Somar

Katowice

Opinie o Somar

js@ 2012-06-29 00:04:46
Ostatnio w firmie Somar S.A. (już) ma miejsce akcja umów o zachowaniu poufności z karą umowną w wysokości 6-miesięcznego przychodu , czyli pi razy drzwi 8-miesięcznego wynagrodzenia z premiami. Kara za każde naruszenie poufności czyli może być bez szkody. Kadrowa chodzi/dzwoni i mówi, że wszyscy już podpisali i jak nie podpiszesz to możesz pisać wypowiedzenie. [usunięte przez moderatora] ich całkiem. No ale ludziki podpisują. Dwa miesiące pracują i podpisują umowę narażającą ich na
Były znajomy prezesa 2012-08-04 00:49:25
Szkoda słuchać - kiedys, za\"moich czasów\" kiedy znałem prezesa, który był wtedy jescze zależny od większego brata, czyli EMAGu - było tam inaczej. Stawiali na rozwój systemów monitorowania, ale to chyba sie juz skonczyło... Szkoda
xyz 2012-09-28 08:25:55
js@ - 2012-06-29 00:04:46

Trzeba mieć haka na kadrę w trudnych czasach ;-) Swoją drogą wielki hi-tech tam się pewnie robi heheh. Tak na poważniej to są inne cywilizowane metody, aby zastrzec swoją własność intelektualną, ale firma woli robić ludziom wodę z mózgu. Nie stać ich pewnie na dobrego prawnika.
Mr X 2013-04-05 13:58:00
W firmie dużo się zmieniło kiedy nastąpił bardzo dynamiczny rozwój. Mała rodzinna firma w której panowała wyjątkowa atmosfera i przyjemnie było chodzić do pracy nagle zaczęła być zasypywana zamówieniami. Super... tylko że niestety Prezes (do którego będę zawsze miał szacunek) nie miał ręki do najwyższego kierownictwa. Znajdziecie w ich szeregach nieudaczników bez pojęcia, choleryków bez kultury oraz karierowiczów bez skrupułów.
bmw 2014-01-31 13:45:01
Od początku roku kilku pracownikom z różnych działów wręczono wypowiedzenia oraz nie przedłużono umów (z dnia na dzień, bez uprzedniego wcześniejszego powiadomienia o swoich planach). W tej chwili pracownicy sami odchodzą uprzedzając posunięcia zarządu.
Zygmunt 2015-10-20 22:11:30
Teraz to dopiero mamy dyrektora bez pojęcia, czyściciela.
Gienek 2015-10-21 22:41:24
W firmie jeszcze pracują tylko dlatego że płacą. Nikt nie pracuje tam z zaangażowaniem i chęcią rozwoju. Na chwilę obecną to firma, która z motywowaniem pracowników nie ma nic wspólnego. Wszyscy, którzy odeszli znaleźli pracę i świetnie sobie radzą. Ktoś mądry mi kiedyś powiedział pewną anegdotę o rolniku, który chciał żeby krowy dawały mleko ale mniej żarły. Wpadł na genialny pomysł żeby nauczyć krowy nie jeść i nauczył. Pomysł był świetny krowy po pewnym czasie zdechły. Idealna anegdota dla tej firmy.
MISS 2015-10-30 12:41:54
A jak jest dziś? co myślicie o aktualnym dyrektorze technicznym?
Benek 2015-11-01 09:22:22
Nowy dyrektor, hmmm zagadka o co z nim biega. Chyba jest tylko po to żeby powywalac ludzi. Pojecia o branży nie ma. Ale nie takich przeżyliśmy to tego tez.
Karol 2015-11-19 20:35:16
Mnie sie wydaje ze obecny dyrektor techniczny wprowadził dużo świeżego powietrza.....nareszcie są procedury i ten chaos zaczyna być kontrolowany
Antek 2015-11-27 18:13:28
Hahahaha Widac dyrektor sam zaczął wpisy na goworku publikować. Tez bym lepiej o sobie nie napisal. Powiew świeżości - no tak więcej wiatru hula.
ktoś tam 2015-12-16 21:27:40
Aplikuj, ludzie się zwalniają więc masz szansę. Powodzenia
pox 2016-05-12 22:20:49
i wanna, standardowo dostajesz coś koło 2-2,5 tysiąća
Zostaw swoją opinię o Somar - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Somar