Mema Krzysztof Puzio

Małoszyna

Opinie o Mema Krzysztof Puzio

bin 2010-08-04 14:21:48
na umowie najniższa krajowa, właściciel cały czas patrzy w monitoring, brak zaplecza socjalnego i sanitarnego, [usunięte przez moderatora]dyktatorskie zapędy właściciela, ogólnie porażka
były pracownik 2015-06-25 13:36:03
nikt u tego "pana" nie chce pracować - firma porażka
pracowniczka 2015-09-14 23:13:49
ten pan to histeryk ,osoba nie panująca nad swoimi emocjami, kierownika i pracowników traktuje jak śmieci brak jakiego kol wiek socjalu.
Nowa 2015-10-16 22:52:22
Masakra,rozmawiałam z kierownikiem o pracę, to powiedział mi ze nie wie czy będę umieć pracować, a Ukraińców wziął i skąd wiedziałem czy się nadają! co za stary pajac!!!!
Jola123 2015-10-16 22:57:16
Nie przypadł mi ten pan do gustu no nie, a wymogi to hoho.....

bob87 2016-01-20 13:58:15
hej, mam pytanie o aktualną opinię odnośnie Mema Krzysztof Puzio , jakie sa tam warunki pracy i płatności , w jakiej formie , dajcie znać coś o tej dziurze , bo w necie to tylko bajer cisną , z góry dzięki
Piotrek 2016-04-02 15:41:57
Podobno nie warto tam iść, bo jest tam akord, który jest nieprawdziwy - każda minuta pracy tak wyliczona wg specjalnie obmyślonych norm czasowych, żebyś padł na pysk, a jednocześnie za wiele nie zarobił.
lakus 2016-05-18 21:46:53
kamil, ja mogę nawet na nadgodziny pozostawać vyle bym miał penwość, że to wszystko będize opłacone - mam nadzieję,że nie mają problemu z płynnością finansową ?
Zostaw swoją opinię o Mema Krzysztof Puzio - Małoszyna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mema Krzysztof Puzio