Opinie o INDEKA w Słupsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie INDEKA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie INDEKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INDEKA w Słupsk

Nie widzę mojego wpisu, nie wiem czy się dodał czy nie? więc wrzucę jeszcze raz, jak się powtórzę to sorry Pracuję tu już od 2 lat. raz jest lepiej raz gorzej, jak to w tej branży. ale ogólnie firma jest okej, normalne warunki, kasa się zgadza, więc to najważniejsze w sumie jestem całkiem zadowolony, plus mam swoje porównanie, więc może dlatego bardziej doceniam te konkretną robote dla mnie jest spoko

Cypisek
@maniak

Wszystko wyjdzie w praktyce, zaaplikuj i spróbuj, nikt ci tutaj krzywdy nie zrobi, a zawsze można się z pracodawcą dogadać

kulawy

Dobra firma, uop jest, uczciwosc jest, problemów nikt nie robi. tak trzymac!

godzilla

o tez mnie wlasnie zastanawiaja biurowe godziny pracy

gumball

Jest opcja "stażu" miesiąc bez doświadczenia 4200 jak długo się jeździ jako osoba bez doświadczenia?

jaslo
@Uflu

różnie to w firmach bywa, dobrze wiedzieć że tu jest inaczej

młodziak
@gumball

a skąd masz taką informację? bo też byłbym zainteresowany, wtedy nie trzeba mieć doświadczenia na pewno?

chetny
@gumball

a jest opcja, że opłacą Ci np. prawko odpowiedniej kategorii na to?

@chetny

jak te staże wyglądają w ogóle?

C+E
@milopoli

w sensie? no z tego co wyczytałem to jeździsz z drugim kierowcą i ci tłumaczy co i jak, takie szkolenie w zasadzie trochę

Borek
@C+E

ale jak szkolenie, że jeździsz z drugim? w sensie mówisz o zdawaniu prawka, czy już o jeżdżeniu z prawkiem pod firmą?

taborowiec
@Borek

prawko musisz mieć zdane za wczasu co jest raczej jasne, ale możesz na przyuczenie iść i wtedy pierwszy miesiać jeździsz jeszcze z kimś zeby wszytskiego się dowiedzieć

Pisarz
@taborowiec

jak wtedy wypłata wygląda, jak długie trasy i czy jakieś benefity na tym są?

Pisarz
@Pisarz

nastepnie jest jakiś egzamin czy coś przed przejściem na pełny etat?

Rept
@taborowiec

zawsze to jest jeden miesiąc czy jest możliwość żeby ktoś trochę dłużej z tobą pojeździł?

Rept
@Pisarz

Też chętnie się dowiem coś o benefitach

sot
@Borek

wątpie żeby istniały staże na prawo jazdy ale kto pyta nie błądzi :D

sot
@Rept

może i jest, można w sumie spytać na wstępnej rozmowie

pele
@sot

jak przychodzisz do pracy i nie masz doświadczenia to jesteś brany pdo skrzydła innego kierowcy żeby cie wdrożył i pokazał co i jak

@pele

ile takie wdrożenie trwa?

kruk

ak to ile potrzebujesz? to nie ma z gory okreslonego takiego czasu?

dzinias
@Oleg

wdrozenie chyba zalezy od tego jak szybko zalapiesz, okres probny standardowo 3 msc

@dzinias

Ej a czy okres próbny to da się jakoś skrócić?

jablonka
@Gelato

to zależy od pracodawcy, możesz się szybciej wdrożyć i nauczyć wszystkiego, ale okres próbnym jest w dużej mierze formalnością z góry powiedzianą i raczej nie da sie go skrócić jak się chce, przynajmniej ja się z czymś takim nie spotkałem

Henderson
@jablonka

Czesto sie zdarza ze nie przedluzaja umowy potem?

gundo
@Henderson

tak, przedłużają, pracowników potrzeba

monej
@Henderson

zazwyczaj przedluzaja, jesli tylko radzisz sobie ze swoimi obowiazkami

monej
@Rept

premie są i szkolenia raz na jakiś czas

drozd
@monej

tzn raz na jaki czas? raz na miesiąc, pół roku, rok?

Estse
@monej

Szkolenia na koszt pracodawcy?

Uflu
@Estse

No tak a jak inaczej sobie wyobrazasz

jaslo Nowy wpis
@Uflu

różnie to w firmach bywa, dobrze wiedzieć że tu jest inaczej

Zuza

Cześć. W internecie znajduje się teraz informacja o tym, że poszukiwany jest informatyk. Podstawa jest ustalana na rozmowie i już będzie nie do ruszenia? Piszą ze wynosi od 5 do 7 tys i dobrze byłoby móc się zorientować na co teraz patrzą

Lot Balonem
@Zuza

Polecam się zgłosić, dowiedzieć i podzielić się informacją czy da się negocjować

Liban Nowy wpis
@Lot Balonem

Wydaje mi się że na początku wszyscy zaczynają od jednej stawki dziwne by też było przyjść na rozmowę i pierwsze co zrobić to narzekać że za mało płacą

jaslo Nowy wpis
@Liban

a mógłby to jakis pracownik potwierdzic?

Kio

Jaki macie tutaj tabor samochodowy?

@Kio

jest jakaś różnica jakie marki w taborze? pytam bo to moja pierwsza praca w tym stylu

Oleg

Jak wygladają noclegi, macie jakieś punkty gdzie się spi czy jak?

Oleg

Dzięki za szybką odpowiedź :)

a jakie warunki w tym hostelu? Jak oceniacie go? I samemu się płaci za to czy cos oddadzą lub nawet pokryją koszty?

Sp

Hotel jest bezpłatny dla kierowców zatrudnionych w firmie. A warunki normalne, łóżko, pralka, lodówka, kuchnia, dużo zależy od towarzystwa, zdarzały się calonocne imprezy zakrapiane alkoholem.

librys
@Sp

znaczy można zazwyczaj liczyć na podstawowe wyposażenie kuchni?

librys
@librys

tak żeby jakieś kubki czy talerze chociaż były, albo nie wiem co tam jeszcze, czajnik?

czapla
@Kio

tak ci radzę wejdź sobie na ich stronę jak chcesz jakichkolwiek informacji sie dowiedzieć, mają tam wszystko rozpisane, dowiesz się szybciej niż pytając na forum

czapla

Jest w porządku, warunki ludzkie, wyspać się idzie, nie narzekałem nigdy na to

kuuki
@czapla

i na pewno noclegi sa zawsze za darmo?

@kuuki

Podbijam zapytanie czy są darmowe ale również ocena ich standardów jest dla mnie nie ukrywam, że dość istotna. Ktoś podkreślił, że „spanko ważna sprawa” ano fakt, a jeszcze jakieś inne formy odpoczynku tu przypadają? jakiś dodatek?

@czapla

Skoro pracujesz powiedziałbyś może czy przed podjęciem pracy tutaj są obowiązkowe jakieś badania jak się ma tylko takie które się robiło dosyć dawno temu?

@Kum

Jeśli tak to w ile mniej więcej zamyka się cały proces rekrutacyjny?

@Kum

ja słyszałem coś, że cała rekrutacja się zamyka tak w 3-4 tygodniach max ale proszę mnie poprawić jeśli się myle

drobnostka

a mógłby ktoś dać jakieś info odnośnie benefitów? nie wiem czy ten temat już był poruszany?

spol
@drobnostka

pakiet medyczny i ubezpieczenie na życie

Mecz

Skoro pracujesz to orientujesz się czy są tutaj jakieś szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników?

choco
@Mecz

kolega mówił że mają raz na jakiś czas szkolenia czy kursy, ogólnie dobre opinie słyszałem i sam będę tu rekrutował wkrótce

Marcela
@choco

A rozwijał temat tego czego te szkolenia i kursy dotyczą? to jakieś przypominajki czy cały czas coś nowego maja? i co najważniejsze czy to się dzieje w trakcie godzin pracy?

Henderson
@choco

A platne czy finansowane? Przynajmniej w jakiejs czesci?

endes

tylko jedna rozmowa stacjonarna jest w ciagu tego miesiaca? tak to wszystko jest telefonicznie zalatwiane?

Elmo
@endes

A ile potrzebowałbyś rozmów stacjonarnych do szczęścia?

Capus
@endes

lepiej, wygodniej, czasu twojego nie marnuja wiec jest dobrze

Uflu
@endes

Tak i ta jedna wystarczyla w zupelnosci

Liban Nowy wpis
@Elmo

Do szczęścia to ja bym mógł mieć wszystkie telefoniczne albo online

kulawy

Dobra firma, uop jest, uczciwosc jest, problemów nikt nie robi. tak trzymac!

Akolita
@kulawy

siema, a uop od poczatku? i czym jezdzicie?

@Akolita

tak uop normalnie od początku z tego co pamiętam z ich strony nigdy się tutaj z problemem nie spotkalem

@Akolita

a jeździ się na reanult i volvo

Fels
@Okarny

a mozna sie zglosic nie az tak dlugo po zdaniu prawa jazdy c+e czy trzeba miec opdowiedni czas prawko zeby moc wyjechac w dluzsza trase?

Fels
@Fels

troche brzmi jakbym w koncertowa chcial pojechac :D a drugie pytanie to sa przeprowadzane jakies testy nnajpierw albo szkolenia?

grzywacz
@Fels

No na pewno musisz mieć jakieś doświadczenie żeby jeździć, natomiast ja tu dawniej pracowałem i nie wiem jakie są teraz wymogi w 100% ale warto poczytać gdzieś w ofertach

grzywacz
@Fels

no kurs na przewóz musiałem mieć ale tak jak mówię, to pewnie gdzieś jest napisane jakie są teraz wymagania

@grzywacz

a jak wyglada baza noclegowa? firma normalnie zapewnia nie? wole sie upewnic

gornek
@porzadny

ta firma daje baze noclegowa. jest normalna taka standardowa no jak to baza

corazon
@grzywacz

a jak wspominasz współpracę z tą firmą? bo w sumie skoro pracowałeś to łatwiej będzie ci się wypowiedzieć

car
@corazon

firma jest na tyle w porzadku że sie nie musisz martwic o to czy cos będzie wyplacone w terminie czy nie, z tym tutaj zawsze jest na czas wiec sobie chwale

Byly
@car

Może u Ciebie bo wielokrotnie kilometry nie zgadzały się ( płatność z kilometrów), do tej pory jeżdżą kierowcy na kilometrach, bajki możesz opowiadać innym

bury
@car

i jak mam już coś wiecej powiedzieć to firma ja firma , ja prace sobie chwale i idzie sie przyzwyczajic do takiej roboty . narzekać też nie trzeba bo nie ma na co aż tak

sum
@bury

a poczatki byly ciezkie? wczesniej nie pracowalem w ten sposob, ciezko jest sie przyzwyczaic do tak dlugich i czestych tras?

sorro
@sum

nie jest aż tak źle jeśli o to pytasz, ja firmę też sobie chwalę więc można śmiało próbować

lays
@sorro

czyli bez doswiadczenia tez przyjma?

lays
@sorro

urlopy tez normalnie mozna brac jak sie ma uopa?

doctor
@lays

z tego co kojarzę to na stronie mają w wymogach doświadczenie, tak samo jak widziałem na (usunięte przez administratora) na jakimś ogłoszeniu

Ruster
@lays

co to w ogole za pytanie? xd na każdej umowie możesz brać urlop, na uopie teżz tą różnicą że musisz sobie na niego zapracować i wtedy masz płatny

Ruster
@lays

no chyba że lecisz bezpłatnym urlopem na żadanie... w każdym razie urlop możesz w teorii wziąć zawsze i na każdej umowie chociaż nie zawsze się to będzie podobać tym na górze

mikel
@Ruster

ile dni urlopu przysluguje ci w ciagu roku? tak jak jest w kodeksie pracy?

@mikel

urlop urlopem, mnie bardziej interesuje w jakich systemach można jeździć?

bober

ale co w praktyce wygląda? jeżdżenie?

Kuśtyk
@kulawy

Jaka uczciwość jak wszystkiego nie wypłacają kierowcy . Chyba ci sufit spadł na głowę.

kmin rzymski
@gornek

na warunki nie narzekasz? wiem mniej więcej jak to wygląda ale wiem też że w różnych firmach różnie to bywa także byłbym wdzięczny za opinię :)

Sandacz
@kmin rzymski

od siebie powiem, że ja tam nie narzekam wiadomo, że każdemu odpowiada cos innego, ale tutaj nikt nikogo na siłę nie trzyma wiec zawsze można zrezygnować myślę że może warto byłoby najpierw spróbować czy to w ogóle dla nas

TonTon
@Sandacz

Dokładnie najlepiej się w czymś praktycznie sprawdzić bo często ludzie nawet nie wiedzą jakie mają predyspozycje

TonTon
@Sandacz

Swoją drogą macie teraz jakieś przyjęcia?

nal
@TonTon

a chodzi ci o jakies konkretne stanowisko?

jas

swoją drogą mógłbyś powiedziec dwa slowa od siebie apropo tej firmy?

maniak
@TonTon

przyjęcia są zawsze w zasadzie możliwe, ale co teraz firma potrzebuje to nie wiadomo

Burbon
@maniak

szukacie gdzieś specjalnie ofert? na stronie publikują czasem coś ciekawego?

Fanta

Też tak mam nawet pracuj chyba bardziej bym powiedział aczkolwiek to chyba wszystko trafia do pracodawcy tak czy siak

kuuki

gdzie indziej i tak juz chyba nie wstawiaja nie?

jablonka
@Burbon

ja radzę popatrzeć sobie na wszystkie te portale typu pracuj.pl, na ich strone i na facebooka, nie wiem czy oni też wstawiają, ale wiem że sporo firm oferty właśnie na fb wrzuca więc warto mieć to na oku

Kum

Ktoś mógłby powiedzieć w jakim systemie zmianowym się tutaj pracuje? można go jakoś wybrać?

@Kum

podbijam pytanko, nie moge znaleźć żadnego info a propo godzin pracy a nie ukrywam że jednak to jest bardzo ważne, mógłby ktoś odpowiedzieć?

spol
@drobnostka

ale pytasz teraz o transport czy jakieś biuro? xd

@spol

no stanowisko biurowe by mnie interesowało

godzilla

o tez mnie wlasnie zastanawiaja biurowe godziny pracy

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie INDEKA? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Słupsk
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
Domi

Jak teraz oceniacie zarobki spedytorów? Jest teraz dostępna oferta ale bez podanych widełek. piszą w niej za to o tym, że mile widziane byłoby wykształcenie kierunkowe. Zastanawiam się czy magister z logistyki zawyży stawkę, a jeśli tak to o ile?

box

no tak moim zdaniem najlepiej wyslac cv bo szkoda czasu chyba pytac jak nawet nie wiesz czy oddzwonią do ciebie

Aaggi

Opinia podlega weryfikacji i jej treść jest obecnie niedostępna.

omijać szerokim łukiem !!!!!!!

Skala (usunięte przez administratora) w tej firmie jest tak ogromna, że chyba nie istnieją narzędzia, którymi można ją zmierzyć. Nie znam nikogo, kto wypowiedziałby się pozytywnie na temat @Indeki, zarówno wśród obecnych jak i byłych pracowników .. a tych nie brakuje, bo w ciągu ostatnich 2 lat firmę dobrowolnie opuściło wielu pracowników biurowych, a ci którzy nie zdążyli odejść sami, zostali zwolnieni przez (usunięte przez administratora). Ma taką strategię, że zwolnił dla przykładu kilka osób, to teraz reszta siedzi cicho, bo się boi.. i pracuje za trzech na jednym stanowisku bez podwyżek, premii i szacunku dla siebie i swojej pracy. Kondycja firmy nie jest dobra, skoro wszystkie dodatki i premie zostały obcięte i zwolniono pracowników, którzy zarabiali najlepiej. Niepotrzebny koszt, kiedy inni zrobią ich robotę za pół darmo.. Redukcje, optymalizacje... a pracy i tak coraz więcej. Wcisną ci tyle roboty, że nie dasz rady przerobić.. i pieluchę ci dadzą, żebyś nie musiał latać do kibla na siku .. czas to pieniądz.. ale nie twój. Frustracja w tej robocie sięga zenitu. Nerwice, stres są na porządku dziennym. Relacje pomiędzy pracownikami i przełożonymi pełne napięcia, nieufności i zakłamania. Złośliwość, fałsz wylewa się z każdego kąta. Kto mógł to uciekł z tego tonącego statku, który lata świetności ma już za sobą. Teraz ugrzązł na jakiejś mieliźnie i chyba z niej nie może wypłynąć. Praca w te firmie bardzo zmienia ludzi. Na gorsze. Zarówno w biurze jak i wśród kierowców panują takie same kiepskie nastroje. (usunięte przez administratora) żenada, jaką trudno sobie wyobrazić.. trzeba zobaczyć na własne oczy, ale w sumie po co? Nie polecam.. dla tych, którzy się wahają i zastanawiają nad praca w firmie @Indeka zdecydowanie nie polecam, odradzam. Poszukajcie jakiejś normalnej firmy, w której można rozwijać swój potencjał, bo szkoda go i energii na tego kolosa na glinianych nogach, w którym i tak nikt nie doceni waszej pracy, bo pracownik w tej firmie jest na ostatnim szczeblu drabiny pokarmowej. Pracownik = (usunięte przez administratora) Najlepiej, żeby zasuwał za darmo.. a na koniec kopa w (usunięte przez administratora) tak jak zrobili z wieloma osobami w ciągu ostatnich dwóch lat w ramach "optymalizacji". A wszystkie pozytywne komentarze piszą pracownicy firmy na polecenie szefostwa. Niech nikt nie da się nabrać. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!

natalka
@omijać szerokim łukiem !!!!!!!

rzeczywiście musi być coś na rzeczy skoro w samym miesiącu marcu dodano 8 ogłoszeń o pracę na olx na różne stanowiska... bardzo dziwna sytuacja... wręcz podejrzana...

okej, teraz już widzę...nieważne

szerszen
@Gość

no czasami sie tu coś psuje, tez chwile temu probowałem dodać kom i nie bylo dopiero jak odświeżyłem dwa razy to mi sie pojawił mój wpis

tomas
@Gość

no ja sie zastanawiam właśnie nad zmiana pracy to chyba wezmę indeke pod uwage, bo całkiem spoko sie wydaje z tego co czytam

niewiem
@tomas

te odp są z 2022 roku, a ktos mógłby sie wypowiedziec jak jest teraz? jakas świeższa opinia by sie przydala, glownie interesuje mnie to jak wygląda rekrutacja i jak z atmosferą w pracy, czy ludzie tam sa ok?

Grudzień
@Gość

skoro pracujesz i mówisz, że generalnie jest w porządku to mógłbyś powiedzieć jak jest tutaj z atmosferą między pracownikami?

Grudzień
@Gość

jeśli mogę prosić to jeszcze jakbyś coś wspomniał o dodatkach/bonusach pracowniczych to by było super

Yeti
@Grudzień

w ofertach są wymienione takie benefity jak premie/dodatki, ktos moglby wytlumaczyc na czym polegają? i co zrobic zeby dostac taką premie np

Yeti
@Grudzień

i jeszcze szkolenia z chęcią się dowiem jak wyglądają bo rowniez byly wymienione w ogloszeniach

Towarzysz życia
@Grudzień

ja z kolei chętnie bym się dowiedział czegoś o stabilności pracy tutaj czy to dobre miejsce żeby się zatrzymać na dłużej?

Towarzysz życia
@Towarzysz życia

oraz czy wypłaty są tutaj w ogóle wypłacane na czas i nie ma jakiegoś kombinowania

Ciekawa

A uzasadnisz, czemu? Tyle się pytań posypało na wpis @Gość, chyba jako jedyny w ostatnim czasie odradzasz. Dopóki nie wiadomo czemu, to nie wiadomo też czy warto Twoje zdaniem brać pod uwagę :3

Las
@Towarzysz życia

ja ci moge powiedziec ze swojej strony ze zdecydowanie mozna sie zatrzymac na dluzej, wiadomo ze wszystko zalezy od ludzi i warunkow ale jak sie dobrze trafi to na prawde nie ma co narzekac

Las
@Grudzień

jesli chodzi o atmosfere to tak jak mowie - ludzie sa rozni i trafic tez mozna roznie, ale na ogół jest ok, nie slyszalem zeby ktos mial jakies wieksze problemy z innymi

Ilimehan
@Ciekawa

Wszędzie znajdzie się ktoś komu coś nie pasuje więc trzeba brać wszystko z przymrużeniem oka.

Ilimehan
@Ilimehan

Tylko nie do końca rozumiem czemu ktoś w danym miejscu pracuje i narzeka. Jakby tak źle było to by zmienił robote od razu.

Sandacz
@Towarzysz życia

wypłaty zawsze miałem na czas, nie zdarzały się opóźnienia

fafal
@Sandacz

co o samej pracy mozecie powiedziec? bo to ze opinie beda podzielone to nic dziwnego, tak jest wszedzie. czy wg was to jest praca taka do znudzenia i raczej na krotki okres czasu czy jednak da sie tu troche dluzej popracowac?

Sygnet
@fafal

zależy czego oczekujesz, mnie dla przykładu się podoba i zostałem na naprawdę długo, ale znam osoby dla których ta praca zdecydowanie nie była i one same tylko się męczyły. Po ogłoszeniach i rozmowie rekrutacyjnej da się wywnioskować, nikt cię tutaj niczym nie zaskoczy, wszystko zawsze jest jasno powiedziane. Polecam spróbować i się po prostu przekonać, a nuż i tobie się spodoba

@Sygnet

Od jakiego czasu pracujesz i na jakiej umowie możesz powiedzieć?

@Gelato

Czy można tu dostać umowę na nieokreślony?

Zay

Chyba maksymalnie na tych określonych uopach można być ze 3 lata, jakoś tak

Kęs
@Zay

A tutaj jest się dokładnie tyle czy można jakoś szybciej przejść?

maniak
@Kęs

o takie szczególiki to dopytasz się już jak uda ci się w ogole na rekrutacje załapać widzisz że tu wszystko płynne póki co

Cypisek

Młody driver

Pytanie. Co się wozi w tej firmie i jakie kierunki? Czy Anglia też jest? Jakie zarobki dla świeżaka na start powiedzmy w systemie 2/1

@Młody driver

na stronie mają podane że w 2/1 to 8300

poi

netto czy brutto?

Nikiel
@poi

to są kwoty netto już wszystkie, więc wypłata całkiem niezła

Nikiel
@Młody driver

to zależy, jak nie masz doświadczenia to na początek masz mniej, tez to na stronie jest opisane

lolo
@Nikiel

to bez doswiadczenia oni po prostu przyuczaja?

Japan
@lolo

właśnie też się zastanawiam czy oni wymagają jakieś doświadczenie czy jednak można tutaj złożyć cv bez tego

A macie jakieś aktualne oferty na spedycję? Bo odnośnie tego doświadczenia właśnie potrzebuje się tez zorientować. Mam dawniejsze i w nim było napisane, że wymagają min 2 lat. możliwe ze teraz będzie mniej czy trzeba na jakiś staż się załapać? był ktoś?

V

Szukają przez UP aktualnie

Kio

Gdzie właśnie znajdę jakieś ogłoszenia oprócz ich strony?

@V

Dzięki za info, a jakie macie zdanie o tej całej spedycji? Warto w ogóle o niej myśleć? Chodzi o to, że sporo o kierowcach można tu poczytać, a mnie także biuro będzie interesowało wkrótce. Ktoś na rozmowie był i by ocenił przebieg? Jakieś konkretne pytania padają?

log

kiedy się tak w sumie najpóźniej powinni odezwać jak wyśle CV?

Bero

widziałeś właśnie gdzieś jakieś ogłoszenia do biura tutaj? bo też o tym myślę

belbog
@Bero

nie wiem jak teraz to robią, ale swego czasu do biura ogłoszenia zamieszczali na pracuj, możesz obczaić na ich profilu czy jest coś aktualnego

Było minęło
@Bero

Nie polecam pracy w biurze w tej firmie. Wyzysk, nadgodziny niepłatne, a pod telefonem trzeba być cały czas.

Bzy bzy
@Było minęło

W końcu konkrety . Może firma niech się rozliczy z byłymi pracownikami zwłaszcza z kierowcami którzy notorycznie byli i są (usunięte przez administratora)z pieniążków

Było minęło
@Bzy bzy

Okradanie to mało powiedziane. Swego czasu działy dostawały premię co miesiąc, za pracę i wyniki. Od kiedy zmienił się dyrektor premia została zabrana. Niżej możesz przeczytać moją dłuższą wypowiedź na temat pracy w biurze tej firmy, ale jeśli szanujesz sam siebie, swój czas i nerwy to radzę omijać szerokim łukiem

A tak w ogóle jakie są tu jakieś przyszłe plany? Widzę, że padają opinie i wyjaśnienia od byłych pracowników, co z tymi aktualnymi? Jeśli faktycznie nie ma już tej wspomnianej premii to co teraz? będzie cos planowane? Jakaś rekompensata czy ludzie mimo wszystko i tak są zmotywowani?

sp

obecni pracownicy siedzą cicho jak myszy pod miotłą i piszą pozytywne opinie, żeby uchować stołek, w przeciwnym razie nowy dyrektor ich wykopie na zbity pysk, choć dwoją się i troją, aby ogarnąć robotę i utrzymać tonący statek na powierzchni.

Rysiu
@sp

Teraz w tym roku tak się tu dzieje? Odpisujesz na komentarz z zeszłego ,a ja na bieżąco już nie jestem. to jakie warunki niektóre osoby mogą mieć zaoferowane, że tak bardzo chcą jednak pozostać w firmie?

sp

przestańcie zastanawiać się CZY WARTO, otóż STANOWCZE NIE dla pracy w tej firmie jako ktokolwiek. w przełomie ostatnich 6 miesięcy firma zwolniła multum kierowców (lub odeszli sami) oraz ludzi ze stanowisk biurowych w KAŻDYM dziale (również WIELOLETNICH pracowników!) premie i dodatki zostały zabrane roboty za trzech, za psie pieniądze pozytywne opinie są pisane przez gamoni, którzy wciąż tkwią na pokładzie Titanica firma straciła w oczach zleceniodawców, utracili wiele kontraktów i zleceń od stałych klientów, co przełoży się na trasy kierowców-będą ubogie w kilometry i problemowe, bowiem zlecenia pobierane od innych spedycji zazwyczaj tak wyglądają- wszystko jest niedopięte i niejasne.

Ponoć kierowca C+E w transporcie międzynarodowym (Niemcy, Benelux, Francja, Włochy, Hiszpania itd.) we wrześniu miał podawane 10 tys. brutto zarobków. Zmieniło się po nowym roku? Minimalna wzrosła, więc i wyższe zarobki też powinne podjechać do góry :3

Migos

Cześć! Mój znajomy pracował kiedyś w Indece i dość chwalił sobie tę pracę. Teraz ja szukam pracy i myślałem właśnie o tej firmie, tylko chciałbym poczytać jakieś aktualne opinie, najlepiej o warunkach, o organizacji pracy, jaka jest umowa i czy są jakies benefity dla pracowników? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi :)

neo
@Migos

są teraz jakies oferty w ogole? bo nie ukrywam ze tez poluje na miejscówke tam

kent

o super, to w takim razie co najbardziej sobie chwalisz w tej pracy? pracodawcę mógłbyś faktycznie polecić?

kent

kojarzysz może czy są teraz jakieś przyjęcia, jeśli chodzi właśnie o pracowników administracyjnych?

Czyli tak jak wskazują w niektórych opiniach są plusy i minusy? Można narzekać a i tak dalej pracować? mnie to przy tym oferta dla Dyspozytora by interesowała, wiem ze ta do której nawiązuje jest już wygasła, ale warto mimo wszystko przyjść? Oceni ktoś pod kątem aktualnych warunków oraz stawek? Jaki jeszcze inny dodatkowy język jeży uznawany prócz tego rosyjskiego z opisu?

Nie polecam reszta co została z tego co wiem tez niedługo odejdzie zabrali premie miesięczne nie dali rocznych nie dali na święta nic i każdy czeka na podwyżki w styczniu i raczej się nie doczeka ja jestem szczęśliwa ze odeszłam z tej firmy nie pchaj sie tam nie dbają o pracowników

paprykarz

czy można liczyć na jakieś szkolenia pracując tutaj?

paprykarz
@paprykarz

i czy jest jakiś system premiowy za polecenie pracowanika? mam paru znajomych co też by chcieli spróbować

Ciasny
@paprykarz

Tak. Nauczysz się jak nie dać się oskubac z pieniędzy. Byle jakaś ryska ewentualnie awaria z winy kierowcy zapłacisz za wszystko. Nawet mandat dadzą Ci do zapłacenia a po kilku miesiącach ten sam ci wcisną i kasę zabiorą ( polecenie właścicielki pani iwony). Będziesz miał najlepsze szkolenie życiowe

@paprykarz

Ty podstawiony przez właścicieli jesteś? Poczytaj wcześniejsze wpisy . Brak premii, brak szkoleń jedynie co możesz dostać to niepełną pensje plus obciążenia.

@Makrelarz

Możesz cos więcej o tych obciążeniach napisać? jakie są nakładane teraz ma bieżąco? Które z nich miałeś tak w ogóle i czy tego nie da się uniknąć po prostu?

Makrelarz

Jak co roku Charlotta a kierowcom nic . Standard firmy której dni są policzone .

Makrelarz

Złapiesz mandat to dostaniesz do zapłaty, firma wrzuci sobie w koszty a po paru miesiącach dostaniesz ten sam mandat ponownie do zapłaty. Firma musi z czegoś żyć. Uszkodzisz pojazd to dolicza sobie duża marzę i Ciebie obciąża.

Mattiu

Tutaj tylko kierowców szukają? Na ich stronie nie widzę innych ogłoszeń

Sanio
@Mattiu

Na pracuj pl też nie ma innych ogłoszeń, więc pewnie teraz szukają tylko kierowców

Roma

Tak się kierowcy rozpisują, a stawek nie podają. A ja w sprawie finansów, ale stanowiska Kontroler Finansowy ds. Cen i Rozliczeń z Klientami w transporcie. Widzę, że to taki trochę optymalizator, trochę windykator, ciekawy specjalista. Jednak stawki są dla mnie kluczowe, a w ofercie brak w ogóle warunków. Kto pomoże?

Badasz
@Roma

zresztą z doświadczenia wiem że te zarobki bardzo sie roznia wlasnie nawet w obrebach jednego stanowiska za jakies staze czy inne dodatki dlatego chyba pewnosc ile dostaniesz na reke bedziesz miec dopiero po rozmowie :/

dren
@Roma

stawki masz na ich stronie podane

Silva
@dren

powiesz mi proszę o co chodzi z dedykowanym dyspozytorem?

Silva
@dren

Właśnie czytałem na tej ich stronce informacje i zastanawiam się jak to tam w praktyce wygląda jakby ktoś powiedział

zabak
@Roma

no to skoro sam zauważyłeś, że sami kierowcy sie tu wypowiadają, to skąd mamy wiedzieć ile jakiś kontroler zarabia

Fa
@Roma

Zadzwoń do nowego dyrektorka , zanim Ciebie zatrudni to trzy razy zwolni. Tam już wieje pustkami . W dwa miesiące straciło pracę ponad 100 osób z administracji, magazynów i kierowców. Nie dziekuj

@Fa

W dwa miesiące? Opiszecie szczegóły? Ci ludzie z większym wyprzedzeniem już o tym wiedzieli czy jak? To co się teraz dzieje w firmie i jakie plany są na kolejny rok? Pytam, bo nie wiem czy teraz papiery składać jak piszecie takie rzeczy.

Hendek

Staz mnie u was interesuje na jaikich warunkach to sie odbywa i czy po tym zatrudnienie u was na stale sie dostaje?

Bylabn
@Hendek

tak, zatrudnienie jest bardzo prawdopodobne o ile nie masz dwóch lewych rąk i tez na staż nie potrzebujesz dosiwadczneia byle prawko mieć odpowiednie

Bylabn
@Hendek

ogólnie wygląda to tak że dostajesz innego kierowce do pomocy ktory pokazuje ci co i jak

Nugget
@Hendek

a gdzie tutaj znajdę ofertę stażową?

tukan
@Bylabn

i dlugo trwa takie wdrozenie wstepne u was?

Wierny
@Bylabn

rozumiem, że najpierw jeździ z tobą normalnie i po czasie zostajesz sam?

Wierny
@Bylabn

ile to mniej więcej trwa zanim wszystko się ogarnie?

Frano
@Hendek

to tutaj w ogóle jest opcja stażowa czy tylko klasycznie do roboty szukają? bo wolę trafić od razu pod firmę a nie na jakiś staż

dren
@Frano

jak masz doświadczenie dostaniesz od razu normalną pracę dla nowych na początek jest coś takiego jak okres przyuczenia z innym kierowcą

milopoli

transport międzynarodowy - jakie macie trasy?

Bober
@milopoli

A coś konkretnego cię interesuje? albo właśnie chcesz czegoś uniknąć?

Anakin
@milopoli

a jezdzicie w różne trasy czy cały czas są takie same?

@Anakin

firma zapewnia raczej powtarzalnosc tras

@Okarny

A jakie długie? Można sobie w ogóle wybierać tryb pracy czy z gory narzucone?

@Okarny

na czym jeździcie? jaka flota?

@Okarny

jakie systemy? da się normalnie na 8/2 albo 4/1 robić czy jakos inaczej tu macie?

reanult i volvo

@porzadny

tak jest kilka sytsemów pracy w tym te co opisałeś, możesz je na ich stronie sprawdzić

kieron
@Wrum

możesz powiedzieć coś odnośnie jak wygladają kontakty z biurem? czy nie ma żadnych problemów czy to z wypłatami czy też z innymi praktycznymi sprawami?

M....

Jest Hiszpania,Portugalia...ale dla wybranych.Reszta trzepie krociaki NL,DE,B

Barni

(usunięte przez administratora) Nigdy wypłata się nie zgadzała. Jesteś z firmy zatrudnionej przez właściciela żeby podnieść opinie i ranking w firmie . Odeszło w miesiącu sierpniu ponad 30 kierowców, są też zwolnienia w kadrze zarządzającej(usunięte przez administratora), płatność z kilometrów.

Czy kobiety przyjmują ? Ale nie jako kierowca ? ????

Wieszak
@Ania

a o jakie inne stanowisko pytasz?

Droko
@Ania

teoretycznie tak jako spedytor czy ktoś w ten deseń

Jurian
@Droko

a gdzie do was ogłoszenia można znaleźć?

Jurian
@Droko

możesz powiedzieć coś więcej w ogóle o atmosferze w pracy? o kontakcie z górą itd? jak to wygląda?

Sahir
@Jurian

Na stronie firmy możesz wysłać swoje CV :)

Sahir
@Jurian

Co do takich rzeczy to raczej nie mam zastrzeżeń, mi się raczej pracuję tutaj dobrze

akop
@Sahir

to jak wyglada tu system pracy? to by byla moja pierwsza praca w takim stylu i sie nadal zastanawiam

akop
@akop

mam na mysli po ile godzin sie robi przykladowo, lub ile dni w tygodniu czy tam miesiacu

Ifs
@akop

najszybciej będzie jak poczytasz sobie dokładnie u nich na stronie. mają tam wszystko opisane jak wygląda mniej więcej praca w jakich systemach można pracować i nawet podają jakie wynagrodzenia

tukan
@Ifs

jest teraz obecnie jakas otwarta rekrutacja?

@tukan

zawsze się można zgłaszać kierowcy są poszukiwani z tego co zauważyłem

Olma
@tukan

kierowców nigdy za wielu, uderz do nich przez strone

Olma
@tukan

Jak masz jeszcze jakies pytania to na wiekszość też znajdziesz tam odpowiedzi

M....
@Jurian

Kontakt z górą tzn szef i szefowa nie osiagalni dla zwyklego kierowcy,kontakt przez kierowniczke (usunięte przez administratora) biurze cos zalatwic to masakra,patrza na ciebie jak na kosmite.Zero szacunku dla ludzi.Platne za kilometry.To bylo na poczatku pandemi,moze sie cos zmienilo.Ja odradzam.Pracowalem tam 1 rok.

Fredro

Opinie o firmie są różne jedne złe inne dobre ale ja polecam prace tutaj, nie mam zarzutów

@Fredro

jakie warunki zatrudnienia?

asz.
@Fredro

fajna wypłata w terminie i też niczego sobie,, Umowa o pracę i elastyczne warunki, sam pracuję od roku i nie mam na co narzekać.

poi
@asz.

a jakieś dodatki oprócz wypłaty macie?

erykson
@asz.

a jak jest z umową? uop czy mozna tez na b2b?

korn
@erykson

mi proponowali tylko uopa, o b2b nie słyszałem, może na innych stanowiskach

Gargal
@erykson

też tylko o uopie słyszałem, ale można da się dogadać? spróbuj im zapytanie najlepiej podesłać jak to wazne

@korn

a do uopa jest jakiś okres próbny czy od razu wpuszczaja na pełnego? dodam ze mam spore doświadczenie

olav

wydaje mi sie, ze wszedzie z uopem jest okres probny, najczesciej 3msczny

Green
@żwir

no ale w sumie może warto zapytać na rozmowie kwalifikacyjnej jak oni to widzą i czy mogą Ci zaproponować coś innego...

@olav

aerio, mam 10 lat doswiadczenia juz ponad tez mi dadza probny? nie da sie tego ominac jak czlowiek jest porzadna firma???

Zostaw merytoryczną opinię o INDEKA - Słupsk

• Jak się pracuje w INDEKA?

Zobacz opinie na temat firmy INDEKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INDEKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INDEKA?

Kandydaci do pracy w INDEKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INDEKA