brak logo

Energoautomatyka Sp. z o. o.

Rogowiec

Opinie o Energoautomatyka Sp. z o. o.

belchatow 2013-08-13 13:26
szefostwo bardzo kiepskie zwlaszcza dyrektorka i jeden z kierownikow nie mowiac juz o prezesie.. marnie placa ogolnie a za nadgodziny to juz wgl
1
GrocholiceXX 2014-10-08 21:49
Kiepska atmosfera, przymus robienia nadgodzin za które pracownikowi przysługuje marny żołd. Wymyślone normy, które usilnie należy wyrabiać, niekompetentni kierownicy na czele ze starą zrzędząca kierowniczką. Chore zasady i obyczaje jak maszyna robiąca zdjęcia przed i po pracy każdemu pracownikowi. Przypomina to sceny z więzienia albo policyjnego rozpoznania. Komedia. Najgorsza jest drabinka, inaczej mówiąc hierarchia - prezes goni kierowników, kierownicy gnoją brygadzistów, a ci z kolei zajeżdżają ludzi. W firmie obowiązuje ciche przyzwolenie na spożywanie alkoholu.
7
dzidek 2016-01-13 07:31
A jak w tej firmie z zarobkami?Chodzi mi głównie o elektromonterów.
dzidek 2016-06-07 09:44
Ale mniej,więcej ile na miesiąc się wyciągnie jako elektromonter??
Krzysiek 2017-06-05 14:57
Praca w tej firmie to jakaś parodia. Prezesi i szefostwu brakuje umiejętności i kultury w rozmowie z pracownikami. Atmosfera jest nerwowa każdy patrzy każdemu na ręce. Nie polecam.
Zostaw swoją opinię o Energoautomatyka Sp. z o. o. - Rogowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energoautomatyka Sp. z o. o.