Opinie o PPUH ALLSERVICE w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PPUH ALLSERVICE. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PPUH ALLSERVICE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPUH ALLSERVICE w Włocławek

Marek Nowy wpis

A to wynagrodzenie jest w euro tak?

Pracownik Roku Nowy wpis

Nie polecam wam tej firmy Jesli chodzi o prace na zbrojarni W Belgii czy francji stawka 6,25 euro /h smiech na sali 230 praktycznie robisz w kazdym miesiacu i wyplaty max 1500 euro wiec szukaja naiwniakow co beda chcieli robic za tyle

areck Nowy wpis

Z tego co wiem, to all service nadal działa, to dlaczego tutaj tak mało aktualnych wpisów, wie ktoś czy kogos nie szukają?

miły Nowy wpis

ciekwe co słyszę .nalepsza firma w jakiej pracowałeś?? hahha pewnie za dużo kleju wciągasz i możesz jawnie to robic. słuchaj pedale. wtej firmie ja też pracowałem i nie nie powiem dobrego słowa.po pierwsze warunki koszmarne wyzysk jak tylko się da. teraz pracowałem parę lat dla hydromelu więc mam porównanie urlopy platne pensja ZAWSZE !!!!!!!!!!!! 10 nast miesiąca opieka lekarska itd.a u przybyla?? pensja jak się chce czyli może 20 może 1 wiem to z doświadczenia spanie na pateracu dmuchanym mówiem wam to skandal nigdy do tego młota nara pedały!!!!!!!!!!!!!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PPUH ALLSERVICE? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Włocławek
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Romantyk

Po przeczytaniu poprzedniej opinii mam wrażenie że autor w dzieciństwie miał spięcie w inkubatorze a mama kołysała go w betoniarce. Pracowałem już w kilku firmach o tym profilu i we wszystkich jest podobnie. Jest to firma w której jak dotąd pracuje się mi najlepiej. Opieka medyczna zapewniona, korzystałem osobiście bez żadnych kosztów. I małe sprostowanie Pan (usunięte przez administratora)nie pochodzi z Torunia.

Obiecane powiedziane

Nie polecam nikomu tej firmy,pracowałem 3miesiące,banda oszustów,nikt nie interesuje sie pracownikami.Wypłaty płacone jak sie podoba,urlopy niepłatne,jesli ktoś zachoruje automatycznie odsyłany jest do Polski .firma nie potrzebuje chorego.Gdy piałem pare dni problemy ze zdrowiem 3dni prosiłem kierownika o pomoc lekarska,wkoncu sie doczekałem ale nie od zakładu w którym jestem zatrudniony tylko od niemeickiego przedstawiciela z którym powiazany jest ALLSERVICE .Wspomne jeszcze o nieprzyjaznej atmosferze znany napewno wielu juz pracującym w owej firmie ze swej niepohamowanej bezczelnosci (usunięte przez administratora).Dodam jeszcze iż na niektórych zakładach w owej firmie pracownicy są bici i to przez własnego kierownika.Firma przyjmuje kazdego nie zaleznie od kwalifikacji.Przestrzegam kazdego zanim przyjmie sie do pracy w tej firmie,potem może gorzko żałowac!

Zostaw merytoryczną opinię o PPUH ALLSERVICE - Włocławek

PPUH ALLSERVICE