Księgarnia i Hurtownia Taniej Książki - Mariusz Napierała

Żychlin

Opinie o Księgarnia i Hurtownia Taniej Książki - Mariusz Napierała

anonim 2011-06-27 03:13:24
[usunięte przez admina] nadgodziny to drugi etat, praca w soboty, niedziele, święta, oszukują jak mogą, zarząd bardzo niekompetentny, stosują sztuczki psychologiczne i myślą, że są cwan[usunięte przez admina]Promowane jest lizusostwo. nikogo nie szanują. Nie płacą za nadgodziny ( żadnych 50%, 100%). Nie szanują pracowników!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BARDZO ODRADZAM PRACĘ W TYM MIEJSCU. PROSZĘ SIĘ DOBRZE ZASTANOWIĆ!!!!!!!!!!!!!!!
niezadowolona 2012-03-20 19:32:38
masz racje pracownik tam jest zwykłym robolem nie liczą się wogule z zdaniem pracownika robisz po 12 godzin za fri bo nadgodziny nie płatne urlopu wogule nie ma w sezonie a jak chcesz wsiąść to wolą cie zwolnic kierownictwo ciągle niezadowolone ciągle mało nawet na przerwę nie można iść psychicznie wykończają. NIE POLECAM TAM IŚĆ OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ
Zostaw swoją opinię o Księgarnia i Hurtownia Taniej Książki - Mariusz Napierała - Żychlin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Księgarnia i Hurtownia Taniej Książki - Mariusz Napierała