Magnus Work Opole

Opole

Opinie o Magnus Work Opole

anonim 2011-06-29 16:52:45
NIE RADZĘ NIKOMU Z TEJ FIRMY JECHAC DO PRACY!!!! DZWONILI DO MNIE Z OFERTĄ PRACY DO CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH W MONACHIUM. OBIECALI MI 1000euro NETTO PO ODCIĄGNIĘCIU MIESZKANIA WSZYSTKIEGO. NA MIEJSCU TRAWIŁAM DO FIRMY CARPE DIEM. TRAWIŁAM NA MIESZKANIE GDZIE NIE BYŁO RZADNEGO SPRZĘTU DOMOWEGO, JEDYNE CO BYŁO TO 3 ŁÓŻKA DWIE SZAFY I DWIE MAŁE LODÓWKI - I TO DOSŁOWNIE MÓWIĘ-, KTÓRE Z LEDWOŚCIĄ CHODZIŁY I JEDNA BYŁA NIE DO UŻYTKU, KUCHNI NIE BYŁO TYLKO DWIE MAŁE TURYSTYCZNE PŁYTY NA PRAWIE ROZWALONYM KRZEŚLE, NIE BYlO MOzLIWOŚCI WYPRAc I POWIESIC PRANIA, BRAK CIEPŁEJ WODY I MYCIE NACZYŃ ODBYWAŁO SIĘ W ŁAZIENCE, ZA TEN PRZYTUŁEK 260EURO ODCIĄGAJĄ NA MIESIĄC+KAUCJA NA POCZĄTEK 100EURO, BRAK GODZIN, WYCHODZI 7euro BRUTTO, S-Bahną i U-Bahną prawie 2 godziny trzeba jechac I PŁACI SAMEMU 120 euro NA MIESIĄC. KTO CHCE JECHAC TO ŻYCZĘ MIŁEGO POBYTU. ONI SIĘ.
Zostaw swoją opinię o Magnus Work Opole - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magnus Work Opole