Opinie o Pol-Dróg w Piła

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pol-Dróg. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pol-Dróg o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Dróg w Piła

Pracowników im brakuje, to przyjmują tych których zwolnili dyscyplinarnie. A kiedy planujecie zwolnienia? Czekam na to.

pracow

Nie tylko w Lęborku w Gdańsku też,wszyscy mają już dosyć tej firmy!!

w leborku znowu sie ludzie zwalniaja niczego dobrego juz nie bedzie...

pracow

Ty chyba nie jesteś ten tutek, bo jeżeli tak,to życzę ci wszystkiego najgorszego!!!Tutek to człowiek który przyczynił się do sytuacji która panuje w tej firmie!!!

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Pol-Dróg po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Brukarz. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

tak ma asa wypowiedzenia dla wszystkich!!!

pracus

Wskaż link, bo nie wiem gdzie szukać... ;)

pracow

Jeszcze istnieje, ale to już agonia!

gosc

ta firma jeszcze istnieje czy juz padla?

Ale manipulacja... admin usuwa co chce i wybiórczo zostawia komentarze... Typowy lewicowy portal ;D

pracywnik

Sam się zwolniłem, a jak jesteś taki zorientowany, to na pewno wiesz o kogo chodzi.Sami proponowaliście mi abym został,ale niestety miałem już dosyć tego obozu pracy.O dobrego operatora teraz ciężko.

pracywnik

No i co koledzy parę dni temu zwolniłem się z pol-drogu ,i już od wtorku mam robotę, dwa razy większe zarobki i w domku.Także nie ma co się bać. Pozdrowionka.

@pracywnik

Zwolniłeś się czy Cię zwolnili(usunięte przez administratora)?

były prac

Kolego z Olsztyna święta racja, ta firma już długo nie pociągnie. W lęborku już wszędzie są spaleni (wszędzie same długi). Stare roboty pokończą i ostatni gasi światło.Pozdrowienia świąteczne dla wszystkich normalnych w pol-drogu.

olsztyn

ta firma już się skończyła takie barany dowodzą że nie potrafią jednego przetargu wygrać zresztą kto bierze poważnie człowieka stającego do przetargu bez doświadczenia żeby nawet krajówki stracić ale samochodami jeździć jak te szkopy z obozu i ludzi stresować to tak chyba tylko do tego się nadają

byly pracownik

ja juz nie pracyje w pol drog i nie załuje tego najwieksze g...wno w jakim pracowałem zero organizacji ogolnie nie polecam nikomu tego zakładu stawki masakra co z tego ze sa 100 i 50 jak stawki po 8zł/h socjal tez do du..py wszystko najtanszym kosztem! urlop w sezonie to zapomnij a zima to musisz wykorzystac i koniec gadki jeszcze potrafia zabrac z nowego po 5 dni to o jakim postojowym mowimy? przy 8 godz dziennie to nic nie zarobisz jedyne co to tylko nadgodziny i soboty oczywiscie jezeli dadza robic i nie pokresla godzin!!!

Jaki jad? sama prawda.

no wlasnie! ale w leborku to juz sie wiecej osob nie zwolni bo ci pracownicy ktorzy zostali to juz praktycznie w wiekszosci w wieku przedemerytalnym chyba ze z innych oddzialow? pol drog juz upada to jasne co tu komu oczy mydlic dlaczego nawet zebrania nie zrobia bo dobrze wiedza co bedzie!!! nawet w bankach pracownicy nie moga dostac kredytow ani pozyczek bo mowia ze firma jest na upadłosci.

obserwator
@pracownik

Jak już to "w upadłości" prostaku.

też pracownik
@pracownik

Ludzie, opamiętajcie się, skąd w Was tyle jadu?

:pracownik

Jak się nie zwolnili? A 3 wypowiedzenia na biurku u prezesa w Lęborku? A jak mamy pracować jak sa nie wypłacalni i nie mają kasy na materiały? Moze wyciągną jakieś wnioski po kontroli PIP.

@:pracownik

Po pierwsze - Jaki Prezes w Lęborku? Chyba coś Ci się pomyliło. Od 2011r. nie istniejecie jako odrębna spółka! Po drugie - dobrze wiedzieć, że mamy lojalnych pracowników, którzy uprzejmie donoszą do PIP.

obserwator

"pracownik jest zmęczony tylko robić robić i robić"... Biedactwo... płacą i trzeba pracować.. a najchętniej to lesery by się rozłożyły i dłubały w d...upie!

Ciekawe ile osob sie znowu zwolni jak nie bedzie na czas wypłaty???

też pracownik
@pracownik

jakoś nie było słychać, żeby ktoś się zwolnił z tego powodu. Przestańcie wypisywać bzdury. Ciekawe skąd macie informacje, że wypłaty znowu nie będzie 10-tego?

pracow

Nic sie nie zmieniło!! Znowu chodzą słuchy że wypłaty 10-go nie będzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Dróg - Piła

• Jak się pracuje w Pol-Dróg?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Dróg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Dróg?

Pol-Dróg