Hotel Hyatt Regency Warsaw

Opinie o Hotel Hyatt Regency Warsaw

concierge 2014-11-10 11:10:44
Dali mi 1.5k brutto pare lat temu 1 praca jako concierge. Drugie tylko wyciagalo sie z napiwków. Hotel ma niby 5 gwiazdek tak mysla goscie a podobno obniżyli im rating do 3 ale nikt tego nie powie. Jak przyjechala Latoya Jackson i mnie zapytala gdzie jest Hilton to nie wiedzialem sama znalazła przy mnie na mapie bo byłem rekrut student słoik co mu wystarczył do życia kampus sggw i widział tylko kilka stacji metra. WSTYD na cały świat! ŻADNYCH wymagań (oprócz angielskiego) tylko brać taniej! Rozumiem zaplecze ale nie 1 front z gośćmi! BRAK szkoleń trzeba było uczyć się na swoich błędach! Współpracownicy niechetnie chca Cie wprowadzić bo chca pozostać lepsi. Zderzenie polskiej biedy w wypranych uniformach z bogatymi dolarusami, pocerowane skarpety i nieumyte nogi kontra pokerowcy w kapeluszach. Pracownicy bez ambicji haruja latami jak gnioty za marne grosze boja sie zmian i albo wchodzisz w to środowisko i szorujesz pokład albo uciekasz po paru miesiacach jak ja.
NA PLUS:
Pozwalają jeść resztki po gościach masz codziennie hotelowe obiady za darmo
Można zobaczyć sławy, pogadać/poznać kogoś wpływowego
kuuva 2016-04-29 14:18:41
w zasadzie mają dobrą stronę internetowa, też widze, ze maja formy wytryskowe no i można u nich zamówienia składac także jako mniejsze firmy, chociaz maja też podpisane kontrakty z wiekszymi hurtowniami na pewno.
Zostaw swoją opinię o Hotel Hyatt Regency Warsaw - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Hyatt Regency Warsaw