Opinie o Patron Service w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Patron Service. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Patron Service o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patron Service w Warszawa

Basia

I kolejna fala "pochwał" w kierunku Patron Service usunięta z opineo . Tak dalej Panie prezes-iku

przewoźnik

Jak z płatnościami dla przewoźników . Pieniądze na czas czy trzeba sie prosic o zapłate za usługe ?

@przewoźnik

My dziś nic na kontku niemamy

Zbyszek kieliszek kolezanka szklanka

A czy czasem kierownik w KATOWICACH to nie ten co w TBA , JAG 24 , ten sam co robil w 7POST , OPEK ,ALFA POST ,dobrze mu idzie Zadna z w/w firm już nie funkcjonuje .... powodzenia kieliszek . Jak na pseudo , Down wyścigach :)

owoc patrona

owoc leśny 2016-10-05 14:57:33 A ja jestem zadowolona z tego pracodawcy nic nie robię zupełnie nic a pieniążki niemałe regularnie co miesiąc wpływają gdzie ja znajdę takiego drugiego pracodawcy chyba nigdzie polecam Jak takich ludzi zatrudniają to jak to ma przetrwać????? Racja pani Jagodo

kierownik ochrony

Podczas spotkania ustaliliśmy wszelki szczegóły odnośnie wykonywanej pracy. Wszystko było wporządku do momentu rozpoczęcia pracy. Zamiast umowy o pracę - umowa zlecenie, godziny pracy - nie 8 godzin. Tylko po 12 godzin dziennie z czego całodobowa dyspozycyjność po telefonem komórkowym !!!!!!! Za ile? Za 2500 zł netto z czego wielokrotnie firma zabierała po 200,300 czy 500 zł z pensji za rzekome nie wykonanie usługi!! ŻAL ŻAL ŻAL !! NIE JESTEM OSOBĄ KTÓRA SIĘ MŚCI TYLKO OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ PRACĄ !!

Ciężkich pytań nie było ponieważ osoba prowadząca spotkanie rekrutacyjne nie jest kompetenta do ich przeprowadzania.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

była asystentka

Oleks to się przekonasz już niebawem . Kto ma wiedzieć ten wie .

była asystentka

Jakie premie ludzie oni są na łopatkach niebawem będzie koniec.

Pewnie chodzi o prowizje a nie premie.

kaśia w-wa

Widzę że mądre głowy z patrona pokasowały negatywne opinie na swój temat z opineo

@kaśia w-wa

dlatego stracili 60 % wolumenu w zaledwie jeden miesiąc bo co to nie My ?

@xxx

Pytanie do brawo Wy czemu wolumen nadal spada ? Chcecie pozbawić kolejne rodziny pracy ?

brawo WY
@xxx

YYYYYYYYYYYYYYYYY chyba mnie z kimś pomyliłeś. U mnie wolumen nie spada :) Toczcie dalej te gierki na linii patron i delta :) Powtórka z rozrywki gwarantowana, chyba że ktoś wyżej umyje oczy bo ma chyba zamydlone :) Szkoda tylko ludzi tak jak sam napisałeś. Powodzenia.

Brawo WY

Brawo Patron, brawo Piotrek, Łukasz i Tomaszek, brawo WY. Stara sprawdzona ekipa z samymi sukcesami. Nic tylko wszystkim pozazdrościć tak kompetentnych ludzi na stanowiskach. Po prostu mistrzostwo świata. Samych sukcesów i oczywiście nie bierzcie do siebie porażki TBA, no bo przecież jaka w tym wasza wina. Nie dajcie sobie tego wmówić.

Ryc
@Brawo WY

Polska mentalność jak coś złego to nie ja to on !!!

TOM
@Brawo WY

Trafiłeś w sedno, 3 odpady z tba, które tą firmę spuścili operacyjnie na dno teraz rozbierają od środka naszą. Klienci w dhl, sieć nie działa, system się wali. Magazyny po tba nawet mamy bo odpady się dogadały. Żenada, trzeba szukać pracy bo do świąt tutaj nic nie będzie.

Rysiek
@TOM

to dopiero początek zobaczysz co w delta będzie się działo ..o będzie się działo ....

klient

Od i nastał koniec już na samym początku jak Ty mogłeś dobry Boże tak się pomylić.

owoc leśny

Medalik
@owoc leśny

Pani jagodo jak można tak oficjalnie

medalik
@owoc leśny

Pani jagodo .............

Rafał Musiał
@Medalik

A co to za "Medalik" się udziela :-) ?

@Rafał Musiał

Rafal, Medalik był tylko jeden :)

duch

handlowców !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po co im handlowcy potrzeba na potęgę kurierów, po paczki podjeżdżają do 4-5 dni od wprowadzenia zlecenia. Jeszcze przydaliby sie tkz. poszukiwacze przesyłek bo nie potrafią zlokalizować tych co klienci wysłali.

Rafał Musiał

Pod względem zobowiązań finansowych wobec pracownika, firma SOLIDNA. Piszę to jako były pracownik z ośmioletnim stażem.

K.
@Rafał Musiał

Zależy, jaki oddział :)

Rysiek

Patron gora !

xxx

Po co im handlowcy jak słyszałem że dhl oddał im taka ilość klientów że nie są wstanie ich na bieżąco obsługiwać.

Radek
@xxx

Co ty opowiadasz?! DHL wyciął im taką ilość klientów że głowa boli, w patronie nic nie działa, klienci się wściekają. Patron padnie przed świętami.

ppapo

działa ten serwis ?

OBY

nawet i 5-ke wyciągnie - ale musi nie zle zaiwaniać po rejonie- opieka i pozysk - ale warto!!!

juzio
@OBY

Taaa chyba w Stolicy

ktos

patron to patron z tba nie ma nic wspólnego poza tym że do pracy przyjęli kilku ludzi z różnych szczebli z tba. A zawistni ludzie oczywiście będą wypisywać różnego rodzaju pomtje na nich. Natomiast w delcie jest już inna historia ale o tym nie na tym forum.

kiziamizia

Już lada miesiąc Pstron będzie tylko wspomniem. Tba ich wykończy system padł nie odbierają tel. Paczek tez nie klienci odchodzą na potęgę. A na stolki po oddziałach wkłada się bylych pracowników tba i daje im się większe wynagrodzeniaza nic nierobienie ( bo nawet systemu PS nie znają ) niż starym doświadczonym pracownika PS.

dr
@kiziamizia

systemu PS nie znają bo przeszliscie na system którego autorem jest exTBA i tworzyli go przez kilka lat.

A.
@kiziamizia

Masz racje. Niestety smutna to prawda.

No to lipton... Jak niegdyś z Siedem.

Zostaw merytoryczną opinię o Patron Service - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Patron Service?

Kandydaci do pracy w Patron Service napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Patron Service