Tesco Polska Głogów

Głogów

Opinie o Tesco Polska Głogów

janina 2015-02-17 21:48:43
raczej nie chcialabym pracowac w tesco,poniewaz te kasjerki wygladaja na przemeczone,dzisiaj kasjerka nr 3,zamiast pora ,ktory wazyl o,190 kg nabila mi 0,190 kg jakis cukierkow za 4,75zlotych,w domu przejrzalam paragon i ten blad zauwazylam,poszlam jeszcze raz do sklepu,kasjerka nr 3 z duza buzia jeszcze na mnie ,ze powinnam w sklepie paragon spr,zero kultury ,szok,ani przepraszam od strony kasjerki.
janina 2015-02-17 22:09:09
oczywiscie,sa tez kasjerki bardzo mile,ale jest ich malo,ogolnie raczej pewnie brakuje pracownikow,poniewaz byly przypadki,ze kupilam produkt niby po cenie promocyjnej a okazalo sie,ze promocja byla do wczoraj na te produkty a cena przy towarze nadal byla promocyjna,oddalam towar,a mialam prawo kupic w cenie jaka byla przy towarze.Teraz nie czesto chodze do tesco,nie mam zaufania.Sprawdzajcie paragony w sklepie,apeluje do klientow,
nano 2015-10-25 13:42:52
takie pomyslki przy kasach sie czesto zdarzają, nie sadze ze ktos robi to specjalnie, przeciez pozniej na koniec zmiany sie rozliczaja wiec musi wszystko byc ok, kazdy jest czlowiekiem i moze sie pomylic, jestesmy tylko ludzmi, ja czesto tam robie zakupy, panie na kasie zazwyczaj mile, czesto sa jakies promocje, dla mnie ok
Zostaw swoją opinię o Tesco Polska GłogĂłw - Głogów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tesco Polska GłogĂłw