Opinie o Somar w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Somar. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Somar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Somar w Katowice

Administrator Nowy wpis

Pracujesz w firmie Somar? Jaką masz umowę?

Zaciekawiony Nowy wpis

Jak wygląda praca w Somarze podczas pandemi ? Praca stacjonarna czy może bardziej zdalna ?

Kamila

@ziomuś ile tych działów jest i od czego zależy do jakiego trafisz ?

Ziomuś
@Kamila

Produkcja, sprzedaż, Projektowy, Konstruktorzy. Zależy na jakie stanowisko aplikujesz.

Paweł Nowy wpis
@Ziomuś

Czy możesz napisać coś na temat pracy na produkcji? Dokładnie to ciekawi mnie, jak wygląda tam praca oraz ile dokładnie można zarobić? Zarobki to zawsze ciekawy temat do rozmów i głęboko wierzę, że dzięki Tobie ustalę chociaż zakres kwot, które są tam oferowane.

Patrycja Nowy wpis

@ziomuś a gdzie się najłatwiej dostać ?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Somar na stanowisko Pracownik administracyjno-biurowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Hanna

@Odpowiedź a to nie jest sama produkcja? Tylko produkcja i praca w biurze, to się łączy?

Ziomuś
@Hanna

W firmie są odpowiedzialne osoby za produkcje, ale są również osoby pracujące w biurze odpowiedzialne za oferty, zamówienia, faktury. Są różne działy.

@Hanna

Firma somar to nie tylko produkcja.. To także dział projektowania, programowania, dział prototypów, dział zaopatrzenia, dział analizy danych... Itp każdy znajdzie coś dla siebie. Firma lubi i stawia na pracowników wszechstronnych, i uniwersalnych. Stąd zdarza się duża rotacja pracowników...

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Somar?

Odpowiedź

Hmmm, sadzę, że jak na firmę produkcyjna i w pewnym sensie biurową to pewnie 7-15 ewentualnie pełne 8 godzin .. Zależy pewnie od ustaleń i wymagań na danym stanowisku..

@Odpowiedź

Zapewne tak właśnie jest. Taka odpowiedź z Twojej strony wskazuje, że chyba nie jesteś pracownikiem Somar. A może chciałbyś tam dopiero aplikować? Jakiś czas temu szukali tam osoby na stanowisko Analityka ds. analizy danych - może nadal potrzebują takiej osoby.

Opinia
@Agata

Z tego co mi wiadomo to najpierw szukają, a później zwalniają ... Bądź nie przedłużają umów ... Więc czy jest sens na chwile zmieniać pracę ? Nie sądze ..

Dzban

od pomiędzy 7 a 8 do 15 - 16. tak czy inaczej 8h

@Dzban

Tak czy inaczej wymagają dużo, a i tak nie jest to doceniane nawet jeśli jest się w określonych godzinach, czasem nawet ponadto..

Agata

To często zdarzają się w Somarze nadgodziny? I jak one są rozliczane? Nic dodatkowo za ich wyrobienie nie dorzucają?

...
@Agata

Niestety jak się nie upomnisz to nic nie dostaniesz.. Taka polityka..

kolargol

Gdyby było źle to firma nie miałaby dobrych opinii w internecie.!

Zaskoczony
@kolargol

Ciekawe gdzie znajdują się pozytywne opinie bo ja widzę same negatywy... ????

Agata

Witam wszystkich, chciałam zadać pytanie pracownikom Somar. Jak przebiega proces rekrutacji? Jak się przygotować do rozmowy?

Były..
@Agata

Rekrutacja w firmie wygląda tak, że zostajemy oczarowani obietnicami, a później nie jest tak kolorowo.. To trzeba przezyc na właśnie skórze..

Never

Bida z nedzą Moje sugestie dla Somar: Bida z nędzą Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Więcej płscić

Obserwator

Somar umarł. Właściciel próbuje pozyskać nowych pracowników oferując śmieszne pieniądze za pracę. To już koniec imperium Juranda.

jo

Firma Somar straciła pozycję na rynku. Nie warto tam się pchać.

Iwona

@poxdalej pracujesz w Somar? Możesz powiedzieć coś więcej na temat firmy jako pracodawcy?

pox

i wanna, standardowo dostajesz coś koło 2-2,5 tysiąća

ktoś tam

Aplikuj, ludzie się zwalniają więc masz szansę. Powodzenia

Antek

Hahahaha Widac dyrektor sam zaczął wpisy na goworku publikować. Tez bym lepiej o sobie nie napisal. Powiew świeżości - no tak więcej wiatru hula.

Karol

Mnie sie wydaje ze obecny dyrektor techniczny wprowadził dużo świeżego powietrza.....nareszcie są procedury i ten chaos zaczyna być kontrolowany

Benek

Nowy dyrektor, hmmm zagadka o co z nim biega. Chyba jest tylko po to żeby powywalac ludzi. Pojecia o branży nie ma. Ale nie takich przeżyliśmy to tego tez.

MISS

A jak jest dziś? co myślicie o aktualnym dyrektorze technicznym?

Gienek

W firmie jeszcze pracują tylko dlatego że płacą. Nikt nie pracuje tam z zaangażowaniem i chęcią rozwoju. Na chwilę obecną to firma, która z motywowaniem pracowników nie ma nic wspólnego. Wszyscy, którzy odeszli znaleźli pracę i świetnie sobie radzą. Ktoś mądry mi kiedyś powiedział pewną anegdotę o rolniku, który chciał żeby krowy dawały mleko ale mniej żarły. Wpadł na genialny pomysł żeby nauczyć krowy nie jeść i nauczył. Pomysł był świetny krowy po pewnym czasie zdechły. Idealna anegdota dla tej firmy.

bmw

Od początku roku kilku pracownikom z różnych działów wręczono wypowiedzenia oraz nie przedłużono umów (z dnia na dzień, bez uprzedniego wcześniejszego powiadomienia o swoich planach). W tej chwili pracownicy sami odchodzą uprzedzając posunięcia zarządu.

Zostaw merytoryczną opinię o Somar - Katowice

• Jak się pracuje w Somar?

Zobacz opinie na temat firmy Somar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Somar