Patrol Group Sp. z o.o.

Opinie o Patrol Group Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Patrol Group Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Specjalista Ds. Sprzedaży?

Marcin Nowy wpis

Cześć. Co tak w ostatnim czasie nikt tu nic nie pisał? Zaskoczony jestem, bo są potrzebni pracownicy z tego, co widzę na stronie. Osobiście zainteresowała mnie oferta na ustawiacza maszyn więc chcę dowiedzieć się nieco o tym stanowisku. Podali, że nie wymagają doświadczenia. Wie ktoś, jak w takim wypadku szkolenie wygląda? Potrzebna też gotowość do pracy na 3 zmianach. W jakich godzinach one są i czy nocki dodatkowo płatne? Podawaliście też tu, że kasa najniższa krajowa + dodatki w zależności od stażu. Zmieniło się coś?

Józek Nowy wpis
@Marcin

Myślisz że tu uzyskasz merytoryczną odpowiedź? Nie łatwiej zadzwonić do zakładu i wypytać o wszystkie szczegóły?

Czy pracownicy w Patrol Group Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Nie

Siema, spoko robota w firmie Patrol. Zaproponowali mi bardzo dobre warunki, rozmowa byla bardzo przyjemna i w sumie te dwa aspekty przesadzily o tym że postanowiłem się podjac tej pracy. pozdro dla wszystkich

Leszek
@Nie

I jakie są konkretnie zadania czekające na pracowników w Patrolu? Możesz podać jakieś widełki płacowe obowiązujące w tej firmie? Bardzo mnie ciekawi ile można zarobić w szczególności na początku, więc może powiesz coś na ten temat? ;d Jak to u Ciebie wyglądało np :)

Widełki
@Leszek

W Patrol otrzymasz najniższą krajową plus 200 - 500 zł - nowy pracownik 700 - 1500 zł - 10 letni staż 2000 - 2500 zł - 25 letni staż.

jj Nowy wpis

Nie.

Czy Patrol Group Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Nie

Tak.

Mały

Witam, na jakie zarobki może liczyć ustawiacz wtryskarek z 25 letnim doświadczeniem? Dodam że też wchodzi w grę obsługa wtryskarki karuzelowej i wtryskarki do wtryskiwania silikonu.

Spoko robot
@Mały

Najniższa krajowa + 50 %

Leszek
@Spoko robot

A bonusy od czego tu zależą? Trudno dostać te premie?

Mix
@Leszek

Jak się starasz i ogarniasz to nie tak trudno

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Patrol Group Sp. z o.o.?

3 zmiany

6-14 (pn-sob), 14-22, 22-6

Niektóre działy pracuja na dwie zmiany a niekrire na trzyn

Hanna
@Anna

A czy można się dogadać z pracodawcą i ustalić preferowane przez pracownika godziny pracy? Zastanawiam się czy jeśli ktoś mógłby przyjąć się głównie na poranne zmiany to czy jest taka szansa.

To zależy czy chodzi Ci o biuro czy zakład produkcyjny.

Hanna

Na jakim stanowisku pracujesz w Patrolu? Mogłabyś napisać czym Cię początkowo firma do Ciebie zachęciła i jakie są generalnie plusy pracy tutaj jeśli chodzi o warunki zatrudnienia? Skoro pracujesz w firmie już kilka dobrych lat to jednak coś musi być na plus :) Jak zarobki?

@Hanna

Zarobki całkiem w porządku, ale dopiero po jakimś czasie. I to koniec plusów.

Jakie zarobki na magazynie ? i jaka atmosfera ?

Natalia
@Andrzej

Hej @Andrzej podaje link z wszystkimi aktualnymi ogłoszeniami o pracę w Patrol Group: https://patrolgroup.com/kariera/. Niestety przy informacjach o stanowisku nie ma podanej wysokości zarobków. Zamierzasz aplikować?

Natalia

Hej, czy w Patrol Group są jakieś stanowiska dla osób ze średnim wykształceniem? Jeżeli tak, wymieńcie proszę jakie i podajcie średnie zarobki.

Na jakie benefity można liczyć w Patrol Group Sp. z o.o.?

Ubrania robocze

Czasem też dadzą skrzynkę narzędziową.

Nosiwoda
@Ubrania robocze

Z benefitów to: owocowa środa, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do pakietu medycznego , jakieśtam ubezpieczenie i kawa w biurze (ostatnio nawet z mlekiem).

Janek

Witam. Czy sa w firmie obecnie przyjecia? Jakie zarobki np na produkcji?

Czy pracownicy Patrol Group Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Qbriczek

Pierwsze słyszę, by ktoś miał się integrować pod przymusem, ja osobiście wnioskowałbym o możliwości częstszych integracji - bo to buduje kolektyw całej firmy.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Patrol Group Sp. z o.o.?

Bylem pracowałem, chaosu nie o

Excel i auto

Odpowiedź

Wszystkie niezbędne do wykonywania pracy na danym stanowisku!

Serdelek
@Bylem pracowałem, chaosu nie o

Chyba AUTOkorektę w excelu jak byka w kolumnie zrobisz

Kubasek

Jak się pracuje w firmie? Własnie mam zamiar aplikować do firmy . Może ktoś podpowiedzieć czy stanowisko zmieniacz form wtryskowych jest jeszcze wolne? Jakie wymagania może postawić firma przed kandydatem?

cocacola
@Kubasek

Ja nie narzekam. Jak ktoś pracował wcześniej i miał zapieprz, to nie będzie raczej stękał, tutaj jest normalnie, trzeba robić swoje.

swoj
@Kubasek

zmieniacz form w patrolu to spoko praca ----mozna stwierdzic ze lepszej tu nie znajdziesz

Rr
@swoj

Ile zarabia netto zmieniacz form ,ile zmian ,czy ruch ciągły

Franek

Kości ze stali.

Eve

Dlaczego gdy zapytałam o zlicytowanie firmy to komentarz został usunięty ? Przecież całe miasto od tego chuczy !!

Olee
@Eve

Na Twoim miejscu to sama bym poprosiła o usunięcie tego komentarza, bo napisać "chuczy" przez "ch" to trochę wstyd ????????????

Uszatek
@Eve

Haha może ludzie twojego pokroju tak robią. Normalni ludzie po prostu pracuja. Skoro tak Cie to bulwersuje dlaczego nie znajdziesz sobie innej pracy? Nie rozumiem tego. Ja pracuje juz dlugo w Patrol i szanuje ta prace. Wypłatę mam w terminie na koncie i to sie dla mnie liczy a nie to o czym "chuczy miasto" ...

Aneta

@Pracownik Przypomnę tylko, że na forum GoWork.pl nikogo nie obrażamy, ponieważ nie jest to zgodne z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin. Każdy ma prawo do własnej opinii, jednemu będzie się podobać praca w Patrol Group Sp. z o.o., drugiemu natomiast nie. Chciałabym się natomiast dowiedzieć jak z Twojej perspektywy wyglądaja zarobki w tym miejscu? Twoim zdaniem są adekwatne do obowiązków?

Może, zamiast skupiać się na konkretnych osobach, moglibyście napisać coś o warunkach zatrudnienia w firmie Patrol Group? Chciałbym ustalić za pośrednictwem wątku, czy pracodawca odpowiednio wynagradza swoich pracowników.

Eve

To prawda że firma została zlicytowana? Czas stąd uciekać?

Uszatek
@Eve

Uciekaj koniecznie jeszcze dziś!!!!!!!

Bronisław
@Uszatek

Rzeczywiście firma została zlicytowana? Nie wiem, skąd wzięła się taka informacja w tym wątku, tym bardziej że w internecie brakuje informacji na ten temat. Wiesz może, jak to w rzeczywistości wygląda? Zaniepokoił mnie ten wpis.

@Bronisław

Proponuję podejść do osób zarządzających i dopytać, myślę że rozwieją wszelkie wątpliwości. Forum to nie jest dobre miejsce do zadawania takich pytań, bo uwierz mi prawdy się nie dowiesz.

Zapytam

Grafik znajdzie prace w patrol?

Potencjalnie zniechęcony

Rozmawiałem z byłymi pracownikami i nawet z obecnymi przedstawicielami. Na rozmowie proponują kasę około 3000 - 3500 na rękę. W zamian dostajesz plany które ciężko jest dopiąć i trasy po 500km dziennie. I oczywiście podnoszenie planu rok do roku o dziwne cyfry. Gdzieś w tamtym roku przyszedł Gosc na stanowisko klientów kluczowych i do zarządzania przedstawicielami. Klienci mówią, że (usunięte przez administratora) bo jak dzwonił klient do niego potrafił powiedzieć, że "ma ten problem w (usunięte przez administratora) bo on robi znacznie większe interesy. ". W firmie zrobił sobie kółko adoracji i dzieli firmę. Szkoda nerwów bo może gdyby pan T. Był specjalista z branży i umiał zarządzac ludźmi było by lepiej. Ale firma słaba jak dla ph. Bo żadnych programów sprzedażowych tylko jeb@nie w excelu. Żeby zrobić ofertę na 10 produktów zajmuje około 30 minut. Słabo... Nie masz co robić możesz iść do tej firmy. Ale nie licz na wsparcie. Nawet koledzy potrafią sobie klientów podbierać między sobą.

Myster Me
@Potencjalnie zniechęcony

Kolego nie wiem skąd bierzesz takie informacje, nie wiem kim jesteś, co bierzesz, natomiast to co - piszesz jest kompletną bzdurą! Odnosząc się po kolei do twojego monologu. Plany są wszędzie, wzrosty rok do roku również ( raz mniejsze, raz większe), Z tego co mnie wiadomo plany w tej chwili tak jak to wcześniej wspomniałeś u Pana T. (które niby jak to napisałeś ciężko jest dopiąć) są wyrabiane i to na Bardzo dobrym poziomie ! Sądzę że najlepszy zespół Ever jaki był w tej firmie pod względem kompetencji i upartości w tym co robią! Jeszcze nie słyszałem żeby ktoś narzekał na kilometrówkę - każdy zatrudniając się w tej firmie wiedział co z czym się JE i jakie tereny otrzyma, Fakt nie są one małe - ale bez przesady! Pan T. również robi bardzo dobrą robotę - bo tak dobrze na sieciach - jeszcze nie było!

Hank Williams
@Potencjalnie zniechęcony

(usunięte przez administratora)Każda firma ma swoje wady i zalety. Ta ma wiele wad które można zatrzeć zaletami. W moim odczuciu a nie jestem tu krótko nigdy nie było lepiej pod względem produkcyjnym - zdarzają się błędy i problemy ale wyjeżdża to wszystko zdecydowanie szybciej niż kiedyś a produkcja jest kluczem do sprzedaży. Panie z Wielunia mają ciężkie charaktery ale coraz lepiej idzie im rozumienie że albo zrobią to na czas i jak trzeba albo nikt nie będzie zadowolony włącznie z nimi. Co do organizacji firmy samej w sobie - kasa jest jak w Polskich firmach nie ma kokosów ale płacą - raz lepiej raz gorzej ale płacą. Poza tym w każdej firmie trzeba sobie radzić znaleźć złoty środek i pogodzić plusy z minusami. Szkoda tylko że ludzie odchodzą bo inne firmy płacą lepiej i dają więcej - Patrol i tak jest w lepszym miejscu niż jeszcze rok czy dwa lata temu. Pozdrawiam

Bmpp
@Myster Me

Nie monolog tylko opinia to po pierwsze. Po drugie kwestia brania „czegoś” jesteś specjalista, wiec nie mierz ludzi swoją miara. Kolejna kwestia nie wątpię ze p. T jest specjalista od sieci. Ogólnie gratuluje sukcesów. Zespół sprzedażowy jest na pewno super, nie znam wszyskich ale widzę ze jeżdżą już normalnymi autami, nie dostawczakami. Nawet dostają awanse. Gratuluje zespołu, pewnie świetni ludzie. Na sieci musi być ktoś kto tym się zajmuje. Tak samo proszę nie ujawniaj mi i czytelnikom tajemnic firmy odnośnie obrotów i kondycji finansowej firmy, nie uważasz, ze to nie jest odpowiednie miejsce. Z rozmów czy z pracownikami rożnego szczebla jak również z klientami, nasuwa się ze brakuje osoby która to wszystko spinała w całość. Gratuluje sukcesów ;)

am
@Potencjalnie zniechęcony

W tych paru zdaniach strzeliłeś w 10. Smutne ale prawdziwe. Nie polecam.

Być może przyszły pracownik.

Dzień dobry. Chciałabym dowiedzieć się o pracy w Patrol Group Sp. z o.o. na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI. Moje pytania dotyczyłyby: A) Jaka atmosfera panuje w pracy? B) Jakie są wypłaty? Ile wychodzi się z premią na czysto? C) Jak odbywają się przerwy w pracy? Każdy chodzi o jednakowej porze czy nie? D) Czy w pracy wszystko jest w porządku, bo często poszukują do tej firmy pracowników produkcji. E) Czy polecacie stanowisko pracownik produkcji? F) Jakie są przyznawane bony świąteczne? I czy to prawda, że jak dostanie się bon to odejmowana jest premia? G) Jeśli możecie napiszcie wszystkie wady i zalety pracy w tej firmie. Warto przyjść i pracować?

potroszku
@Być może przyszły pracownik.

Na twoje pytania odpowie na pewno (usunięte przez administratora),który nie ma wykształcenia i obycia biznesowego ( wszyscy się śmieją za plecami tego (usunięte przez administratora)) - potroszku...

Kasa
@Być może przyszły pracownik.

Atmosfera nie jest zła dopóki nikt nie patrzy Ci na ręce. Wypłaty super-jak odbierzesz 1700 to powinieneś się cieszyć. Przerwa jest jako ktoś Cię na maszynie wymieni. w pracy jest wporzadku tylko wypłaty są nie wporzadku. Jak chcą to bon dostaniesz ale w zamian zapomnij o premi bo przecież trzeba znalesc na to pieniądze a najlepiej z pracownika zawrzeć. Wad tej firmy nie da się zliczyć. A największą są pieniądze. W mopsie dostaniesz wieksze pieniądze niż w tej firmie za ciężką prace. Jak lubisz charytatywnie pracować to ta firma jest dla Ciebie

Kasa

Pracownica produkcji
@Być może przyszły pracownik.

Atmosfera w pracy jest bardzo dobra. Wypłata dla operatora to najniższa krajowa plus ewentualne soboty i premie. Przerwa jedna 20 min, produkcja chodzi na przerwe po kolei, są wymieniane przez pracownice z montażu i konfekcji (żeby maszyny nie miały przerwy w pracy). Mysle ze pracownicy odchodza przez niskie zarobki dlatego czesto poszukuja pracowników.Bony sa na świeta i paczki, premie uznaniowa ma kazdy a dodatkowa jest w różnych kwotach i ta premia jest podobno od wypracowanej sprzedaży takze faktycznie zdażało sie ze jej nie bylo. Wady i zalety? Przyjdz i sam ocenisz. Niektórzy mają dobrze a i tak narzekają...

Pracownica produkcji

Ktoś

Patrol Group to ogólnie w porządku firma. Gdyby poprawili warunki pracy (temperatura na hali) i troche podniesli zarobki - ludzie nie narzekali by. Choc zawsze znajdzie sie osoba ktora bedzie narzekac chocby nie wiadomo jak dobrze bylo. Płacą na czas a to ważne. Ludzie są w porządku choć są osoby które sobie nieźle pogrywają i wprowadzają dużo zamętu ale nikt z tym nic nie zrobił nie robi i nie zrobi - dlaczego tak jest? Nie wiem. Ogólne prace w firmie bardzo polecam, za miłą atmosfere w pracy i dobrą wspólprace w firmie, za pensje na czas i stabilna prace.

@Ktoś

To, co piszesz, jest bardzo ważne - szczególnie teraz, w momencie gdy Patrol Group rekrutuje nowe osoby. Firma oferuje wiele możliwości rozwoju osobistego oraz realny wpływ na firmę. Z tego, co widzę, można tu też liczyć na atrakcyjne benefity. Czy zechcesz napisać coś więcej na ten temat? Czy premie w Patrol Group są często przyznawane?

Monia
@Ktoś

"Patrol Group to ogólnie w porządku firma. Gdyby poprawili warunki pracy (temperatura na hali) i trochę podnieśli zarobki - ludzie nie narzekali by" - czyli do poprawy jest bardzo ale to bardzo dużo. Niestety Wieluń to polska klasy C gdzie brak perspektyw na lepsze zarobki zmuszają ludzi do niewolniczej pracy za psie pieniądze. Nooo ale prezes zrobił paczki na święta, tylko szkoda że zabrał premie w zamian haha.

Bogdan
@Monia

Dlaczego zostały zabrane premie pracownikom, którzy pracują w firmie Patrol Group? Pracodawca uzasadnił w jakiś sposób tę decyzję? Z informacji, które można znaleźć w internecie, widać, że firma próbuje zachęcić potencjalnych kandydatów tym, że oferują im elastyczne godziny pracy, prywatną opiekę medyczną, czy np. możliwości rozwoju zawodowego. Z Twojego doświadczenia wszystko to, co zostało wymienione przez pracodawcę, sprawdza się w rzeczywistości?

Zostaw merytoryczną opinię o Patrol Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Patrol Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Patrol Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patrol Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Patrol Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Patrol Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Patrol Group Sp. z o.o.