PPUH ALLSERVICE

Włocławek

Opinie o PPUH ALLSERVICE

Obiecane powiedziane 2009-07-01 13:30:15
Nie polecam nikomu tej firmy,pracowałem 3miesiące,banda oszustów,nikt nie interesuje sie pracownikami.Wypłaty płacone jak sie podoba,urlopy niepłatne,jesli ktoś zachoruje automatycznie odsyłany jest do Polski .firma nie potrzebuje chorego.Gdy piałem pare dni problemy ze zdrowiem 3dni prosiłem kierownika o pomoc lekarska,wkoncu sie doczekałem ale nie od zakładu w którym jestem zatrudniony tylko od niemeickiego przedstawiciela z którym powiazany jest ALLSERVICE .Wspomne jeszcze o nieprzyjaznej atmosferze znany napewno wielu juz pracującym w owej firmie ze swej niepohamowanej bezczelnosci ( usunięte przez administratora ).Dodam jeszcze iż na niektórych zakładach w owej firmie pracownicy są bici i to przez własnego kierownika.Firma przyjmuje kazdego nie zaleznie od kwalifikacji.Przestrzegam kazdego zanim przyjmie sie do pracy w tej firmie,potem może gorzko żałowac!
Romantyk 2009-10-08 19:56:45
Po przeczytaniu poprzedniej opinii mam wrażenie że autor w dzieciństwie miał spięcie w inkubatorze a mama kołysała go w betoniarce.
Pracowałem już w kilku firmach o tym profilu i we wszystkich jest podobnie.
Jest to firma w której jak dotąd pracuje się mi najlepiej.
Opieka medyczna zapewniona, korzystałem osobiście bez żadnych kosztów.
I małe sprostowanie Pan (usunięte przez administratora)nie pochodzi z Torunia.
miły 2009-12-02 09:20:30
ciekwe co słyszę .nalepsza firma w jakiej pracowałeś?? hahha pewnie za dużo kleju wciągasz i możesz jawnie to robic. słuchaj pedale. wtej firmie ja też pracowałem i nie nie powiem dobrego słowa.po pierwsze warunki koszmarne wyzysk jak tylko się da. teraz pracowałem parę lat dla hydromelu więc mam porównanie urlopy platne pensja ZAWSZE !!!!!!!!!!!! 10 nast miesiąca opieka lekarska itd.a u przybyla?? pensja jak się chce czyli może 20 może 1 wiem to z doświadczenia spanie na pateracu dmuchanym mówiem wam to skandal nigdy do tego młota nara pedały!!!!!!!!!!!!!
areck 2014-04-03 23:19:40
Z tego co wiem, to all service nadal działa, to dlaczego tutaj tak mało aktualnych wpisów, wie ktoś czy kogos nie szukają?
Zostaw swoją opinię o PPUH ALLSERVICE - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH ALLSERVICE