"JOKER" Kubica, Leksowski, Mosińska Spółka Jawna

Ruda Śląska

Opinie o "JOKER" Kubica, Leksowski, Mosińska Spółka Jawna

anonim 2013-07-22 16:35:03
stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Zmuszają do pracy po 12 h w upale z jedną wodą mineralną.[usunięte przez admina]
xyz 2015-11-22 21:08:13
Również odradzam pracę w tej firmie. Pracowałem tam przez kilka lat i uważam że były to najgorsze lata pracy. Sprzęt, który ta firma przekazuje pracownikom do ich codziennej pracy, zwłaszcza samochody powinny były znaleźć się na wysypisku bądź w muzeum. Pracownik zmuszany jest do pracy w niegodnych warunkach, bez odpowiedniego sprzętu ochronnego i to za zdecydowanie niską płacę bądź na umowę zlecenie. Szefostwo też pozostawia wiele do życzenia, patrzą tylko jak napchać swoje kieszenie a pracownika liniowego traktuje się jak niewolnika i złodzieja.
hgf 2016-05-03 16:29:37
oj bez przesady uwazam ze kariere to mozna w kazdej firmie zrobic
Zostaw swoją opinię o "JOKER" Kubica, Leksowski, Mosińska Spółka Jawna - Ruda Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "JOKER" Kubica, Leksowski, Mosińska Spółka Jawna