P.W. Wenglorz

Lidzbark Warmiński

Opinie o P.W. Wenglorz

janek 2015-10-15 19:34
Firma i praca w porządku. Dobrze że biuro do Olsztyna przeniesli, bo już na świniaka nie mogłem patrzeć. Teraz rzadziej przyjeżdża, to i spokoniej. Jak na Lidzbark to dobra firma, polecam.
JAn 2016-05-06 17:06
Nie polecam z całego serca, łamanie prawa pracy, badania na własny koszt, brak umowy przez 1 tydzień, tłumacząc się tym, że właściciele zgłaszają do połowy miesiąca. Płaca słaba, jak do zakresu obowiązków, brak organizacji.
JAn 2016-05-06 17:07
Spore zarobki to 2500???? Smiech
Donatan 2016-05-12 17:01
To czas na aktualizacje , łamanie prawa pracy , trochę mobbingu i obniżki pensji do podobno umówionych kwot regionalnych.Wymuszanie zostawania po godzinach za darmo. W ostatnim czasie duze zwolnienia około 1/10 zakładu. Wulgarny Dyrektor i powoli zakład upada . Nawet sprzęt wyprzedają. Nowy dyrektor polozyl zaklad , a wlasciciele go lubia bo ma twarde podejscie do pracownikow. Zaklad jednym slowem sie konczy.
Adam 2016-07-07 22:32
A ten dyrektor to kto Pani Joanna czy Pani Izabela w sumie jedna drugiej warta, oszustwo brak umowy, i w dodatku nie zwracaja za badania. Nie polecam uuuuuuuuuuuuu
TOMOZO 2016-07-13 07:55
Jako były pracownik generalnie nie polecam. Badania lekarskie robi się na własny koszt. Płaca w stosunku do oczekiwań przełożonych bardzo słaba. Zakres obowiązków niesprecyzowany. Brak organizacji i chaos. Ludzie zajmujący wysokie stanowiska w firmie zupełnie z przypadku, nie mają pojęcia o tym co dzieje się na budowach i na produkcji. Polecam szczególnie dla ludzi o mocnych nerwach i potrzebujących wielu wrażeń! Jest wiele lepszych firm w których zarówno płaca jak i praca są zdecydowanie lepsze.
Konfitura 2016-07-16 18:25
Pracowałem w tej firmie na produkcji. Wszystko było robione byle szybciej i nikt nie zwracał uwagi na sposób wykonania. Liczyła się sztuka. Płaca słaba. Nadgodziny obowiązkowe. Wyjazdy na montaże, pomimo iż nie było się zatrudnionym jako montażysta. Generalnie nie polecam.
Adam 2016-08-28 09:40
Z łodzieje jednym słowem. BRak praw pracownika i człowieka, badania na własny koszt paranoja, pip powienien tam zawitac,
Guwno 2016-09-25 09:39
Moge.
Banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle.
Brygadzisci to juz porazka.
Jarosława s do szpitala wyslac jak cala resztę. Jezdza po ludziach jak po psach. Ten zaklad to jest takie guwno. Krzywo mlotek odlozysz na polke to ci premie zabiora. Chore!!!
inpet 2016-09-25 17:13
Moglibyście napisać jak wygląda praca w biurze w Olsztynie? Widziałem, że pojawia się sporo ogłoszeń. Czy to wynika z dużej rotacji, czy po prostu zwiększają zatrudnienie?
helena 2016-09-25 18:15
@# inpet- a gdzie widziałes takie ogłsozenia? no chyba nie na gowork?
danmat 2017-03-02 21:03
Czy mógłby mi ktoś napisać jak wygląda praca w tej firmie? Z tego co pisze na stronie internetowej wynika iż firma daje duże możliwości rozwoju, jednak ostatnio słyszałem że dużo ludzi odchodzi. Ciekawe z czego to wynika. Nie mniej zastanawiam się nad złożeniem do nich aplikacji. Będę wdzięczny za krótki opis. Ciekawi mnie czy powyższe komentarze zawierają dużo prawdy, czy są jedynie odzwierciedleniem frustracji niektórych pracowników.
danmat 2017-03-02 21:04
Zostaw swoją opinię o P.W. Wenglorz - Lidzbark Warmiński
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W. Wenglorz