"Tuden"

Toruń

Opinie o "Tuden"

anonimus 2013-05-18 00:44:22
Informacja Dla wszystkich starających się o stanowisko Przedstawiciela Handlowego (wiem, że jest rekrutacja). Nie polecam tej firmy, zarobki kiepskie, prowizja praktycznie nieosiągalna, liczona od zysku, długie trasy, dużo dźwigania - oprócz pozyskiwania klientów rozwozisz też towar, firma ze złym dojazdem komunikacją miejską, samochód służbowy nie jest do domu (wielka szkoda), masę roboty papierkowej, brak palmtopa, brak szkoleń dotyczących sprzedawanego sprzętu...nie widzę plusów tej firmy. Radzę się zastanowić zanim zdecydujecie się na pracę w tej firmie.
adel 2013-05-21 00:25:39
Szkoda, że szefostwo płaci tak śmieszne pieniądze pracownikom oraz ma dziwne zasady. Przez to firma traci na jakości, nikomu się nic nie chce robić za tak małe pieniądze. Tam niedługo osoba która sprząta będzie przedstawicielem handlowym, dostawcą (już jest), pewnie niedługo będzie w księgowości....Do szefostwa: zacznijcie myśleć o innych ludziach, a nie tylko o sobie i o zyskach.
Rotacja przedstawicieli jest bardzo duża, także o czymś to świadczy.
megi 2013-05-22 00:47:33
Myślicie, że tylko przedstawiciele mało zarabiają? Mylicie się, Ci co siedzą"na miejscu" też nie mają co liczyć na podwyżki od kilku lat. Z drugiej strony nikt nikogo na siłę nie trzyma.
anonimka 2013-05-22 23:47:42
Przestańcie już pisać, bo nas wszystkich wyrzucą, lepiej mieć parę groszy nic nic i szukać pracy.
m:) 2013-06-25 00:39:13
Praca przedstawiciela handlowego jest super !, szefostwo jest wyrozumiałe, służy pomocą, radą, jak rodzice. Lubię pracę w tej firmie, mam fajny samochód służbowy, zarabiam bardzo dobrze, jak dla mnie rewelacja.
m:) 2013-07-13 00:52:14
..anonim...nie widzisz, że to napisałam z przekorą...i to wszystko nie jest prawdą...
anonimka 2013-07-13 23:41:47
Mniej się zarabia niż w Polo Markecie. Nie warto tam być przedstawicielem handlowym.
misia 2013-08-15 00:01:42
Tak dostaje...swój własny...heh.. dostaje do dyspozycji w godzinach pracy. Nie do domu....a szkoda.
misia 2013-08-21 00:45:38
Dokładnie tak, odstawiasz na parking pod firmą. To jest najgorsze co może być, auto powinno być do domu.
2013-08-24 23:29:32
Jak chcesz jechać swoim..za tak małą kasę...nie bronię. Jak do mnie po południu dzwonią klienci to im mówię że jutro przyjadę, naturalnie prawda.
m :) 2013-08-27 00:07:17
w tej firmie ...to już się pewnie nic nie zdarzy...radzę poszukać pracy w Clean Way.
TIA 2013-10-12 00:40:51
Jan przestań wypytywać, bo zaraz dziewczyny pracę stracą, więcej Ci nikt nie napisze.
migotka 2013-11-21 22:04:25
Nie polecam pracy jako przedstawiciel handlowy, duża praca za małe pieniądze, wiecznie szefostwo się czepia, dużo głupich raportów, brak samochodu do domu, jedynie dziewczyny które pracują na miejscu są super, ale niestety zastraszone przez szefostwo przez to atmosfera pracy jest jaka jest.
zgrabna 2013-12-04 20:51:48
Pracowałam na stanowisku przedstawicielki handlowej......masakra!, nie polecam, żadnych perspektyw, możliwości rozwoju, ani szans na auto służbowe do domu. Jedyne co to wiecznie niezadowolone szefostwo...firma porażka. Pozdrawiam
zgrabna 2013-12-04 21:09:34
...zapomniałam dodać, że pensja podstawowa jest śmiesznie niska, a o prowizji można zapomnieć.
czop 2014-04-22 11:41:56
@zgrabna, pisałaś o podstawowej pensji na jakim stanowisku w Tuden? osoby sprzątającej czy takiego przedstawiciela?
Dariusz 2014-05-08 00:42:48
@czop, przecież zgrabna w pierwszym poście napisała, że pracowała w Tuden na stanowisku przedstawicielki handlowej.
tuptuś 2015-02-05 23:48:23
Widzę, ze firma nastawiła sie bardziej na usługi porządkowe niż na sprzedaż sprzętu, bo większość pracowników z ok. 150 , których zatrudniają to pracownicy właśnei porządkowi. Czy coś w tym roku się zmieniło jeśli chodzi o stawki, jakies podwyżki? Może chociaz pozwalają korzystać z samochodów służbowych?
jaro 2016-05-13 12:24:43
no niestety, takie uroki własnej działalności gospodarczej.. Dlatego ja bym się nie decydował na ten rodzaj współpracy, wolałbym na umowie lecieć i sam dawać im na zus :O
Zostaw swoją opinię o "Tuden" - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Tuden"