Opinie o Rajski Ogród Michał Kisiel w Garwolin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Rajski Ogród Michał Kisiel. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rajski Ogród Michał Kisiel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rajski Ogród Michał Kisiel w Garwolin

Agata Nowy wpis

Czy musicie mieć specjalny ubiór ?

Zdesperowany Klient Nowy wpis

Coś czuję, że złe opinie pisze konkurencja XD mialem problem z projektem wykonanym przez inna firme z Garwolina, w ogole nie wzeieli pod uwage moich uwag i zrobili projekt po swojemu, jak kazałem pozmieniac tez tego nie zrobili i ostatecznie sie pożegaliśmy. Zostalem z beznadziejnym projektem i bez firmy, która ogród wykona! Przez to wykonanie ogrodu przesunelo mi sie na przyszly rok! Zaprosiłem Rajski Ogród z nadzieja ze mi ogarną i projekt i ogród mimo, że firma jest nieco droższa od innych to nareszcie ktos podszedl do mnie rzeczowo i konkretnie, ponanosiliśmy zmiany na projekcie i w przyszlym roku ruszamy z robią! Wróciła nadzieja, bo juz mialem sam tuje wsadzic i chromolic caly ten ogrod!

Teresa Nowy wpis
@Zdesperowany Klient

Z tego, co piszesz, wynika, że pracownicy firmy projektowej z Garwolina - Rajski Ogród dobrze wpisują się w jakość świadczonych przez siebie usług, a ponadto plasują się na dobrej pozycji względem innych, jej podobnych firm z tego miasta. To z pewnością bardzo dobrze świadczy i o pracodawcy tej firmy, i jego pracownikach. Czy w takim wypadku znajdzie się na forum ktoś, kto jest zatrudniony w Rajskim Ogrodzie i napisze tu swoje obserwacje odnośnie tej firmy? Warto tu pracować?

Krzyk Nowy wpis
@Teresa

Ja pracowałem w zeszłym sezonie, prawdopodobnie wrócę w tym, to prawda ze trzeba się napracować ale nikt nie da nic za darmo. Miałem 13 zł na start a po dwóch miesiącach podniósł mi na 14 zł bo byłem dobry ???? Szkoda tylko ze branża sezonowa bo zima muszę szukać czegoś innego

@Gregor jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany w Rajski Ogród Michał Kisiel? Jesteś pasjonatem ogrodów i chcesz zdobyć doświadczenie czy może masz już za sobą staż zawodowy i chciałbyś zająć się czymś innym? Może warto zajrzeć na: http://www.rajski-ogrod.net/kontakt i wysłać aplikację spontaniczną?

Gregor

Czy aktualnie potrzebują pracowników? Może ktoś podpowie coś istotnego?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Rajski Ogród Michał Kisiel? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się pracodawca na tle innych firm? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Garwolin i okolicach.

Gonzo

Z tego co wiem firma zatrudnia pracowników sezonowo tj. od wczesnej wiosny do pierwszych przymrozków. Trzeba dobrze zasówać ale można tez zarobić.

Gogol

Zastanawiam się jaka jest przyczyna, że tak rzadko piszecie?

Pracował ktos w tej firmie? Dobrze płaca?

Beton

Płaci całkiem ok. Ja dostałem 12 zł na start a jak się sprawdzisz to można szybko liczyć na podwyszkę.

Aguś72

Ja byłam pod wrażeniem projektu naszego ogrodu. Wybraliśmy projekt ogrodu tej firmy łącznie z projektem kostki brukowej. Wyszło ślicznie! Sami byśmy tego nie wymyślili. Warto korzystać z usług firm ogrodniczych

Zamówiłem firmę "Rajski Ogród" w celu naprawy spapranej roboty ogrodu przez inną firmę! Nareszcie jestem zadowolony z wyglądu działki! Szkoda tylko, że wyrzuciłem sporą kwotę na usługi kogoś innego :( Z grzeczności nazwy firmy nie podam.

M@cko

Ja też jestem zadowolony z wykonanego ogrodu. Wiosną znów zamierzam skorzystać z usług firmy Rajski Ogród.

JB

Mieliśmy okazję korzystać z usług tej firmy w tym roku i szczerzę mówiąc nie do końca rozumiem negatywne komentarze. Projekt i realizacja bez zastrzeżeń, zgodne z naszymi oczekiwaniami. Ogród mieścił się w budżecie jaki ustaliliśmy. Jedynie wykonanie się przedłużyło, ale to głównie z powodu złej pogody. Mogę spokojnie polecić tę firmę.

kola

ja myślę że z racji sezonu otwierającego się powinni mieć nowe miejsca p[racy jakieś - wiecie coś może?

klientka

muszę przyznać że zgadzam się z pozostałymi opiniami - w moim przypadku ten ,, pseudo ogrodnik'' to wizjoner i kurduplowaty despota , najmądrzejszy na świecie , nie znosi krytyki ... efekt był taki że jak moja córka zwróciła mu uwagę że ma zrobić tak jak my chcemy to dostał białej gorączki i zaczął być mało przyjemny .. za moje własne pieniądze !!! proponuje rośliny takie jak ma dostępne najtaniej u swoich dostawców a nie takie jak chce klient . podstawa zakopywania roślin w dołkach i tyle NIE POLECAM !!! TO CO ZROBIŁ TO CZĘŚĆ DO WYMIANY , CZĘŚĆ USCHŁA A INNE ŻECZY SIĘ ROZPADAJĄ ! ŻENADA . UWAŻAJCEI BO JAK WEŹMIE PIENIĄDZE TO JUŻ JEST PO PTAKACH - PO KILKU MIESIĄCACH SĄ EFEKTY I CZŁOWIEK JAK ZACZNIE ROZMAWIAĆ Z INNYM OGRODNIKIEM TO DO NIEGO DOCIERA JAKI BYŁ NAJWNY ŻE Z TAKIM KARAKANEM ZACZĄŁ DYSKUSJE

miki

Niestety jestem podobnego zdania, u mnie ogród ukończono z dużym opóźnieniem, wyliczył koszty większe niż początkowo proponował, do tego teraz okazało się, że część roślin wypadło - sprawdzamy dlaczego - bo wsadził rośliny na piachu nawet ziemi nie podsypał mimo, że zakupił pod rośliny; poza tym nie posprawdzał kwasowości ziemi, zasadził część roślin w cieniu a teraz jak czytam okazuje się, że preferują stanowiska słoneczne. Ojciec robi nawodnienia trawników i roślin - niestety też nie wszędzie poprowadził. Nie polecam!

Firma oszukuje klientów. Nie znają się na rzeczy. Naciąga klientów na pieniądze. Poza tym projekt bez rewelacji, żadna nowość i oryginalność jak za taką sumę! Znalazłem na szczęście innego lepszego projektanta do drugiego ogrodu. Poza tym pracownicy podczas nieobecności "Pana Michała" narzekają na warunki pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Rajski Ogród Michał Kisiel - Garwolin

Rajski Ogród Michał Kisiel
3.4/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Janusza Korczaka 29 lok. 25
    08-400 Garwolin