Opinie o Sofidel Poland Sp. z o.o. (Delitissue Sp. z o.o.) w Ciechanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sofidel Poland Sp. z o.o. (Delitissue Sp. z o.o.). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sofidel Poland Sp. z o.o. (Delitissue Sp. z o.o.) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sofidel Poland Sp. z o.o. (Delitissue Sp. z o.o.) w Ciechanów

Marysia Nowy wpis

Customer Services Assistant nie ma teraz wpisanych żadnych widełek płacowych i zaczynam się zastanawiać nad ewentualnymi zarobki skoro wymaga się znajomości angielskiego / niemieckiego / włoskiego na poziomie od B1 / C1. Czy zarobki są adekwatne co do wymogów?

Pracownik produkcji Nowy wpis

Praca jak praca. Za to płaca to śmiech na sali ludzie pracują po 10 lat i cofają się z zarobkami. Obecnie większość ludzie zarabia teraz najniższą krajową. Ludzie z ulicy bez żadnego doświadczenia dostaja taką samą stawkę jak doświadczony pracownik. Głośno ma hali, zapylenie ostre, system 4 zmianowy, większość weekendów w pracy. I do tego kierownik decyduję kiedy możesz iść na urlop wakacyjny. Nie polecam

Administrator Nowy wpis

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Inżynier Procesu do pracy w Ciechanów. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Sofidel Poland Sp. z o.o. (Delitissue Sp. z o.o.) możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Adams

Hej , czy na produkcji da się godziwie zarobić? Da się choć zbliżyć do średniej krajowej (około 5200 na rękę)? Czego sie wymaga od nowego np na dziale papierni?

Kaśka
@Adams

Nie wiem jakie zarobki ostatecznie są na ten produkcji, fajnie gdyby się ktoś do nich odniósł, ale także do standardów pracy. jakie narzędzia ma się do dyspozycji i ogólnie tak w praktyce ta produkcja wygląda? opisze ktoś szerzej warunki dla jasności?

Śpiący Nowy wpis
@Adams

Do średniej krajowej? Musiałbyś zostać maszynistą. Wtedy byś się zbliżył lub nawet pobił. Zależnie od miesiąca, bo jest np premia roczna. Maszynistą też nie zostałbys od razu, ale, optymistycznie, po dwóch latach mógłbyś być jego pomocnikiem.

Czy rekrutacja na stanowisko Accounting & Tax Manager w firmie Sofidel Poland Sp. z o.o. (Delitissue Sp. z o.o.) odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Pawel

Jestem zainteresowany praca w sofidel czy CB można dostarczyć osobiscie?

wkurzony

Nie polecam pracy w firmie Sofidel. Zwalniają ludzi za byle co, brygadziści chodzą co chwila na zmianie przyglądają się pracownikom co robią. Praca nudna bez żadnego polotu ani rozwoju. Choćby się wszystko robiło dobrze to i tak znajdą haka, aby zwolnić człowieka. Kierownik ogólnie nie do rozmowy. Trzeba cały czas stać na zmianie nawet chwili nie dają usiąść. Całkowicie odradzam pracę w tej firmie wszystko robią z łachy. Pracownicy na innym stanowisku robią błędy, papier idzie na taśmie zepsuty rozklejony a oni dalej pracują. Tacy najbardziej liżą (usunięte przez administratora) kierownikom ot właśnie dlatego. Nie można nawet spojrzeć w telefon bo ciągle patrzą się. Ogólnie nerwowa atmosfera w pracy. Praca mało płatna i wymagająca. Co chwila wystawiają nowe ogłoszenia w sprawie pracy na internecie jak by ciągle szukali pracowników. ODRADZAM CAŁKOWICIE PRACĘ W TEJ FIRMIE!!!

wkurzony

Duża jest rotacja ludzi w Sofidel Poland Sp. z o.o. (Delitissue Sp. z o.o.) na Operator? Znowu ukazało się ogłoszenie 21 czerwca na Lento.pl. Dlaczego pracownicy odchodzą z firmy?

arni

ludzie odchodza poniewaz sa niskie place,do tego brak mozliwosci rozwoju zawodowego,system pracy zmianowy

hix

odchodza,lub jak wolisz rotuja z powodu niskich plac

*****

Bo mało płacą . Mają ludzi za nic . Dużo wymieniać. Dopóki nie zmieni się dyrekcja będzie coraz gorzej.

Romeo

Szkodliwość tego pyłu jest wysoka a płacą mało.

Nowy w tym młynie

Najnowsza krajowa wyzysk ludzi mobbing kupa wieśniaków zabierającym pracę miastowym. Brak dogadania się w sprawie podwyżki z kierownikiem czy zmiany stanowiska. Do tego kierownik krętacz i (usunięte przez administratora) z przetwórni. Takiego to po mordzie wylać.

Aleksander
@Nowy w tym młynie

Co z tym zabieraniem pracy miastowym? Większość pracowników dojeżdża z małych miejscowości? To chyba dobrze, że ludzie ze wsi się aktywizują zawodowo, a ty narzekasz.

Barbara

W internecie pojawiła się oferta na stanowisko Trade Marketing Coordinator w Sofidel. Czy jest tutaj ktoś posiadający informacje na temat zakresu obowiązków i wynagrodzenia na tym stanowisku? Czy te dwa elementy są adekwatne?

Mam wrażenie, że tylko narzekać potraficie. Może trzeba się zastanowić jaka jest sytuacja a firmę mamy dobrą więc szanujmy ją.

@Paweł

Skoro Ty pracujesz tam dla idei to nie ma problemu, ale nie oczekuj od ludzi, że będą pracować „w dobrej firmie” (chociaż to Twoje zdanie, komentarze innych na to nie wskazują...) za pieniądze, które nie zapewnią im przeżycia. Zastanów się co piszesz w ogóle. Firma powinna szanować pracowników i ich pracę, jeżeli chce oczekiwać szacunku.

michal

Sofidel ciechanow jako kierowca odbierajacy towar powiem tak ,obsluga hamska opryskliwa wozki porozpie.rdal ane brak jakichkolwiek informacji jedna z gorszych firm w polsce

Firma zaprosiła mnie na rozmowę - stanowisko: handlowiec rynku tradycyjnego. Naturalnie nie chcą powiedzieć, ile oferują. Na rozmowę mam 50 km w jedną stronę i nie wiem, czy warto jechać. W tej branży kokosów nie ma - wiem, że np. ICT oferuje na tradycji podstawę niewiele wyższą od minimalnej płacy krajowej. Proszę pomóżcie. W obecnej pracy zarabiam 2500 netto i do 30 procent premii, mam umowę na czas nieokreślony. Czy Sofidel zaoferuje lepsze warunki płacowe?

Natalia

Dobrze, że postanowiłeś się tu wypowiedzieć. Zazwyczaj jest tak, że pracodawca czeka z pewnymi informacjami właśnie do etapu rozmowy - tak właśnie jest chociażby z kwestią zarobków. Jesteś na tyle zdecydowany, że pojedziesz na rozmowę do Sofidel Poland?

arni

nie masz sie czego spodziewac,sa niskie place brak rozwoju zawodowego

Ee

Mi powiedziano że 2550 brutto to (usunięte przez administratora) 1758 zł netto. Jak za to żyć

Ff
@Ee

(usunięte przez administratora)hah śmieszne jest to że jako młoda osoba która nie skończyła 26 lat bez pitu wychodzi grubo ponad 2000 a stary pracownik w tej sytuacji ma mniej od nowego pracownika haha

Szybki

Slabe zarobki

@Szybki

@Szybki Myślę, że ta kwestia dla każdej z osób może oznaczać inną kwotę. Napisz więc proszę, ile wynoszą zarobki w Sofidel? Chociaż tak mniej więcej.

Natalia

@Zainteresowany Jesteś w błędzie - nie jestem w żaden sposób powiązana z firmą Delitissue. Moim zdaniem jest jedynie pomoc użytkownikom forum i zebraniu rzetelnych informacji o tym pracodawcy. Z tego, co zrozumiałam, to nie jesteś tam pracownikiem, ale może posiadasz jakąś wiedzę o tej firmie. Opiszesz nam ją zatem?

Natalia

@Gosciu Niestety, nie potrafię odpowiedzieć na zadane przez Ciebie pytanie. Zawsze możesz skontaktować bezpośrednio z firmą i dopytać. Na pewno udzielą Ci rzetelnych informacji delitissue@delitissue.pl Może ktoś jeszcze zechciałby coś powiedzieć na temat specyfiki pracy w tej firmie? Jak przedstawia się chociażby kwestia wypłat? Bardzo proszę Was o aktywność na forum - każda informacja może okazać się niezwykle pomocna.

@Natalia

Natalia to kim w takim razie jestes dla firmy ze nie potrafisz odpowiedziec na tak prosto sformułowane pytanie. Skoro jesteś osobą związaną z firmą to wydaje mi się że to jest w miarę łatwe pytanie. Pracuję w podobnej firmie i mamy problem z kierowcami na magazynie. A szczególnie z rozliczaniem i wydajności pracy Myślałem że złapię jakiś pomysł od was. ;)

Gosciu

Witam. Ja jestem ciekawy w jaki sposób monitorują wydajność pracowników delitissue na magazynie rozchodzi się konkretnie o kierowców

Natalia

@Szybki czy nie polecasz pracy w firmie Delitissue tylko ze względu na zarobki? Czy są jeszcze jakieś powody, dlatego napisałeś taki post o firmie a forum? Każda dodatkowa informacja może być dla kogoś pomocna.

@Natalia

Zarobki to też duży argument.

Zostaw merytoryczną opinię o Sofidel Poland Sp. z o.o. (Delitissue Sp. z o.o.) - Ciechanów

• Jak się pracuje w Sofidel Poland Sp. z o.o. (Delitissue Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy Sofidel Poland Sp. z o.o. (Delitissue Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sofidel Poland Sp. z o.o. (Delitissue Sp. z o.o.)?

Sofidel Poland Sp. z o.o. (Delitissue Sp. z o.o.)
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Mleczarska 31
    06-400 Ciechanów

Sofidel Poland Sp. z o.o. (Delitissue Sp. z o.o.)