logo DPD Polska

DPD Polska

Wałbrzych

Opinie o DPD Polska

anonim 2011-06-29 19:45
LOLO.Powiem tak Kierownik Oddziału plus jego rodzinka mają sie dobrze,widac po lekcewarzących minkach.Ludzi mają za nic poprostu sekta,kolesiostwo wraz z panem Cięciałą na czele.To są ludzie z wypranymi mózgami bez wyksztacenia co odrazu daje się odczuć w prostactwie.Kierownik odz. DPD Wałbrzych zawód Górnik nie ubliżając Gornikom napewno są niektórzy bardziej ludzcy.Ale nie ma co sie dziwić takie pachołki pasują takiej firmie jak DPD szkoda gadać Pozdrawiam Kurjerów i 3majcie sie dzielnie i [usunięte przez moderatora] na spółdzielnie.
kurier 2012-02-02 10:48
[usunięte przez moderatora] rób wszystko co się da żeby kierownicy i rodzinka w biurze była zadowolona i zgarniali za ciebie kasę z premii a i tak będzie źle, kurier to śmieć i robol, beduin który nie ma żadnych praw. Kierownicy, zwłaszcza [usunięte przez moderatora], to [usunięte przez moderatora] bez wykształcenia i rozumu, cioty których na cieci bym nie przyjął. Stawka za paczkę 3,5 zł, po odjęciu kosztów prowadzenia działalności i utrzymania auta w miesiącu minimalna krajowa do wyciągnięcia, plus ryzyko wysokiej kary za nie przestrzeganie procedur, do których sami zmuszają łamać, przyjmują z osobówkami za 500zł;) Polecam wszystkim którzy lubią być [usunięte przez moderatora] a praca to ich hobby;) Pozdrawiam kurierów. \" Być kurierem, być kurierem, nosić paczki i być zerem\" ;)))
hujwdiupeDPD 2016-06-16 13:42
Grube babsko na recepcji: telefonów nie odbiera, paczki nie umie znaleźć, nic jej się nie chce a jak ma wydać towar to z wielką łaską jak by w Belwederze pracowała. Widać, żę jej stary nie posuwa, i pewnie też nikt z firmy jej nie posuwa, dlatego pewnie jak tak siedzi to się wibratorem zapierdala i telefonów nie może odbierać. Pewnie szmata wibre na internecie kupiła bo nikt by takiemu pasztetowi w normalnym sklepie nie sprzedał.
kurier 2017-02-06 18:09
Ludziska to jak?
Warto tam pracować czy nie warto? zainwestować w auto i cieszyć się z ciekawej pracy, czy wytrzegać się i trzymać z daleka?
Zostaw swoją opinię o DPD Polska - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DPD Polska