Grupa Progres

Opinie o Grupa Progres

Czym w Grupa Progres zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

ABC Nowy wpis

Wszystko mają na stronie internetowej. Polecam się zapoznać https://jestempro.pl/benefity/ :)

Nowy wpis

@ABC

Tak, jak najbardziej stawiamy na ludzi i ich dobre samopoczucie. Zachęcamy do zapoznania się z nami benefitami na naszej stronie internetowej jak i śledzenia naszych mediów społecznościowych. Organizujemy również konkursy jak i dzielimy się wspólnymi wspomnieniami :)

Simiralillion

Dlaczego znikają komentarze, które ujawniają niekorzystną prawdę o tej agencji ? W żaden sposób nie łamią one zasad regulaminu, nie ma w nich wulgaryzmów ani pomówień. Progres znów zapłacił ?

Cobra Nowy wpis
@Simiralillion

Tak się dzieje w tedy żeby nikt się nie dowiedział za dużo, jaką agencja pracy jest Progress dla tego się cześć komentarzy tak po prostu znika jest jasne że ktoś komuś za to płaci nie inaczej

Arkadiusz

Jestem bardzo zadowolony. To najlepsza Agencja Pracy, z którą współpracowałem. Na każde moje pytanie związane z pracą otrzymywałem wyczerpującą odpowiedź, zajęli się profesjonalnie całą papierkową robotą związaną z pracą. Ja bardzo polecam, zwłaszcza oddz. łódzki

Jerzy
@Arkadiusz

No to dobrze że jesteś zadowolony. A ile % pobierają od wypłaty?

Marian
@Jerzy

Takie rzeczy to pewnie ustalasz normalnie z nimi indywidualnie a nie tu

K

Jestem bardzo rozczarowana tym co zastałam W pierwszej kolejności zostałam skierowana do pomieszczenia, w którym było piekielnie gorąco i jak zapewniał pracownik "nie więcej niż 5 min proszę czekać". Czekałam 40 dostając w odpowiedzi jedynie żałosną wymówkę. Już samo to zachowanie zniechęciło mnie do tej firmy. Nie potrafią dać odpowiedzi zwrotnej, a sama rozmowa była przeprowadzona fatalnie... Wcale mnie nie dziwią takie negatywne opinie

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Grupa Progres? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Opinia

Mnie rekrutowała tam osoba, która, jak potem spojrzałem, miała głownie doświadczenie zawodowe jako sprzedawczyni w sklepie z ubraniami. Nie mam nic do ekspedientek w sklepie, mają wyjątkowo ciężką pracę. Ale czemu ona bawiła sie w rekrutera. Nie miała większego pojęcia o branży, o której rozmawialiśmy . Strata czasu.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Grupa Progres? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Januzzi

Za niespełna 2 tygodnie będzie Wielkanoc a Ty o Wigilię pytasz ? Na Marsie czy Ziemi żyjesz ??! Z tego co pamiętam w Wigilię przynajmniej oddziały GP kiedyś (z 2 lata temu jeszcze) pracowały ale w skróconych godzinach (do 14.00 lub max. 15.00). Nie wiem jak jest obecnie. Proszę kontaktować się z Centralą. I zmień dilera lub bierz 2 razy mniej ;-)

Mia

Czytając opinie o firmie Grupa Progres jestem w ogromnym szoku.... Mam wrażenie że wszyscy tu opisują (usunięte przez administratora) a nie rzetelnego współczesnego pracodawcę. I pewnie nie tylko ja.... Te opinie czytają nie tylko kandydaci biorący udział w rekrutacji ale także klienci podejmujący współpracę z GP ... Szok.....

Marian
@Mia

Niestety ta agencja to nawet jak na łódzki rynek zupełna porażka. Dlatego co pół roku całkowicie zmienia się tam ekipa. Ludzie mają dość tego bałaganu i wyzysku.

Klient

Bawią się w rekrutację, headhunting, a nie potrafią dać informacji zwrotnej na temat rekrutacji. Prawdopodobnie w centrali jest bajzel i brak decyzyjności, stąd ich problemy wewnętrzne. Brak szacunku do czasu kandydata. Omijać!

Kamil

Można liczyć na służbowy laptop?

Czy pracodawca Grupa Progres organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Januzi

@Pytanie Tak. Prowadzi szkolenia motywujące. Zwłaszcza dyrektorzy niektórych oddziałów w środkowej i południowej Polsce. Szkolenie typu: masz to wykonać jeszcze dzisiaj bo jak nie to jutro otrzymasz wypowiedzenie. I jeszcze: Czemu tak wolno pracujesz; (usunięte przez administratora) ??! Oraz szkolenie typu jak zbywać i oszukiwać co do warunków znanych na rynku klientów ww. agencji. Niektórych konsultantów (tylko tych, którzy nie mają jeszcze widoków na lepszą pracę w konkurencji) to dyscyplinuje. Z reguły tylko chwilowo jednak, ech.

KIK

Totalna porażka.... Odbyłem rozmowę telefoniczną i nie dostałem żadnej odpowiedzi po miesiącu. Na moje wiadomości również nie dostałem odpowiedzi. I to się nazywa profesjonalizm?

Januzi
@KIK

@KIK Standard w tej firemce. Progresu nie można nazwać firmą nawet. Kierownictwo GP zatrzymało się jakieś 20 lat temu w zarządzaniu czyli na końcu lat 90-tych ub. wieku. A mamy niby XXI wiek he, he.

Nie polecam! Mówią jedno a robią drugie

Rachela

Jakiś czas temu brałam udział w rekrutacji. Było to najbardziej negatywne doświadczenie rekrutacyjne w mojej karierze. Uważam, że sposób podejścia do kandydata jest niedopuszczalny. Podsumowując wszystkie powody, dla których przestrzegam przed udziałem w rekrutacji za pośrednictwem Progress. - bardzo długi czas procesu rekrutacyjnego (kilka miesięcy) - nie otrzymałam odpowiedzi na dwa maile z prośbą o feedback. Ostatecznie rekruterka odpisała, że rekrutacja została zablokowana i że mnie o tym informowała, co było nieprawdą. - kolejne etapy procesu rekrutacyjnego były ciągle zmieniane (dwukrotnie przekładany finalny etap - ostatecznie rozmowa odwołana bez wyjaśnienia powodów) - mam wrażenie, że jeden z etapów face to face miał na celu przede wszystkim wyciągnięcie informacji na temat mojego ówczesnego pracodawcy Wrażenie, które z tego procesu pozostało to brak szacunku, brak szczerości wobec kandydata i przejrzystości procesu rekrutacyjnego.

Roko

Potwierdzam opinie dotyczące przebiegu rekrutacji. Przed rozmową - ciągły kontakt telefoniczny, prośba o polecanie innym, maile. Po rozmowie, na którą trzeba się wybrać do innego miasta, cisza. Jak zadzwoniłam po kilku dniach to Pani była zaskoczona kontaktem z mojej strony i obiecała odpowiedź w przeciągu tygodnia. Minął już prawie miesiąc a ja nadal nic nie wiem. Uważam, że to brak profesjonalizmu. Od firmy HR wymaga się jednak pewnych standardów.

Ex pracownica

Dodam jeszcze, że ten stek bzdur był na temat mojej pracy i obowiązków... Niestety przełożeni moivh rzekomych uhybien nie potrafili poprzeć dowodami. Żałuję, że nie poszłam wtedy do PIP, ale wg prawa mam jeszcze czas na dochodzenie swoich roszczeń, więc myślę, że jeszcze pójdę ???? Pozdrawiam serdecznie

Opinia

Szczerze odradzam pracę w tej firmie jak i jakąkolwiek z nią współpracę. Zwłaszcza oddział na ul. Piotrkowskiej. Do dzisiaj nie odzyskałam należnej mi premii za zamknięte projekty rekrutacyjne. Celowo okłamywano mnie, że oddział ma jakieś braki w rozliczeniach oraz długi wobec centrali. Oczywiście żadnych rzetelnych informacji od Katarzyny nie udało się uzyskać. Jedne co potrafiła odpowiedzieć, to, że od niej nic nie zależy i mogę kontaktować się z centralą. A w centrali jak zawsze nikt nic nie wie.

@Opinia

Brak wypłaconej premii ot tak bez powodu to w tej firmie norma... Kierownicy oczywiście nie potrafią rozmawiać z podwładnym i podać powodu.. ŻENADA DO KWADRATU

@Ex pracownica

@EX PRACOWNICA bardzo nam przykro z zaistniałego zajścia. Takie sytuacje nie są normą w naszej firmie. Bardzo proszę o przesłanie szczegółów na adres pr@grupaprogres.pl, postaramy się to jak najszybciej wyjaśnić.

@Grupa Progres

Śmieszą mnie trochę te Wasze odpowiedzi. Centrala nie ma pojęcia jakie zagrywki robią kierownicy oddziałów czy kierownicy regionów. To jest firma w firmie. (usunięte przez administratora)

@Grupa Progres

Zgłaszałam sprawę niejednokrotnie kierownikowi regionu... Bezskutecznie. Zostałam zmieszana z błotem, postawiona w złym świetle przed współpracownikami, do których zresztą nic nie miałam, a dodatkowo usłyszałam stek bzdur na swój temat... W tej firmie zwykły pracownik nie ma nic do powiedzenia. Liczy się zdanie kierownika... (usunięte przez administratora)

Była pracowniczka

Co jest śmieszne w Grupie Progres? Oprócz wypłaty i warunków zatrudnienia, które zapewniają permanentny śmiech, agencyjka zaczęła proponować klientom usługę Outplacementu, której nie zna z praktyki i nigdy nie stosowała wobec własnych pracowników, no brawo! Czekamy na więcej, dużo czasu wam nie zostało, więc szybciutko pokażcie, jak bardzo wasze istnienie to żart rynkowy :)

Nie klient

Miałem, przyznaję ze smutkiem, zawodowo do czynienia z "Konsultantami/tkmi" z Grupy Progres z Łodzi - starali się podpisać z nami umowę na świadczenie usług rekrutacyjnych. Z tak niskim poziomem kompetencji jeszcze się nie spotkałem - brak podstawowej nawet wiedzy o rynku pracy, branżach , specyfice poszczególnych zawodów , brak umijętności posługiwania się specjalistycznym słownictwem z zakresu HR. Długo by wyliczać, ale najśmieszniejsza jest w tym wszystkim niedojrzałość poszczególnych "konsultantek" - obrażanie się, strojenie fochów, rzucanie słuchawką. Co to ma znaczyć, czy tak w kontaktach biznesowych zachowują się dorosłe osoby ? Zupełna amatorszczyzna, dzieciaki ledwie co po studiach, udające ekspertów, na dodatek bez wychowania.

ciekawski
@Nie klient

gdanska czy Piotrkowska?

Odpowiedź
@ciekawski

Piotrkowska, oczywiście

Bożena
@Odpowiedź

Ktoś z pracowników Grupy Progres może się odnieść do powyższej opinii? Pracodawca ten ma niskie wymagania? Łatwo się dostać do pracy w HR?

@Bożena

Tak, łatwo się dostać do "HR", a właściwie czegoś, co miało przypominać HR. Pytanie tylko po co? Brak rozwoju, perspektyw, oszustwa, bardzo niskie wynagrodzenie, brak stabilności rynkowej.

Przyznajemy, że przykro nam czytać te słowa, gdyż staramy się, aby oferowane przez nas warunki pracy były satysfakcjonujące dla pracowników. Oczywiście jesteśmy otwarci na krytykę, jeśli jest ona konstruktywna. Opinie byłych pracowników są dla nas bardzo cenne, dlatego bylibyśmy wdzięczni za bardziej merytoryczną wypowiedź i przekazanie jej do oddziału, którego opinia dotyczy. Wówczas będziemy w stanie odnieść się do przedstawianych zarzutów.

@Grupa Progres

Każdy przedstawiony aspekt dotyczy każdego z oddziałów.

Proponowane przez nas wynagrodzenie i perspektywy rozwoju odpowiadają realiom rynku. Ciężko nam też się zgodzić z pozostałymi zarzutami - szczególnie z uwagi na to, że poruszane są anonimowo na forum, dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu mailowego na adres: pr@grupaprogres.pl.

Xyz
@Grupa Progres

Buahahaha ze co????? Wynagrodzenie wedlug was jest ok????? Prosze się nie kompromitować drogi progresie !!!!!! Bo chyba tylko Ci co tam pracowali mogą przyznac jedno głoście ze pensje sa zenujace i absolutnie odbiegaja od konkurencji!!!!! Malo tego w ostatnim czasie nie jest to nawet minimum krajowe w niektorych przypadkach!!!!!

STOP WYZYSKU

Nigdy więcej tej agencji i innych tego typu

Miki

To co przede wszystkim charakteryzuje tę firmę to zupełny brak szacunku, a wręcz pogarda dla pracowników - rekruterów i tych z administracji. I nie chodzi tutaj wyłącznie o stawki wynagrodzeń, które są dużo poniżej średnich stawek rynkowych. Kluczowe jest to w jaki sposób kierownicy działów , mam tu na myśli zwłaszcza pewną panią z oddziału na Piotrkowskiej odnoszą się do pracowników. Skoro na wszelkie pytania o brak premii, ewentualne podwyżki które wcześniej słownie obiecywała, odpowiada, że jak się nie podoba "to możesz się zwolnić" oraz "skoro nie masz tego na piśmie to nie masz nic" to jest coś nie tak. Pomijam już poziom kompetencji tej osoby - zwłaszcza wiedzy, opisany przez innych w postach poniżej. Ale chyba najlepszym wskaźnikiem poziomu "zarządzania" jest wysoka rotacja wśród pracowników.

@Miki

Dziękujemy za pozostawienie opinii. Przykro nam jest, że ma Pan nieprzyjemne doświadczenia związane z łódzkim oddziałem i możemy zapewnić, że opisywane przez Pana sytuacje obecnie nie mogą mieć już miejsca, ponieważ osoba, o której Pan wspomina nie pracuje już w Grupie Progres. Zgadzamy się z Panem - opisane zachowania nie powinny mieć miejsca. Rozumiemy, że pracował Pan u nas / był Pan przez nas zatrudniony, już jakiś czas temu. Jeśli wówczas - wg Pana - wynagrodzenie nie były satysfakcjonujące, to informujemy, że zgodnie z wymogami rynku odpowiadają one dzisiaj płacom proponowanym w innych miejscach pracy o zbliżonej specyfice.

Miki
@Grupa Progres

Ale to dlaczego ją nadal promujecie na You tube i innych social mediach ? Nie wstyd wam ?

OMG

Na yt? Pokaz :)

@Miki

Nie usuwamy zamieszczonych przez nas materiałów promocyjnych. Osoba, która wzięła udział w nagraniu wyraziła zgodę na wykorzystanie wizerunku.

A.
@Miki

Uwierz, że nie tylko w Łodzi tak jest.... W jednym z oddziałów na wschodzie Polski jest identycznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Progres - Łódź

• Jak się pracuje w Grupa Progres?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Progres tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Progres?

Grupa Progres