Sniper Paintball

Olsztyn

Opinie o Sniper Paintball

Instruktor 2015-02-04 08:40:30
Na pierwszy rzut oka wszystko ok. Bajka pisana podczas szkolenia. Im dalej w las tym gorzej. Brak opon zimowych na autach, a imprezy w zimie też mają miejsce. Dziwna reguła " czekania 2 tyg na wypłaty". A i tak nie zawsze są. Jeden brat-właściciel pożycza od drugiego cwańszego. Ogólnie nie polecam. Swoimi PR-owskim "tekstami", jak coś oni zawalą, próbują zawalić winę na pracownika.
extreme instruktor 2015-02-10 11:28:32
Duzo godzin i wyjazdy po całej Polsce. Na pewno nie jest to praca dla każdego, tylko dla hardkorów, ale ma swoje pozytywne strony.Dużo fajnego ,nietypowego sprzętu. Raz do roku impreza dla pracownikow - Sniper Day. Wypłata jednego dnia tygodnia (wtorki) po uplywie 2 tygodni od daty pracy. Dodatkowa kasa za prowadzenie fur. Praca ok.
instruktor 2015-02-10 13:25:56
Jak dla mnie w porządku. Zazwyczaj w innych miejscach pracy wypłaty są po miesiącu więc 2 tygodnie wcale nie są złe :) Zjeździłem całą Polskę wzdłuż i wszerz, poznałem mnóstwo ludzi, zacząłem w Sniperze kilka bardzo fajnych znajomości. Praca jest męcząca, trzeba być silnym psychicznie i fizycznie żeby wytrwać w eventach, co nie każdemu się udaje, niektórzy gorzknieją ;) reszta nabiera pewności siebie. Nie jest idealnie, ale jakbym miał wybierać jeszcze raz to bym się nie wahał.
Instruktorka 2015-03-26 16:32:45
Ja jestem bardzo zadowolona! Odnalazłam się w tej pracy! Poznałam wspaniałych ludzi, bardzo dużo się nauczyłam, pół Polski zjechałam. Oczywiście jest to praca w dużej części fizyczna, ale satysfakcjonująca. Polecam w szczególności dla tych, którzy nie lubią rutyny i potrafią współpracować lub też chcą nabyć pewności siebie!!! Co jak co, ale SNIPER dodaje pewności siebie! Miejsce dla siebie znajdą tu osoby z różnymi zainteresowaniami, które mogą przy okazji pracy - rozwinąć. Jeżeli chodzi o przełożonych, to naprawdę są FAIR i za każdym razem idąc do nich z jakąkolwiek sprawą, dało się dogadać! Oczywiście jak w każdej firmie, jeżeli ktoś jest sumienny i pracowity to zostaje za to nagrodzony i na odwrót, a jeśli ktoś myśli inaczej, to jest w dużym błędzie. Mam nadzieję, że zostanę tutaj na długo. Z czystym sumieniem polecam pracę w firmie SNIPER - WSZYSTKIM!!!!
maracas 2016-07-18 13:43:57
Pieniądze co do grosza zawsze w ustalonym czasie, nigdy nie czekałem dłużej niż się umówiliśmy, atmosfera świetna, praca potrafi być dobrze płatna, zależy jak się trafi (czas eventów i odległość) Ogólnie bardzo polecam, choć nie nazwałbym tej pracy wyjątkowo lekką, ale nie jest katorżnicza, szybko się przyzwyczaić można
Zostaw swoją opinię o Sniper Paintball - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sniper Paintball