Alfa Technik

Łódź

Opinie o Alfa Technik

kornel24 2011-03-01 00:57:19
Alfa Technik( usunięte przez administratora ).Przestrzegam przed zatrudnianiem się w tej firmie.
Maniek. 2012-03-01 16:02:19
Alfa Technik to bardzo \"ciekawa\" firma.
Przepracowałem tam 2 miesiące. W pierwszym miesiącu nawet dostałem taką kasę na jaką się umawialiśmy. Druga wypłata była niecałą połową kasy, która mi się należała- żenada.
Organizacji brak. Na materiał i sprzęt czeka się tygodniami.

( usunięte przez administratora ) nie polecam a wręcz odradzam zatrudniania się w tej firmie
pracownik1 2012-07-11 10:33:01
Pracuję w Alfa Technik kilku lat i do tej pory jestem zadowolony. Pracę mam stałą i wypłatę pewną. Jeżeli jesteś fachowcem to napewno będziesz zadowolony. Wiem tylko, że nie pracują już u nas osoby, które nie dają sobie rady. Dlaczego w opiniach nie napisaliście dlaczego już nie pracujecie??
oszukany 2012-12-09 18:41:39
Ciekawe czy jeszcze pracujesz ,na pewno już cię wywalili. Ze starego składu nie pracuje nikt.Teraz wszyscy pracują nie dłużej niż do pierwszej wypłaty .
luz 2016-05-18 18:47:10
z tego co wiem to w tym momencie raczej mają komplet
Zostaw swoją opinię o Alfa Technik - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfa Technik