Koperfam

Legionowo

Opinie o Koperfam

Szczerze przestrzegam 2011-06-28 11:47
Firma rodzinna, próbująca stosować nowoczesne formy zarządzania, jednak z mały powodzeniem, jako, że Pan Prezes jest już sam osobą wiekową i ciężko jest mu się dostosować do powszechnie obowiązujących norm. Nie polecam firmy osobom chorowitym. Za pójście na 5cio dniowe L4 (uzasadnione!), poproszono mnie o rozwiązanie umowy z firmą.
anonim 2011-11-09 19:51
możecie się wypowiedzieć jak się pracuje w tej firmie ? serio właściciele sa sto lat za murzynami jesli chodzi o zarządzanie ? jakie są warunki, płace, atmosfera, misja firmy, strategia ?
anonim 2013-06-20 11:36
anonim - 2011-11-09 19:51:16

Zero szacunku dla ludzi. Właściciele nieświadomi jak zarządzać i postępować z ludźmi. W ich oczach wszyscy pracownicy są albo (usunięte przez administatora), którzy mają jeden cel... zniszczyć firmę, w której pracują.Jak się mawia...." Każdy osądza według siebie"
Do tego wszystko jest winą pracowników nawet to na co nie mają wpływu a właściciele są nieomylni i wszechwiedzący.

Podejście jak za komuny.

od bardzo dawna nie mam z nimi kontaktu, ale nie sądzę że coś się tam może zmienić.

Resztę (misja, strategia,...) sobie dopowiedz....

Adelajda 2014-06-27 11:03
Część zarządu trochę konserwatywna i trzeba się pilnować. Wynagrodzenie zawsze na czas, wszystko zgodnie z przepisami kodeksu pracy. Atmosfera wśród pracowników bardzo dobra.
Kamil 2016-04-22 12:22
@miro, fajnie, że udało Ci się uzyskać więcej informacji o nich. Zatrudniłeś się może w firmie Koperfam? Jeśli tak to może napiszesz jak to obecnie wygląda, bo w sumie od powyższych wpisów minął już rok :) Mam jednak nadzieję, że się nic nie zmieniło bo chciałbym do nich aplikować :)
koperfam 2017-01-19 14:34
Nie polecam, atmosfera na produkcji bardzo kiepska, chora rywalizacja dosłownie o wszystko. Standardy, kultura i rozmowy wśród większości pracowników na poziomie Zasadniczej Szkoły Zawodowej niskich lotów. Wynagrodzenia niskie, lecz płatne w terminie. Pracodawca nie szanuje podwładnych i zapomina co to Kodeks Pracy. Robisz wszystko i nie ważny jest dla pracodawcy czas pracy - wymuszanie po 12 godzin w sobotę na drugą umowę bo jest zlecenie i byle szybciej, gdyż "zarząd zobaczył pieniądze". Komponenty kominków tragicznej jakości (tanie i tym samym zysk właścicieli większy). Montaż opiera się o indywidualne pasowanie ze sobą elementów pod presją czasu. Taka manufaktura stwarzająca zewnętrzne pozory nowoczesnego zakładu.
Zostaw swoją opinię o Koperfam - Legionowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koperfam