilknascie co kupil wiadomo za jaka kase
tubylec 2016-07-26 10:17
Co wy piszecie. Firma padla. Nie ma zadnej dzialalnosci. Wzrt polnoc, wzrt projekt to firmy bez pracownikow.

MK zawianal sie i dziala pod nowym szyldem.

Kuratorem/zarzadca w Wzrt polnoc jest spolka Wn projekt ktora to nalezy do MK.
W Wzrt projekt jest kurator ktory bedzie prowadzil do likwidacji spolki wydmuszki. Wzrt to porzucone spolki bez zarzadow albo z prezesami slupami.
Wierzyciel 2016-07-29 17:39
Czy MK dostał już zarzuty, gdzie, i czy idzie siedzieć?
obserwator 2016-10-12 14:00
No już się dzieje!!!
DW ma zarzuty o wyłudzanie kredytów i przestępstwa podatkowe!!! No ładnie. Dużo spraw wychodzi teraz. MK ma zarzuty za przestępstwa podatkowe!!!

Można DW spotkać w Sądzie w Gdyni w sprawach karnych i w Sądzie w Gdańsku w sprawach karnych.

Powoli sprawiedliwość ich dopada.
JJJ 2016-10-19 23:05
Dajcie spokój, przeciez nie wiadomo jak się zycie potoczy, a stabilna praca zawsze jest w pewnym stopniu czymś czego człowiek poszukuje i szuka, zwłaszcza jesli chodzi o umowę o pracę to wiadomo, warto
obsv 2016-12-07 21:10
Z czego wykreślony?
Rozczarowana-K 2016-12-08 15:38
( usunięte przez administratora ) adre jest na gdansk ul.Budowlanych nie kojarze tylko nr sprawdzcie na necie. Pozdrawiam ROZCZAROWANA
Pamiętliwy 2016-12-08 21:38
Budowlanych? ( usunięte przez administratora ) A co to za nowy biznes?
gg 2017-02-16 10:44
Czy ktoś wie o tym, że jakaś firma złożyła wniosek o upadłość wzrt? chce się przyłączyć i potrzebuje sygnaturę akt oraz sąd który to prowadzi
wołowy 2017-04-17 17:40
MK jest wciąż w Polsce, aktualnie sprzedał swój dom w Kiełpinie, mieszka w pobliżu tej dzielnicy.
Wiem 2017-05-31 08:18
Nasz przykejaciel MK ma sie bardzo dobrze. Dom w kielpinoe sprzedał fikcyjnie. Jeździ teraz nowym BMW. Interes mu kwitnie w pronet. Al pracował w primie ale sprawdziłem w krs - juz go tam nie ma, wiec chyba juz go tam nie ma.
Mirek sam pisze te informacje wszystkie ktore ukazały sie w maju.
Zadowolony 2017-06-01 07:52
To prawda co pisze WIEM. Uczestniczę w procesach wzrt od samego początku. Jestem jednym z wielu pokrzywdzonych przez MK i DW. Wytoczyłem prywatny pozew przeciwko DW i MK wspólnie i wygrałem. Oni maja polisę oc na 15 mln złotych. Ubezpieczyciel mi wypłacił pieniądze z tej polisy. Najpierw niestety musiał wygrać w sadzie. Trwało to trochę ale z racji tej polisy pieniądze odzyskałem.
Polecam ta drogę dochodzenia.
Odnoście Panów MK i DW. Obaj panowie sa winni całej sytuacji w wzrt. Według krs to oni zarządzali tyli spółkami i prawnie oni sa odpowiedzialni. Dla pocieszenia. DW ma juz 3 wyroki skazujące karne. MK ma juz 2.
MZ fikcyjnie sprzedał swój dom w kielpinie. Przez chwile co prawda mieszkał u swojego kolegi RP ale to tak dla zmyłki.
Jesli chodzi o MK i pronet. MZ prowadzi ta firmę i niezłe mu sie wiedzie. Wygrywają dobre kontrakty z dobrym zyskiem a koszty maja małe z uwagi na to ze pracują chociażby na wyciagarkach ktore zostały ukradzione z Wzrt.
DW prowadzi firmę telekomunikacyjna ktora założyła jego córka.
Jesli bedzie ktos zainteresowany to podam nr polisy. Najpierw jednak trzeba wnieść pozew przeciwko MK i DW.
Jeżeli ktos ma ochote spotkac powyższych to ich sprawa karna odbędzie sie 6 czerwca tego roku w sadzie ul. Nowe ogrody gdansk sala 43.
Zachęcam do uczestnictwa . Warto popatrzeć jak sa kolejny raz przez sad ukarani.
też wiem 2017-06-07 14:34
I jaki wyrok zapadł wczoraj? Ktoś wie?
Zly 2017-06-10 08:48
Trzeba napisac anonim do skarbówki. Podlegają pod 3 urząd skarbowy w gdansku.
też wiem 2017-06-13 22:26
Zniknęła odpowiedź Zadowlonego, że grzywna i zawiasy. To taka tajemnica, że kasują? Ciekawe, czy przynajmniej ta grzywna dotkliwa.
GO-work - nie warto tu nic publikować. 2017-06-21 14:51
(usunięte przez administratora) i nieobiektywny ten serwis, skoro nieustanie usuwne są posty z wiadomościami ogólnie dostępnymi w necie. Fakt, że WZRT to tylko jedna z wielu firm, w których zatapianie zaanagażowani są ulubieńcy tego wątku - jest nie do ukrycia. Wystarczy wrzucić nazwisko MK w wyszukiwarkę, a natychmiast pojawią się znane ulice - NARWICKA, BUDOWLANYCH... i wciąż te same nazwska- rodzina i przyjaciele królika....Kto ciekaw, niech szuka...
robert 2017-08-09 15:47
Hej jak zalozyles sprawe przeciwko nim ? , z tego co sie orientuje to mozna zalozyc sprawe przeciwko prezesowi w przypadku nie udanej egzekucji komorniczej z spolki , podobno w Poznaniu jest sprawa wlasnie z ubezpieczycielem , wiesz cos o tym ?
Zostaw swoją opinię o WZRT. SP. Z O.O. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WZRT. SP. Z O.O.