Opinie o Edyta Abakumowicz Invero International w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Edyta Abakumowicz Invero International. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Edyta Abakumowicz Invero International o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edyta Abakumowicz Invero International w Kraków

Administrator Nowy wpis

W firmie Edyta Abakumowicz Invero International podobno płacą nawet 4400 PLN . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na pomocnik budowlany? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: pomocnik budowlany.

Były pracownik Nowy wpis

Wszędzie na budowie tyle zarobisz jako pomocnik albo i więcej

Czy pracodawca Edyta Abakumowicz Invero International organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Ela

Oczywiście pod warunkiem że pracownik za nie zapłaci

Ha ha ha dobre

Bogdan Nowy wpis
@Ela

Szkolenia pracowników takie jak BHP, stanowiskowe i podstawowe zgodnie z przepisami prawnymi są gratis dla pracowników. Wpisy są nieprawdziwe.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Edyta Abakumowicz Invero International?

Aspekt wygląda tak jak wszędzie gdzie pracuje się za najniższą krajową. Tym bardziej że jest to Kraków duże miasto a to istotne

Krzysztof Nowy wpis

A na jakiej umowie pracujecie? O pracę czy zlecenie?

Jaka jest stawka początkowa w Edyta Abakumowicz Invero International? 8 lipca na Praca.gov.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Pracownik Gospodarczy.

Najniższa z mozliwych. A jaka ma być?

Pracownik Gospodarczy

ok

czy pracowałem na podobnym stanowisku? Jak długo? Doświadczenie itp.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora)Pracowalem w firmie Impero B. Abaku...... lat temu 15-16. Miałem wiele różnych funkcji od kontroli środków czystosci, kontroli czystosci na obiektach po samo doczyszczanie po nocach. Jakie urlopy ??? Nie było takiego słowa jak urlop w tej firmie. Praca ciężka rotacja pracownikow duża. Obowiązki mega i młody wiek, aż w koncu nie wytrzymałem. Dziś osobiście prowadzę firmę sprzątającą i dla mnie najważniejszy jest pracownik!!!

Ola

Od 7 lat współpracuję z Firmą - nie ma żadnej rotacji personelu. Wszyscy zatrudnieni na umowy o pracę - urlopy zgodne z kodeksem pracy. Tekst napisany ma charakter pomówienia. pozdrawiam OLA

Bogna

@Były pracownik Niestety nie każdy jest dobrym pracownikiem i pewnie dlatego już nie pracuje w firmie. Firma nie jest ideałem ale w sumie jest dobrym pracodawcą.

@Bogna

Do mojej pracy nigdy nie było zastrzeżeń i nie miałem zamiaru dalej dawać się wykorzystywac

INVERO

Zapraszam do biura na spotkanie - merytoryczną rozmowę, a nie plotki czy pomówienia. Chętnie zapoznam się ze stanowiskiem piszącej osoby i udzielę wszelkich koniecznych informacji, aby rozwiać wątpliwości.

@INVERO

Z całym szacunkiem ale ja nie mam żadnych wątpliwości

Ile jest zmian w Edyta Abakumowicz Invero International?

Jola

Jedna zmiana - praca na 8 godzin.

Jolanta

Mam pytanie do pracowników Invero, mam nadzieję, że odpowiecie, z góry dzięki. Czy wypłata w firmie zawsze jest na czas?

pmk
@Jolanta

Trzy tygodnie bez wypłaty w ogóle, umowa w rozumie.. Tyle komentarzy.

Jola
@Jolanta

Gdyby wynagrodzenie nie było na czas to by nie było już firmy. Tego pilnują wyjątkowo.

Ciekawe kto napisał te bzdury pewnie sam szef

estera

dokładnie on i jego zaufani wypisuja pochwały zeby potem dostac certyfikat zaufanej firmy. No jaja se robia :) :) :)

@estera

Ta niby firma to tragedia

Andriu
@estera

Certyfikaty bezpiecznej pracy mają nadane bo nigdy wypadku nie było w firmie od 15 lat. Mieli kontrole gdzie łazili po obiektach i papiery sprawdzali. Ten certyfikat jest prawdziwy.

MONITORING
@estera

Certyfikaty są nadawane tylko tym firmom, ktore przeszły pozytywną weryfikację realizowaną przez ekspertów niezależnych. Nie można "dopisać sobie opinii". Tylko opinie kllientów są brane pod uwagę, a nie pojedynczych osób. Klient to zazwyczaj insytucja lub reprezentant insytucji. Z poważaniem.

Alek

Pracuję w Invero już 11 lat. Kasa na czas, urlopy zgodnie z planem, są premie, ale nie często. Praca kazdy wie co ma robić i jak to robi to jest ok,

@Alek

Panie Bogdanie proszę nie pajacować

Maciek

Czy premia jest co miesiąc czy co kwartał ?

@Maciek

Człowieku jaka premia weź sie ogarnij

@alek a w okresie wakacyjnym również są urlopy?

@on dlaczego tak uważasz ? Jeśli możesz napisz jakie miałeś doświadczenia w tej firmie skoro mówisz , że to najgorsza firma w Krakowie.

Najgorsza firma w jakiej pracowałam ! (usunięte przez administratora)

Aga

Pewnie powody odliczenia tych kwot były uzasadnione. Szkoda, że nie wiemy o co chodziło?

Jolanta

Chciałabym Ciebie upomnieć, że na forum obowiązuje nas przestrzeganie regulaminu. Według niego na wątku nie należy obrażać innych, więc zachęcam Ciebie do ponownego zapoznania się z nim: https://www.gowork.pl/regulamin Jednocześnie chce Ciebie również zapytać, czy wspomniana sytuacja uległa zmianie, a konkretnie chodzi mi o to, czy firma wypłaciła Tobie zaległe wynagrodzenie? Pamiętajmy, żeby wypowiedzi na wątku były zgodne z prawdą, gdyż jest to forum publiczne.

Jaki potencjał kazdy patrzy uciekać jak najdalej a zarobki najniższa krajowa i ani grosza więcej

Lucyna

Polecam!!! Zawsze na czas pensja. Zarobki bardzo dobre. Pracowałam w innych firmach sprzątających i mogę dużo o tym opowiadać.... Zachęcam do przyjścia tutaj, jeśli ktoś chce stabilnej, spokojnej pracy.

@Lucyna

Najniższa krajowa i zarobki bardzo dobre ,dobry to to jest dowcip

Ale to chyba " PSI OBOWIĄZEK" o może nie wypłata ale jałmużna

janina

Pracuję już trochę w tej firmie i naprawdę mogę polecić wszystkim. Pensja na czas a często nawet przed czasem.

Zostaw merytoryczną opinię o Edyta Abakumowicz Invero International - Kraków

• Jak się pracuje w Edyta Abakumowicz Invero International?

Zobacz opinie na temat firmy Edyta Abakumowicz Invero International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edyta Abakumowicz Invero International?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Edyta Abakumowicz Invero International?

Kandydaci do pracy w Edyta Abakumowicz Invero International napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Edyta Abakumowicz Invero International
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Juliusza Lea 114 lok. 214
    30-133 Kraków