"JOKER" Kubica, Leksowski, Mosińska Spółka Jawna

Ruda Śląska

Opinie o "JOKER" Kubica, Leksowski, Mosińska Spółka Jawna

anonim 2013-07-22 16:35
stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Zmuszają do pracy po 12 h w upale z jedną wodą mineralną.[usunięte przez admina]
xyz 2015-11-22 21:08
Również odradzam pracę w tej firmie. Pracowałem tam przez kilka lat i uważam że były to najgorsze lata pracy. Sprzęt, który ta firma przekazuje pracownikom do ich codziennej pracy, zwłaszcza samochody powinny były znaleźć się na wysypisku bądź w muzeum. Pracownik zmuszany jest do pracy w niegodnych warunkach, bez odpowiedniego sprzętu ochronnego i to za zdecydowanie niską płacę bądź na umowę zlecenie. Szefostwo też pozostawia wiele do życzenia, patrzą tylko jak napchać swoje kieszenie a pracownika liniowego traktuje się jak niewolnika i złodzieja.
hgf 2016-05-03 16:29
oj bez przesady uwazam ze kariere to mozna w kazdej firmie zrobic
mieszkańcy ul.Korczoka 89 2017-08-08 13:38
pracownicy niech wezmą się za porządną pracę bo to co wyprawia sprzątaczka w bloku przy ul.Korczoka 89 w Zabrzu to woła o pomstę do nieba !!!!!!!!!!!! pajęczyny wiszą,że trzeba omijać a sprzątaczka nie widzi,sąsiadka pokazała jej palcem a ta osoba dalej nie widziala,na każdym kroku trzeba pilnować,myje korytarz w jednym wiadrze wody !!!! wyobrażacie to sobie??? w bloku nr 85 gdzie mieszka radny miasta drzwi myte są co tydzień,zamiata,myje i pucuje tak jakby to tylko tam ma utrzymywać czystość i porządek.Następna sprawa to koszenie trawy-informacja kiedy itd to ok ale to ,że i cyt." w przypadku nie przestawienia samochodów,firma nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia i zabrudzenia" to już cios poniżej pasa.Właściciele tej firmy zapominają kto im za te marne usługi płaci ??? panowie-zapamiętajcie sobie,że jeśli będę mieć uszkodzony samochód z powodu źle wykonanego koszenia to BĘDZIECIE ODPOWIADAĆ ZA USZKODZENIE MEGO AUTA !!!!!!!!!!! i to Wam obiecuję więc trochę pokory ,nie zapominajcie kto PŁACI Wam za te pożal się Boże usługi bo możemy na najbliższym zebraniu zagłosować za inną oferta !!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o "JOKER" Kubica, Leksowski, Mosińska Spółka Jawna - Ruda Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "JOKER" Kubica, Leksowski, Mosińska Spółka Jawna