P.W. Wenglorz

Lidzbark Warmiński

Opinie o P.W. Wenglorz

janek 2015-10-15 19:34:38
Firma i praca w porządku. Dobrze że biuro do Olsztyna przeniesli, bo już na świniaka nie mogłem patrzeć. Teraz rzadziej przyjeżdża, to i spokoniej. Jak na Lidzbark to dobra firma, polecam.
JAn 2016-05-06 17:06:32
Nie polecam z całego serca, łamanie prawa pracy, badania na własny koszt, brak umowy przez 1 tydzień, tłumacząc się tym, że właściciele zgłaszają do połowy miesiąca. Płaca słaba, jak do zakresu obowiązków, brak organizacji.
JAn 2016-05-06 17:07:56
Spore zarobki to 2500???? Smiech
Donatan 2016-05-12 17:01:27
To czas na aktualizacje , łamanie prawa pracy , trochę mobbingu i obniżki pensji do podobno umówionych kwot regionalnych.Wymuszanie zostawania po godzinach za darmo. W ostatnim czasie duze zwolnienia około 1/10 zakładu. Wulgarny Dyrektor i powoli zakład upada . Nawet sprzęt wyprzedają. Nowy dyrektor polozyl zaklad , a wlasciciele go lubia bo ma twarde podejscie do pracownikow. Zaklad jednym slowem sie konczy.
Adam 2016-07-07 22:32:52
A ten dyrektor to kto Pani Joanna czy Pani Izabela w sumie jedna drugiej warta, oszustwo brak umowy, i w dodatku nie zwracaja za badania. Nie polecam uuuuuuuuuuuuu
TOMOZO 2016-07-13 07:55:42
Jako były pracownik generalnie nie polecam. Badania lekarskie robi się na własny koszt. Płaca w stosunku do oczekiwań przełożonych bardzo słaba. Zakres obowiązków niesprecyzowany. Brak organizacji i chaos. Ludzie zajmujący wysokie stanowiska w firmie zupełnie z przypadku, nie mają pojęcia o tym co dzieje się na budowach i na produkcji. Polecam szczególnie dla ludzi o mocnych nerwach i potrzebujących wielu wrażeń! Jest wiele lepszych firm w których zarówno płaca jak i praca są zdecydowanie lepsze.
Konfitura 2016-07-16 18:25:02
Pracowałem w tej firmie na produkcji. Wszystko było robione byle szybciej i nikt nie zwracał uwagi na sposób wykonania. Liczyła się sztuka. Płaca słaba. Nadgodziny obowiązkowe. Wyjazdy na montaże, pomimo iż nie było się zatrudnionym jako montażysta. Generalnie nie polecam.
Adam 2016-08-28 09:40:17
Z łodzieje jednym słowem. BRak praw pracownika i człowieka, badania na własny koszt paranoja, pip powienien tam zawitac,
Guwno 2016-09-25 09:39:45
Moge.
Banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle.
Brygadzisci to juz porazka.
Jarosława s do szpitala wyslac jak cala resztę. Jezdza po ludziach jak po psach. Ten zaklad to jest takie guwno. Krzywo mlotek odlozysz na polke to ci premie zabiora. Chore!!!
inpet 2016-09-25 17:13:58
Moglibyście napisać jak wygląda praca w biurze w Olsztynie? Widziałem, że pojawia się sporo ogłoszeń. Czy to wynika z dużej rotacji, czy po prostu zwiększają zatrudnienie?
helena 2016-09-25 18:15:55
@# inpet- a gdzie widziałes takie ogłsozenia? no chyba nie na gowork?
Zostaw swoją opinię o P.W. Wenglorz - Lidzbark Warmiński
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W. Wenglorz