nmc pe

Koszalin

Opinie o nmc pe

Ostrzeżenie!!! 2011-12-04 10:03
Nie wiem skąd masz takie informacje o atmosferze i prezesie tej firmy. Mam znajomego który tam pracował. Prezes bardzo fałszywy człowiek mitoman wykorzystuje znakomicie socjotechniki do gnębienia pracowników. Praca od rana do nocy pełna stresu i wyrzeczeń. Nie znam ani jednej osoby pracującej w tej firmie, która nie chciała by stamtąd odejść. Jak możesz to trzymaj się od tej firmy jak najdalej.
alojz 2012-03-22 18:05
Nie idź tam, wszędzie indziej ale nie tam, no chyba, że lubisz być gnębionym i wykorzystywanym. Bardzo zła atmosfera i zero zaufania na linii szefostwo-pracownicy
Młody 2014-06-22 12:10
Jak chcesz mieć szefa uja i do tego robić na psie pieniądze to zapraszam do nmc-pe lub rgtronic (2 firmy jeden właściciel).
wacek 2015-10-14 21:37
Tak zwany "prezes" to człowiek chory psychicznie ma jakieś paranoje i na dodatek jego wysoki kierowniczek, który ostro go skubie na boku. Daj sobie spokój. Odszedłem stamtąd jakieś parę lat temu. Mam kontakt z ludźmi, którzy tam pracują. Tam nic się nie zmieniło i nigdy się nie zmieni, nie było podwyżki od 10 lat. Pamiętaj nie daj się wykorzystać!!! Ps.Chociaż tak mogę odwdzięczyć się "prezesikowi". Pozdrawiam.
Damian 2016-04-23 09:52
Witam, z racji tego, że go work usuwa opnie to ja przypomne cos o NMC-PE i Rg_Tronic jest to ta sama firma i to same szefostwo. Co do firmy, stosowanie mobingu przez Marcina Napierałe zwango Bablem jest powszechne i wszystkim znane. Płace niskie i tlumaczenie prezesa ze "na wasze miejsce jest przystanek chetnych" nie działa zbyt dobrze na morale. Odszedłem z tej firmy do Hattelandu i juz 4 chlopaków z tamtad złożyło do mnie cv wiec to chyba dobrze świadczy jaka ta firma jest. V-ce prezes podwyzek nie daje wiec pracownicy tam nie dostaja zadnej wiekszej pensji od około 10 lat
Samson 2016-04-24 09:59
Klak, nmc na wawozowej ma podobna sytuacje, na wenedów jest ponoc jeszcze gorzej. A jak chcesz pracowac za 1400 to faktycznie zgłos sie :D (Wiecej sie nie zarabia nawet po paru latach)
Abi 2016-05-26 19:21
Testerów
seba 2016-07-08 13:42
To jak ktoś ma potrzebę zarabiania najniższej krajowej to jest to praca w sam raz dla niego. A co do opinii o Bablu to potwierdzam
Grajek 2016-07-12 16:11
Nie ma. Tzn. teraz będzie bo najniższą krajową podnieśli, pracuję tam ponad 9 lat i dalej mam ta samą kasę, jak chcesz to idź tam a szybko się przekonasz jak tam jest super :P
Komar 2016-07-30 23:12
Idz do sądu pracy, mieli tam zakładaną sprawę (poszli na ugodę). Tam masz wszystkie dokumenty co i jak a teraz można to sprawdzać (min. wynagrodzenia pracownika itp,oczywiście dane pracownika nie zostają okazane ale wypis tych umów i kwoty tam zawarte już tak). Poza tym kierownictwo tam to patałachy bez szkoły (prawda Babel :D) i tępi jak but (Babel) i pokazują tyłek publicznie a dokładniej swój rów (znów bąbel) więc jak chcesz to możesz iść i sprawdzić
6 2016-08-02 22:06
@pzdr potwierdzam, jak tyle pracuje to znaczy że mu tam jednak dobrze
Lidia 2017-07-31 11:23
Obecnie nmc pe poszukuje kandydatów na testera sprzętu komputerowego. Co możecie powiedzieć o pracy na tym stanowisku? W treści oferty pracy nie ma informacji na temat oferowanych warunków zatrudnienia, czy też wymagań. Czy firma jest otwarta również na osoby bez doświadczenia? Czego można się spodziewać po dołączeniu do firmy? Każda dodatkowa informacja może być przydatna.
Zostaw swoją opinię o nmc pe - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie nmc pe