Opinie o Patron Service w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Patron Service. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Patron Service o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patron Service w Warszawa

Czyli obecnie nie dzieje się źle w Patronie? Przyznam że jestem dosyć zaniepokojony negatywnymi komentarzami na opineo, gdzie jeden sprzedawca pisze (nie wiem czy zgodnie z prawdą czy jest to wpis konkurencji) że Patron zalega mu 30tys zł z wypłatą pobrań. Inni piszą że regularnie dostają paczki po tygodniu od dnia nadania, czyli że jest wiele opóźnień z dostarczaniem paczek.

adi
@Michał

To są działania konkurencji. Opisane rzeczy są oderwane od rzeczywistości.

Czy Wy wszyscy piszecie tu o patron Service czy o delcie oraz TBA? Pytam, ponieważ czytając wszystkie Wasze wpisy ciężko zrozumieć czy Patron jest firmą której nie należy zaufać i nie wysyłać nimi przesyłek, czy może piszecie tu o innych firmach kurierskich między innymi dlatego że np. delta jest dłużna Patronowi. Czy Patron jest na tyle stabilny i wiarygodny aby nim nadawać przesyłki (i pobrania) ?

@Michał

Patron jest mega stabilny i możesz śmiało wysyłać wszystkie paczki, rekrutowac o pracę lub na kuriera. Posza ponieważ grupa zainteresowanych odwiedza ten portal a wątki tba i delty przechodzą cenzurę.

Suma
@Rysiek

Patron jest SUPER - szczególnie teraz kiedy zdycha!!!!!!!! ( po odłączeniu się od DHL-u ). Stracili już ponad 230 klientów ( kat. B i A ) o śmieciach nie wspominam. Ciągnąć tak dalej - he, he. czekamy na dalszy przebieg zdarzeń. Konkurencja.

Seba
@Suma

Ogarnij swoją kuwete wcale lepiej nie wygląda.

@Michał

Widzę, że albo ktoś wypowiada się z dużym hejtem albo mocno zachwala. Jednocześnie odnoszę wrażenie że Patron przez niektórych jest traktowany jakby był powiązany z TBA lub deltacity o której ostatnio słychać o licznych problemach. Czy Patron jest jakoś powiązany z nimi i czy są jakieś problemy z tą firmą (z punktu widzenia sklepu, który chce wysyłać nimi przesyłki) ?

adi
@Suma

Widzę, że się dużo osób wypowiada ale nie do końca wie o co w tym wszystkich chodzi. Panowie po 7 i po TBA proszę o nie wypowiadanie się jeżeli Was to nie dotyczy. Delta też niech odpuści. Piszcie na swoim profilu.

@Michał

Wiem tyle że Patron Service w żaden sposób nie był powiązany z TBA, z Deltą inna bajka. Projekt nie wypalił. Duża część kierownictwa TBA, przeszła do Patrona. Jaki będzie skutek ? Się okaże.

kkk

Pomijając ogłoszenia i powyższe tematy, warto aplikować ?

@kkk

Jeśli szukasz stabilnej finansowo firmy i nie boisz się wyzwań a chcesz rozwijać się w branży kurierskiej to warto przesłać CV.

Takich spadochroniarzy to należy za mordę krótko trzymać a jak jakiś podskoczy to na zbyty pysk wywalać.

kierownik ochrony

Podczas spotkania ustaliliśmy wszelki szczegóły odnośnie wykonywanej pracy. Wszystko było wporządku do momentu rozpoczęcia pracy. Zamiast umowy o pracę - umowa zlecenie, godziny pracy - nie 8 godzin. Tylko po 12 godzin dziennie z czego całodobowa dyspozycyjność po telefonem komórkowym !!!!!!! Za ile? Za 2500 zł netto z czego wielokrotnie firma zabierała po 200,300 czy 500 zł z pensji za rzekome nie wykonanie usługi!! ŻAL ŻAL ŻAL !! NIE JESTEM OSOBĄ KTÓRA SIĘ MŚCI TYLKO OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ PRACĄ !!

Ciężkich pytań nie było ponieważ osoba prowadząca spotkanie rekrutacyjne nie jest kompetenta do ich przeprowadzania.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
qwerty2

Na tamtych forach ktoś kasuje wpisy.

Qwerty

Zluzujcie. Jak to się ma do pracy w Patron Service... Są przecież fora TBA, Delta City itp.

xxx

Spadochroniarze w delcie nie dają rady... Maciek Z. nie może skręcić zespołu ... Michal B. rozpaczłowie szuka przewoźników... Krzysiek P. ściąga ludzi z inpost u i dpd... Grzegorz G. pozyskuje zewnętrzne finansowanie... Janusz przejął się że zaufał nie właściwym osobom... tak tak kij ma dwa koncerty !!! Krzysiek syn Janusz nie wytrzymuje ciśnienia .. Krzysztof R. ma jak zwykle wszędzie dobre rady... PS. windykacja delta z ponad 5 milionow. Brawo Wy !!!

Dyd
@xxx

Jarek to nie te forum.Pomyliłeś jak zwykle stronki.Mniej psychotropów a więcej trzeźwości.

Radek
@xxx

mogą sobie palcem w bucie pozamiatać

@xxx

Masz rację, jeśli kogoś interesują jakie jeszcze nazwiska kooperują w układance proszę o kontakt na PRV.

@Dyd

Jeśli wstydzisz się swojego nazwiska to możesz je zmienić jeśli nie to zanim napiszesz bezpodstawne oskarżenia w moją stronę podpisz się. Prowadząc firmę 11 lat nauczyłem się co to znaczy odpowiedzialność. Dlatego też chociażby w stosunku do przewoźników LH którzy stracili pokaźną kwotę jestem zobowiązany nie ukrywać prawdy. Maciej Z. dogadał się z inwestorem i działał na szkodę spółki aby przejąć władzę w spółce. Przykład takiego działania mogę opisać podczas spotkania w Łodzi gdzie na hasło, że musimy porozmawiać o obniżeniu kosztów wraz z dyrektorami wskoczyli w samochody i uciekli jak szczury. Czy tak się zachowuje odpowiedzialny dyrektor niech każdy odpowie sobie sam. To jest tylko przykład... Nazwiska w/w osób: - Maciej Z; - Tycjan Ch; - Miłosz Sz. - Marcin G; - Rafał S; - Bartek M. Bartek i Rafał zreflektowali się, że działając w ten sposób do niczego dobrego nie doprowadzą i chcieli rozmawiać - dlatego dzisiaj trzymam za nich kciuki aby w Patronie im się powiodło i boli mnie jak jakiś śmieć wypisuje bzdury na temat Rafała. Czy to się komuś podoba czy nie i bez względu na to co o mnie będzie pisane to nie będę zachowywał sie tak jak profesor Blikle któremu inwestor doprowadził firmę do ruiny a człowiek poddał się. Ps. Ktoś zada pytanie dlaczego forum te a nie inne ponieważ fora tba/delta są opanowana przez inwestora. Ps. Niedługo napiszę o ludziach którzy pracuję w pewnej firmie ubezpieczeniowej na czyje zlecenie tam poszli i po co !!! Miłego dnia wszystkim życzę

@Jarek

@Jarek na taki wpis czekałem, potwierdziłeś to o czym każdy wiedział i mowił

Były
@Jarek

zaczyna mi się to podobać działasz jak stonoga Jarek trzymam kciuki !!!!!!!

@Tomek

Tomek oczywiście wiedzą osoby która pracowały w Tba a sprawa dotyczy znacznie szerszego grona osób ( przewoźnicy LH, kurierzy, klienci, pracownicy na zlecenia i na umowę o pracę, dostawcy ect… ) dlatego też warto to jasno napisać. Ludzie którzy za to odpowiadają mają duże pieniądze i stać ich wynająć agencje marketingowe które napiszą w poważniejszych czasopismach niż tygodnik NIE " że białe to czarne a czarne to białe " i zrobią ludziom kołowrotek zamiatając sytuację pod dywan. A sami będą sobie w białych rękawiczkach kręcić lody pod inną nazwą za pośrednictwem innego funduszu.

@Jarek

Oj jaki ty jesteś wszechwiedzący.Tylko pozazdrościć mądrości.TBA rozłożyłeś wyprowadzając pieniądze do spółek w których miałeś udziały a teraz starasz się być wyrocznią Brawo . Zakłamany obraz Janosika.Paranoik z ego Herosa .Poopowiadaj jak sprzedawałeś mienie TBA tak aby syndyk nie wiedział.Opowiedz Janosiku jak sprzedałeś mienie spółki bez wiedzy syndyka ,samochody, kosze ,paleciaki ,rejestratory ,kamery itd.Pieniądze które można przeznaczyć na pensje poszły do Twojej kieszeni.Nie pieprz farmazonów o J.A. i tym co dzieje się w Delcie ,bo autorytetem nie jesteś po tym co zrobiłeś. odpowiedz

@Piotr

Każdy może smarować pezpodstawne oskarżenia - szkoda tylko że na końcu brakuje ci jaj aby się podpisać.

nick
@Jarek

Panie Jarku, W jaki sposób można się z Panem skontaktować?

Xyz
@nick

Przez prokuraturę

aaa

Widzę, że managery zabrały się za marketing internetowy. Jakie managery taki efekt. Genialny pomysł rodem z forum dla blondynek. Jedna osoba w dwóch wcieleniach. Wszyscy dali się nabrać.

Jarek

Staram się patrzeć na pozytywy a nie karmić się negatywami i udawać ze jest to wina wszystkich tylko nie moja. Nie mogę mieć pretensji do człowieka który po 2 latach współpracy pisze na forum, że mnie nie zna po prostu każdy ma gdzieś granicę wytrzymałości psychicznej. Tak samo jak nie mogę mieć pretensji do ludzi którzy działali na szkodę firmy. Popełniłem błędy mogłem ich wywalić z roboty ale niestety historii nie zmienię natomiast przyszłość tak. Mogę w tym miejscu podziękować Januszowi bo dzięki niemu będę miał pierwsze normalne święta od 11 lat. A wszystkim pracownikom w branży KEP a szczególnie kurom życzę spokojnego grudnia. Ps. A czytając te posty to 90 % z nich piszą ludzie z konkurencji ale kij ma dwa końce i kiedyś los może się odwrócić. Ps. Zejdźmy z tego forum bo nie jest to miejsce do dyskusji jeśli masz potrzebę porozmawiać to nie problem aby znaleźć do mnie kontakt.

Jarek

Niestety, większość ludzi po prostu nie myśli samodzielnie. Przyjmują za prawdę wszystko, co im się wmawia i to bez żadnego włączenia w to własnego myślenia. Nie ma ludzi którzy nie popełniają błędów a wygrywa ten kto nie popełnia tych samych dwa razy i ten co stosuje zdrowe zasady ( tak jak Wy ). Dzisiaj pracujecie w nowej firmie i tworzycie jeden zespół. Należy jak najszybciej zapomnieć o przeszłości abyście mogli 100 % czasu poświęcić na realizacji celów dnia bieżącego ( konkurencja nie śpi ). Jesteście fachowcami w tym co robicie i wierzę, że wspomożecie zarząd spółki przy realizacji celów. Świat się zmienia, ludzie się zmieniają, techniki się zmieniają ale wy możecie być najlepsi w swoim fachu a innym pozostaną plewy. Powodzenia trzymam kciuki !

Jacek
@Jarek

Jarek a dlaczego ich tak bronisz? Przecież to są niczego nie warci "fachowcy", przecież oni spuścili na dno Twoją firmę (tak, tak Jarku J. wiadomo, że to Ty piszesz). Chciwość i zaślepienie idiotami z 7 Was pochłonęła i doprowadziła do upadku tak świetnie prosperującej firmy. Przykre to, że bronisz tych spadów po 7.

kot w butach
@Jacek

Po słowach Jarka aż się wzruszyłem.

Lolek
@kot w butach

A mnie rozbawił do łez.Co za melodramat

yyy

Widzę, że najlepsi managerowie na świecie osiągnęli już dno dna. Kolejnym etapem ich rozwoju będzie praca dla pośrednika. Pod warunkiem, że pośrednik będzie pozbawiony mózgu.

OBY

Nie tylko on - reszta tych psełdo dyrektorków ( łącznie z łysą małpą ) też wydzwania po swoich znajomkach z oferta pracy - rozwalą następną firmę. Krzysio R. też już równo ciągnie !!!!! Współczuję starym pracownikom.

Jacek
@OBY

A Rafał nie był teraz w patronie razem z Bartkiem Meus??? Już do delty ciągnie cały zaciąg?

@Jacek

Siedzi jeszcże ale już działa na dwa fronty (usunięte przez administratora)

Jarek

Najlepiej jak każdy posprząta swoje podworko a wszystko będzie funkcjonowało jak należy.

@Jarek

I bez "trupów" po szafach pochowanych ;-)

ktos

Brawo Wy !!!

Większość kierowników to kierownicy z tba . Nie wróżę im świetlnej przyszłości. Mając 270 $ za dostarczenie średnio 25 przesyłek. Strzał w kolano jak w tba. A kierownicy jak nic nie wiedzieli tak nie wiedzą. Ofert były w lokalnych ogłoszeniach. Nawet byłem na rozmowie w Plocku ale nie chcę mieć z tym pseudo kierownikiem nic wspólnego. Mazgaj i gamoń i nic nie wie.

Basia

Jak nie wie to ja mu podpowiem. Po pierwsze - spłacić przewoźników Po drugie - zwrócić klientom pobrania Po trzecie - zapłacić pracownikom zaległe wynagrodzenia Po czwarte - uregulować zobowiązania do dostawców i wynajmujących magazyny Po piąte - wypłacić Jaworskiej odszkodowanie Po szuste - iść do kościoła i prosić o wybaczenie

@Basia

Chyba cie Basika nieźle je.... to nie jest gość od takich zadań.

xxx

Andrzej twoja wypowiedz nie wnosi nic. Podważasz mój wpis pisząc o jakiś opóźnieniach ? Jak pracujesz w tej firmie to wiesz doskonale że jakość obsługi pozostawia wiele do rządzenia, że z firmy odeszło 60 % wolumenu w ciągu miesiąca, że handlowcy nie wiele robią etc.... Oczywiście możesz pokazać środkowy palec bo jak bierzesz ciepła pensje to masz to w głębokim powazaniu. A według mnie świadczy to o twoiej inteligencji.

Rysiek

Sposób działania funduszy zarządzanych przez Janasza jest wszędzie taki sam - postawić właścicieli w sytuacji bez wyjścia. Znamy to z autopsji w blikle czy tba etc... Dziwnym zbiegiem okoliczności inwestor wchodzi w tym roku we współpracę z delta firmę zadluzona w stosunku do patrona na kilka milionów, tym samym zbiegiem okoliczności delta zaczyna obsługiwać największych klientów tba. Nazw chyba nie trzeba wymieniać każdy widzi. Spadochroniarze zostali podzieleni na trzy obozy. Najgorsze (usunięte przez administratora) to ci którzy nie ujawniaja się do czasu kiedy inwestor nie przejmie władzy w delcie. Michal albo wypompowuje kasę z firmy i chce wydymac wszystkich albo jest naiwny że mu się uda wszystkich oszukać. Reasumując wolałbym aby im udało się ta firmę utrzymac ponieważ znam niekorzystne zapisy w umowach z przewoznakami i wiem co się może dziać jak to się wyspie w przypadku takim jak w tba gdzie przewoźnicy przywlaszczyl pobrania i paczki na kilkanaście milionów. To co mnie martwi to tylko czy inwestor celowo nie inwestuje aby zwiększyć pulę długu jaka powstanie na rynku do ściągnięcia a dla niego to jest kasa do zarobienia i nie liczy się forma.

Andrzej Woźniacki
@Rysiek

Ale ty masz bujną wyobraźnię!! napisz kolejną część Harrego Pottera to zarobisz miliony!! :) Wszędzie węszysz spisek tak jak xxx- a prawda jest taka że 99% z tego co napisałeś to są bzdury wyssane z palca... XXX- jakbym stracił kasę...hmmm czyli wszystkie te firmy cię oszukały a ty jak baran w każdej pracowałeś/wysyłałeś paczki... ciekawe... firma dobrze się trzyma i się normalnie rozwija. dużych klientów po tba nie ma bo ich inna firma obsługuje (bang! i znawcy z forum nie wiedzieli? czy po prostu kłamią że coś wiedzą?) jest sporo klientów który sami chcą współpracy, opóźnienia się zdarzają ze względu na natłok roboty- tyle. A malkontentom środkowym palcem pozdrawiam. Zawiść przez was przemawia malutcy ludziki :)

@Andrzej Woźniacki

To jest forum o patronie ale - Andrzej o czym Ty opowiadasz, akurat Rysiek ma rację. Delta wzięła dwóch dużych klientów po tba, których nikt nie chciał bo trzeba się było zgodzić na 7,50 za doręczenie na ten sam dzień ze wszystkimi opłatami. Dziwne, że np firma z Czerskiej ponownie zaufała Krzyśkowi R. i poszła za nim po upadku tba do kolejnej firmy, która za chwilę padnie. Janusz wyłożył tba, teraz robi to z kolejną firmą, a zadłużenie w stronę MB w stosunku do Patrona nie maleje.

@Michał

I tak wszystko będzie pana Szymanowskiego, wróżę że na rynku lokalnym, krajowym w perspektywie czasu, będzie miał sporo do powiedzenia ;-)

Kurier!

Firma krzak niewypłacalna ani klijentow bo widza pobrania styczniowe i wrześniowe i kurierom tak samo niepowyplacali całości jezdza do dhla prosić zeby znowu podjąć współpracę a DHL niechce bo bo sie wypiol.Pozatrudniali leszczy z innych firm mn.tba zreszta większość patrona to teraz ludzie tba.Firmy odchodzą jedna za druga nieodbieraja paczek po kilka dni żenada firma ktorej juz powinno niebyc.NIEPOKECAM

@Kurier!

to samo co w delcie czy jeszcze gorzej ?

Ale numer...

Pipi

Analfabeta

Andrzej Wożniacki
@xxx

XXX ale ty ciekawski jesteś- jesteś na każdym forum i tba i patrona i delty- chyba masz ból tyłka że pracujesz w jakimś bagnie a nie firmie i swoje żale wylewasz na każdym forum...

@Andrzej Wożniacki

Jakbyś stracił tyle kasy co ja to też być się interesował kto cię okradł !!! Takich spadochroniarzy po .......... należy rozliczyć za swoje złodziejskie metody.

xxx

Brawo Ty brawo Ja a wolumen ciągle s....!

brawo WY
@xxx

Spada, spada bo operacje i handel ze sobą nie gada. Ale Panie xxx czego Pan się po Sobie spodziewał ? Przecież Pan nie umie normalnie pracować co widać po aktywności na forum, a nie w codziennym funkcjonowaniu. Przełóż mądrości z forum na życie zawodowe, a może jeszcze coś z Ciebie będzie. Nie będziesz musiał się znowu chować przed ludźmi. Jeszcze raz BRAWO WY !!! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Patron Service - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Patron Service?

Kandydaci do pracy w Patron Service napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Patron Service