"Meblodex-bis" Piotr Kwiatkowski w Kielcach

Kielce

Opinie o "Meblodex-bis" Piotr Kwiatkowski w Kielcach

ZADOWOLONY 2014-05-06 11:16:31
Jestem klientem tej firmy wyposażyłem całe mieszkanie w meble robione na wymiar, projekty dopracowane przez projektantkę spełniają moje oczekiwania, fachowa obsługa i dobra jakość materiałów, Polecam Firmę MEBLODEX.
Klient Bodzentyn 2014-06-04 23:48:53
Również jak poprzednik jestem zadowolony z tej firmy. Zaczęło się od sofy, a umeblowałem kuchnie szafy i bardzo fajne łóżko do sypialni. Właściciel Pan (usunięte przez administratora)zrobił projekt, a w rzeczywistości meble wyszły lepiej niż oczekiwałem. Widać, że zależy im by się wybić na rynku.
jan.kupis 2015-03-09 19:23:23
Witam,
Chciałbym zamówić meble w firmie MEBLODEX-BIS, jednak nie udało mi się znaleźć zbyt wielu opinii na ten temat. Jeśli ktoś z Państwa korzystał z usług tej firmy bardzo proszę o kontakt na e-mail: jan.kupis@o2.pl . Za każdą pomoc będę bardzo wdzięczny. Z góry dziękuję i pozdrawiam, Jan.
jan.kupis 2015-03-09 20:38:19
Witam, Chciałbym zamówić meble w firmie MEBLODEX-BIS, jednak nie udało mi się znaleźć zbyt wielu opinii na ten temat. Jeśli ktoś z Państwa korzystał z usług tej firmy bardzo proszę o kontakt na e-mail: jan.kupis12@o2.pl . Za każdą pomoc będę bardzo wdzięczny. Z góry dziękuję i pozdrawiam, Jan.
ciochu 2015-07-20 10:48:14
Witam. Co do firmy MEBLODEX to NIE POLECAM nawet wrogowi - zamówiłem u nich kuchnię - byli na montażu ok 11 razy (dodatkowo ok 14 razy przekładali montaż lub nie przyjeżdżali na umówiony termin) - do dnia dzisiejszego kuchnia nie jest skończona (brak kompletu, fornir ma przebarwienia, drzwiczki popękane, płytki na podłodze porysowane), a sprawa zaczyna się w sądzie. Więc jeżeli chcecie mieć "szopkę" i macie dużo czasu i nerwów do "fachowców" to bierzcie :) "BĘDZIE PAN ZADOWOLONY"
no 2015-07-24 09:56:22
Jeśli szukasz pracy w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gdzie czas jest nienormowany to możesz spróbować,ja generalnie nie polecam,wyzysk za 8zł/h netto, praca po 10-13 godz dziennie z jedną 15 min przerwą.Kombinacje z umowami-w przypadku wypadku w pracy strach pomyśleć co by było bo większość nie ma umowy z ubezpieczeniem ZUSowskim.
były pracownik 2015-08-07 21:17:19
Jeśli chodzi o pracę w firmie Meblodex może kiedyś było źle .. obecnie każdy pracownik który naprawdę pokaże że umie a przynajmniej chce pracować zarabia godziwe pieniądze i jest szanowany i pracuje latami. Jeśli ktoś chce przychodzić do pracy dla zabicia czasu to naprawdę szkoda zachodu ... Pracodawca wypłacalny .. musiałem zrezygnować z przyczyn losowych parę miesięcy temu ale .. kiedyś tam wrócę ...
uglyanna 2016-09-30 16:32:55
Witam ;) Bardzo się ucieszyłam gdy zobaczyłam pana opinię. Zamówiłam sobie zrobienie kuchni w firmie "MEBLODEX-BIS", miała być gotowa na początku grudnia 2014. Niestety do tej pory nic z tego nie wyszło :/ . a 90% kwoty jaką miałam zapłacić za meble, oczywiście zapłaciłam. I ani kuchni ani pieniędzy. Jeśli mogę bardzo proszę o kontakt ( agnieszkaa.skrzeczynaa@gmail.com) w tej sprawie pana i inne osoby poszkodowane jeśli takowe są.
Zostaw swoją opinię o "Meblodex-bis" Piotr Kwiatkowski w Kielcach - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Meblodex-bis" Piotr Kwiatkowski w Kielcach