Venezia

Sosnowiec

Opinie o Venezia

pracownik 2011-06-29 13:19:38
Co tu dużo pisać kierownik [usunięte przez administratora] wyręcza się dziewczynami sam niewiele robi, zostaje bez karny, regionalny woli przemilczeć niż dbać o dobro firmy pracownik za coś takiego wyleciałby dyscyplinarnie, a tu kierownik zostaje, a pracownik leci bo za dużo wie.... Ogólnie to nie ma szacunku do swoich pracownic, ma chamskie teksty i kłamie w oczy. Cały Fashion się śmieje z kierownika Venezii, a pracownikom współczują. Jak chcesz dobrą pracę w Venezii w Sosnowcu to przyjdź jak się zmieni kierownik bo inaczej nie polecam tej atmosfery!!
pracownik 2013-01-07 18:23:31
Potwierdzam!kierownik [usunięte przez administratora] z ołówkiem za uchem i cwaniakuje po fashionie z regionalną parduje i podglądają konkurencje a potem kabluja pracowników nie ze swojego salonu i firmy!!!!potwierdzam ze cały fashion się śmieje.Jak pracownik za duzo wie i sie odezwie to wypad z pracy!!!!!
baca 2013-01-08 17:10:50
regionalny woli milczeć bo się o swój [usunięte przez administratora] boi więc lepiej ukrywac ze wszystko jest ok i ukrywac kierownika.A pracowników którzy za dużo wiedzą to zwalniają z pretekstem ze za tajemniczego klienta albo wynik inwentaryzacji.
yt 2016-04-27 21:33:41
moge Ci powiedzeic ze pojawily sie teraz od nich noiwe oferty pracy na rpzyklad na stanowisko mlodszego specjalsity do spraw importu w Warszawie wymagana jest bardzo dobra znajomość języka włoskiego;komunikatywność;zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu
Zostaw swoją opinię o Venezia - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Venezia