"Techwind" Jan Rutkowski

Gdańsk

Opinie o "Techwind" Jan Rutkowski

Jan to tylko nick 2011-12-07 17:32:28
Witam.Pracując w firmie Techwind to porażka.Gościu leci z wypłatmi i stosuje [usunięte przez moderatora]Na początku tylko obieca ,a później to wyzysk.Robisz nadgodziny za które nie płaci(miesięcznie ok 60 nadgodzin).Już nigdy nie będe tam pracował.
mobing straszny przez tel nawet 2014-07-28 01:03:11
znajomy pracuje w tej firmie, mowi ze szef zdrowo pier...ty, a w chacie jest 1 dzień w tygodniu... Do umowy dostaje sie klauzure, przez jakis czas czy pare lat nie pamietam dokladnie, po zwolnieniu nie mozesz przejsc do konkurencji... wysokie odszkodowanie trzeba zaplacic...
egm 2016-05-17 22:56:34
Z mojego punktu widzenia, jeżeli robisz to co tobie należy, nie ma co się bać.
Wynagrodzenia osobiście dostaję od razu, tyle ile uzgodniłem z pracodawcą, ani grosza mniej.
Owszem są momenty nerwów jeżeli jest tyle zamówień jednocześnie i czasu do realizacji mało, ale gdzie nie jest tak samo?
Póki co nie mam nic negatywnego to powiedzenia.
Król Jan Europy Pan 2016-12-05 19:56:36
Oferują pracownikom umowę na minimalną krajową, reszta wypłacana jest pod stołem. Dla właściciela pracownicy są złem konicznym.
Zostaw swoją opinię o "Techwind" Jan Rutkowski - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Techwind" Jan Rutkowski