Opinie o Patron Service w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Patron Service. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Patron Service o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patron Service w Warszawa

frrr

a to jakieś potwierdzone informacje z tym końcem??

Fajnie było ale się skończyło

FAJNIE BYŁO ALE SIĘ SKOŃCZYŁO A RACZEJ SKOŃCZY WRAZ Z POCZĄTKIEM GRUDNIA

Od
@Fajnie było ale się skończyło

Trochę szkoda , właściciel ma szmal, ale na razie nie wyszło pewnie dyrektory były zbyt durne

@Fajnie było ale się skończyło

Czy ktoś wie kiedy pracownicy dostaną wypowiedzenia ?

juz niedlugo

najprawdopodobniej w ostatni dzień miesiąca :)

Podwykonawca

uwaga nie placa pidwykonawca!!

Lil
@Podwykonawca

Zapłacili , dwa dni spóźnienia

maciar

słyszałem że oddział Katowice wypowiedział umowe na wynajem magazynu a lada dzień wypowiedzenia maja dostać kurierzy ... ktoś coś w temacie??

@maciar

Pewnie znowu przeprowadzka do garażu na Karoliny ;-)

Przewoźnik Patron
@maciar

Też tak słyszałem. Ile w tym prawdy? Są jakieś konkrety? Mogą nam rac wypowiedzenie natychmiastowe za porozumieniem stron? Możemy nie podpisać? I czy ę ogóle to pewnik czy kolejne plotki? Może ktoś napisać coś konkretnego...seieta idą.. .

Przewoźnik Patron
@maciar

A skąd masz takie informacje? To pewne?

stefan
@Przewoźnik Patron

W częstochowie też jest umowa na magazyn wypowiedziana.

BJ
@stefan

Na Kawią nie ma powrotu :-D

kierownik ochrony

Podczas spotkania ustaliliśmy wszelki szczegóły odnośnie wykonywanej pracy. Wszystko było wporządku do momentu rozpoczęcia pracy. Zamiast umowy o pracę - umowa zlecenie, godziny pracy - nie 8 godzin. Tylko po 12 godzin dziennie z czego całodobowa dyspozycyjność po telefonem komórkowym !!!!!!! Za ile? Za 2500 zł netto z czego wielokrotnie firma zabierała po 200,300 czy 500 zł z pensji za rzekome nie wykonanie usługi!! ŻAL ŻAL ŻAL !! NIE JESTEM OSOBĄ KTÓRA SIĘ MŚCI TYLKO OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ PRACĄ !!

Ciężkich pytań nie było ponieważ osoba prowadząca spotkanie rekrutacyjne nie jest kompetenta do ich przeprowadzania.

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia

Według ostatnich informacji w patronie pozostanie jedynie dział handlowy (będzie sprzedawał usługę realizowaną przez ...Fedex), wszystkie oddziały mają zostać zamknięte

MM
@pracownik

A niby skad ta informacja? Fajnie, ze szara mysz=kurier nic nie sie...

zainteresowany
@pracownik

wątpie żeby tak było... zamykać wszystko, żeby potem zaczynać od zera? podniosą się po nowym roku

@zainteresowany

A dlaczego ktoś kto zamyka miałby zaczynać od zera ? W co to wątpisz ktoś zaczął doszedł do pewnego pułapu, stwierdził, że nie udźwignie i wycofał się z rynku. Proste jak (usunięte przez administratora).

fikcja
@pracownik

Nie prawda to falszywa informacja.Prawda jest taka ze firmy za chwile juz nie bedzie.Kto moze niech ucieka z tego syfu.

patol
@zainteresowany

z nieoficjalnych informacji podobno zamykają wszystkie oddziały z końcem miesiąca

GROszek96

Inpost przejął patrona. Pracuje w Inposcie i wszystkie ich odbiory teraz my odbieramy.

Daniel
@GROszek96

Jesli tam pan pracuje to posiadam takie o pytanie: co jesli moja paczka posiada status Bledny sort i kiedy powinna byc ? Status pojawil sie wczoraj 09-11 o 08:30 do tej pory niezmienil sie status

@Daniel

Błędny sort oznacza że paczki dzisiaj nie dostaniesz :)

Nick+
@GROszek96

Co Ty gadasz "kierowniku" ? Bierzecie to co niegdyś Kolporter, "Siedem" i DHL. Na zadupiach gdzie Patron nie sięga po zamknięciu oddziałów :-D

@Jarek

Jedyne co dostaniesz to wypowiedzenie pod śmietnikiem od pionka

Zbędny pracownik

W dniu wczorajszym ok 70% kurierów i przewoźników straciło pracę. Życzę powodzenia firmie Patron Service tym bardziej że za chwilę zacznie się wyż pączkowy. Idealny moment na redukcję regionów.

@Zbędny pracownik

Niestety ale Patron popełnił kilka błędów strategicznych które do tej sytuacji doprowadziło.

@Jarek

Jednym z poważnych błędów było zatrudnienie byłego kierownictwa TBA... Poza tym, odkąd pamiętam w tej firmie nie było długoterminowego planowania strategii rozwoju, raczej wyglądało to na "rozpoznanie bojem", co zawsze skutkowało mega dawką stresu którego ciężaru, nie wszyscy byli w stanie udźwignąć ;-) Pozdrawiam stare nieliczne już kadry !

patol serwis
@Jarek

no zobaczymy co bolek jutro wymyśli, jutro ponoć konkrety jakieś co do oddziałów które zawineli

Waldek

Szkoda że nie zatrudnili Maćka z Bydgoszczy ten facet to ma tupet

PATRON
@Zbędny pracownik

No tak jak by dogadali sie z Michałem to by firma działała. Chcieli zniszczyć Deltę a Michał i tak sobie dał radę i co Delta działa . Powinni się z nim dogadać a nie wojować. Ale Pan K i K byli mądrzejści i oszukali inwestora i teraz jest jak jest.

Ryba
@PATRON

Michał dał sobie radę - jego już w firmie nie ma ha ha

Delta Kurier
@PATRON

Delta też ledwo sapie. Do marca mają finansowanie a później...

@Delta Kurier

a dlaczego do marca ?

tomytomy

HAHAHA powtórka z rozrywki firmy takie jaqk alfa post 7post jag24 tba jeden wielki przekręt zawirowania rozmowy z inwestorami nikt nic nie będzie zamykał jedna wielka ściema żal mi tylko ludzi którzy stracą swoje ciężko zarobione pieniądze szkoda złudzeń.

nie placz
@tomytomy

nie siej fermentu, we wszystkich zamknietych oddzialach kazdy dostanie pieniadze, zostaly zamkniete gowno znaczace oddzialy, a nie cala firma :)

tomytomy
@nie placz

jeżeli ktokolwiek uważa że są takie oddziały (usunięte przez administratora) znaczące nie powinien mieć nic do czynienia z kurierką bo właśnie te oddziały wykonują najcięższą prace widze że koledze nie po drodze z kurierką.

bubu
@nie placz

Ty to naprawdę nie placz jesteś głąb, zostało zamkniętych 13 z 23 oddziałów i tylko znowu nie pisz, że te 13 to były gówniane oddziały

Przewoznik

Panowie, Panie a co z wypowiedzeniami dla przewoznikow?? Co z okresem wypowiedzenia?? Nikt nas nie raczyl poinformowac wczesniej. Zamiast szukac gdzie indziej jazdy to przynajmniej mi wmawiano ze to tylko plotki i zebym sie nie martwil i robil ponad 400 km dziennie. Jak przetrwamy ten gorszy okres to pozniej bedzie tylko lepiej. I fakt. 400 km juz nie robie, na bezrobocie mam 2 km...

@Przewoznik

I po co piszesz takie dyrdymały - pewnie jesteś z konkurencji ! Sprawdź co masz w umowie i respektuj swoje.

Firma Patron przestaje istnieć. Oficjalna wiadomość niebawem. Niestety gdyby teraz to ogłosili to kurierzy by mnie w d... dostarczanie paczek, paczki by się ulotniły. Do oddziałó nie wpłacajcie pieniędzy na konwój. Pozdro dzieki za wszystko wszystkim było zacnie!

@anonymous

Nie przestaje istnieć, tylko wraca do korzeni.

zamkniij leb
@anonymous

twoj stary przestaje istniec

Qwerty

Od 1 listopada zostaja tylo duze oddzialy reszta zamknieta to potwierdzone.....

przewoźnik
@Qwerty

wiadomo które oddziały zostaja?? wiadomo co z kurierami/przewoźnikami z tras i oddziałów które będą likwidowane?? dlaczego nie ma żadnej oficjalnej informacji??

@przewoźnik

Wejdź na ich stronę, w zakładce aktualności masz podane oddziały i realizowane zakresy kodowe, ale pozamiatane...

FAU
@Qwerty

Warszawa Łódź Poznań Wrocław Katowice Częstochowa Kraków Bydgoszcz Gdańsk Lublin Dobrze, że od poniedziałku będę jeździł w konkurencji.

Bartek

NIE WIEM CO ZA DEBIL ROBI TAKI FERMENT ALE Z UST POWAZNYCH LUDZXI FIRMA PATRON SERVICE MA CHWILOWE ZAWIROWANIA ALE NIE MA MOWY O ZAMYKANIU ODZIAŁOW ITD .... WYJDZIE NA PROSTA !

Heniu
@Bartek

Kto ci takie babole na uszy nawinął ?

@Heniu

Panowie z solidu obiecują tym co pozostali jeszcze długą pracę, ponieważ nie chcą aby porzucili pracę. 31 wszyscy w małych oddziałach dostaną wypowiedzenia i tyle. Już raz taki manewr zrobili w starym patronie (patron kiedyś był ochroną jak solid)

Heniu
@fau

no to myślimy podobnie

@Bartek

już część oddziałów (kierownicy) dostało jakieś księgi zwolnień.

Jajakobyły
@fau

Jak pójdzie mail o wstrzymaniu frachtu na dany oddział, to będzie wiadomo.

@ktoś

Już część kierowników złożyło wypowiedzenia, albo są na l4, więc wiedz że coś się dzieje

Klient
@Bartek

Debil to jesteś ty frajerze piszac takie bzdury

Waldek

Bartek jestes frajer i tyle w temacie

Kuba
@Waldek

Chyba Ty :D pozyjemy zobaczymy 1 Listpada (usunięte przez administratora)

Qwerty

Moze ktos cos wiecej powie jak bedzie teraz wygladac struktura patron service. Z moich informacji wiem ze male oddzialy zamykaja a co z wiekszymi co z kurierami co z frachtami ?

@Qwerty

Frachty już są zmieniane. Zamiast naczep latają solówki bądź busy.

Irna
@Qwerty

Plan jest taki aby zostalo 6 oddzialow reszta likwidacja.

przewoznik
@Irna

Jakie to oddziały mają zostać?

@przewoznik

Pewnie tak jak było wcześniej: Warszawa, Poznań, Łódź, Kraków, Gdańsk oraz Wrocław.

@ktoś

Warto by wspomnieć jeszcze o Kato i Czewie ;-)

Krzysiek
@ktoś

lecz się koles poki co nie ma mowy o zamknieciu zadnego oddziału ...

Krzysiek
@ktoś

zapomnij.... poki co zadych odziałow nie beda zamykac ...

@Krzysiek

zobaczymy, ktos się będzie leczył od 1.11

zocha
@Krzysiek

Wszystkie małe odziała zostają zamknięte od 1, listopada

Rafał

Jaki nick taki rozum czego się spodziewać po osobie z takim nikiem.....

Rafał

Czyli nic się nie zmienia jak zawsze mają pracownika za nic jedynie tlen marnuje ciort ze zdrowiem niech idzie na l4 szkoda im 40zl smiech na sali nie firma.

idiota
@Rafał

to tobie zal 40 zl zeby sie zastrzepic kretynie

Rafał

Czy Patron Service dba o swoich pracowników i zapewnia im szczepienie ochronne przeciwko grypie?

klienci padaka
@Rafał

podobno są szczepieni tylko kurierzy, ale na wscieklizne zeby nie uderzyli jakiegos klienta gabarytem ktory sam wysyla

o co chodzi

czyli jak to bedzie wygladac? wiochy bedzie robic inpost i ups? przeciez tam nie ma nadan praktycznie

Kiko
@o co chodzi

Patron service ma sie dobrze najlepszy odział Łódź

Roman

Jest info na stronie u pośrednika Zlapkuriera.pl

@Roman

"Dnia 19.10.2017 r. nastąpiła zmiana cen przesyłek w firmie kurierskiej Patron Service. Jednocześnie przewoźnik od listopada bieżącego roku, będzie wspomagał swój transport w strefach pozamiejskich firmą kurierską InPost i UPS." Czyli wracają w brokerkę...czas uciekać z tej firmy

Poinformowany

Inpost i UPS

Zostaw merytoryczną opinię o Patron Service - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Patron Service?

Kandydaci do pracy w Patron Service napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Patron Service