nmc pe

Koszalin

Opinie o nmc pe

Ostrzeżenie!!! 2011-12-04 10:03:26
Nie wiem skąd masz takie informacje o atmosferze i prezesie tej firmy. Mam znajomego który tam pracował. Prezes bardzo fałszywy człowiek mitoman wykorzystuje znakomicie socjotechniki do gnębienia pracowników. Praca od rana do nocy pełna stresu i wyrzeczeń. Nie znam ani jednej osoby pracującej w tej firmie, która nie chciała by stamtąd odejść. Jak możesz to trzymaj się od tej firmy jak najdalej.
alojz 2012-03-22 18:05:13
Nie idź tam, wszędzie indziej ale nie tam, no chyba, że lubisz być gnębionym i wykorzystywanym. Bardzo zła atmosfera i zero zaufania na linii szefostwo-pracownicy
Młody 2014-06-22 12:10:39
Jak chcesz mieć szefa uja i do tego robić na psie pieniądze to zapraszam do nmc-pe lub rgtronic (2 firmy jeden właściciel).
wacek 2015-10-14 21:37:36
Tak zwany "prezes" to człowiek chory psychicznie ma jakieś paranoje i na dodatek jego wysoki kierowniczek, który ostro go skubie na boku. Daj sobie spokój. Odszedłem stamtąd jakieś parę lat temu. Mam kontakt z ludźmi, którzy tam pracują. Tam nic się nie zmieniło i nigdy się nie zmieni, nie było podwyżki od 10 lat. Pamiętaj nie daj się wykorzystać!!! Ps.Chociaż tak mogę odwdzięczyć się "prezesikowi". Pozdrawiam.
Damian 2016-04-23 09:52:36
Witam, z racji tego, że go work usuwa opnie to ja przypomne cos o NMC-PE i Rg_Tronic jest to ta sama firma i to same szefostwo. Co do firmy, stosowanie mobingu przez Marcina Napierałe zwango Bablem jest powszechne i wszystkim znane. Płace niskie i tlumaczenie prezesa ze "na wasze miejsce jest przystanek chetnych" nie działa zbyt dobrze na morale. Odszedłem z tej firmy do Hattelandu i juz 4 chlopaków z tamtad złożyło do mnie cv wiec to chyba dobrze świadczy jaka ta firma jest. V-ce prezes podwyzek nie daje wiec pracownicy tam nie dostaja zadnej wiekszej pensji od około 10 lat
Samson 2016-04-24 09:59:19
Klak, nmc na wawozowej ma podobna sytuacje, na wenedów jest ponoc jeszcze gorzej. A jak chcesz pracowac za 1400 to faktycznie zgłos sie :D (Wiecej sie nie zarabia nawet po paru latach)
Abi 2016-05-26 19:21:42
Testerów
seba 2016-07-08 13:42:34
To jak ktoś ma potrzebę zarabiania najniższej krajowej to jest to praca w sam raz dla niego. A co do opinii o Bablu to potwierdzam
Grajek 2016-07-12 16:11:22
Nie ma. Tzn. teraz będzie bo najniższą krajową podnieśli, pracuję tam ponad 9 lat i dalej mam ta samą kasę, jak chcesz to idź tam a szybko się przekonasz jak tam jest super :P
Komar 2016-07-30 23:12:35
Idz do sądu pracy, mieli tam zakładaną sprawę (poszli na ugodę). Tam masz wszystkie dokumenty co i jak a teraz można to sprawdzać (min. wynagrodzenia pracownika itp,oczywiście dane pracownika nie zostają okazane ale wypis tych umów i kwoty tam zawarte już tak). Poza tym kierownictwo tam to patałachy bez szkoły (prawda Babel :D) i tępi jak but (Babel) i pokazują tyłek publicznie a dokładniej swój rów (znów bąbel) więc jak chcesz to możesz iść i sprawdzić
6 2016-08-02 22:06:57
@pzdr potwierdzam, jak tyle pracuje to znaczy że mu tam jednak dobrze
Zostaw swoją opinię o nmc pe - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie nmc pe