Opinie o Tango & Cash Finanse Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Tango & Cash Finanse Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tango & Cash Finanse Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tango & Cash Finanse Sp. z o.o. w Wrocław

Magda Nowy wpis

Macie w firmie doświadczonych pracowników ?

Krutko i zwiezlle ZLODZIEJE I OSZUSCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wies Nowy wpis

Nawet nie wiem jak to jest możliwe żeby tacy (usunięte przez administratora) egzystowali w świecie handlu!!! Brak kontaktu, wyraziłem chęć zwrotu towaru i od razu cisza mailowa zachowanie przedszkolaków i cwaniaków. Nie polecam nikomu zakupów trzymajcie się jak najdalej od podejrzanej pseudo firmy

Mariusz Nowy wpis

Jak w tej chwili wygląda sytuacja w Tango & Cash Finanse we Wrocławiu? Czy obecnie firma ta zatrudnia lub planuję zwiększyć zatrudnienie? Czy są wśród nas pracownicy tej firmy, którzy podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat warunków pracy? Od dawna nie wypowiadaliście się na temat Tango & Cash Finanse, więc zachęcam do zamieszczania swoich komentarzy.

WOJT Nowy wpis

nie wiem jak tam mozesz sie dostac i na jakie niby stanowisko, skoro frirma ta ddziala w branży sprzedaży złomu? jako zlomiarz na jakims placu chcesz pracowac?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Tango & Cash Finanse Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
jaśmin

w ogóle moim zdaniem ta firma powinna zacząć od zmiany swojej nazwy. Wiadomo jest raczej że zawinęli pomysł na nazwę ze słynnego duetu filmowego, ale ten chwyt marketingowy zamiast im pomóc to całkowicie przycmił to czym się zajmują. Nie pomyśleli o pozycjonowaniu w internecie... ciężko o nich znaleźć info

tomek

no wiecie co, ja sam się nad ta sprawą zastnawiałem, bo niby firma ogólnei zajmuje sie sprzedaża hurtową złomu i taki rzeczy, ale na to stanowisko takie wymagania to ja nie wiem już czy na pewno to nie jest pomyłką - najlepiej jak sami napiszecie do nich albo zadzownicie i powiecie, ze jest takie ogłoszenie to moze coś wyjaśnią.

gazi

Każdy chciałby wiedzieć co ta firma wyprawia...mianowicie natrafiłem na ogłoszenie w sprawie pracy w agencji reklamowo-artystycznej, a okazuje się że firma w jednej z nazm posiada człon wskazujący na sektor finansowy, pkd 46.77.Z - sprzedaż hurtowa odpadów i złomu, a więc jak sformułować list motywacyjny kiedy zależy mi na pierwszym napotkanym profilu artystycznym?? wyczuwam tu jakiś szwindel

babeczka

również proszę o opinie dotyczące ich ofert pracy, i warunków zatrudnienia rzecz jasna. niestety nie mają swojej strony internetowej co znacznie utrudnia mi temat. od razu mówię że nie interesują mnie wypowiedzi rozgoryczonych byłych pracowników firmy, liczę na rzetelną pomoc drogi kochany narodzie, do zobaczenia

sony

Nikt nic nie wie? Bo chyba sa na forum chociaz byli pracownicy tango-cash, a mi trochę zalezy na czasie, bardzo prosiłbym o opinie. Pozdrawiam.

sony

Tango cash posiada rejestr, także chyba jednak działają, ale z tą stroną internetowa to faktycznie podejrzane, wiecie coś?

nie rob z ta firma bo sa nie wyplacalni zalegaja juz hajs bardzo bardzo dlugo robotnika.wiem cos na ten temat pracowalam tam.i nie tylko ja moi koledzy tez i inni ludzie robotnicy ktorzy zostali oszukani

Zgred

Też mam być podwykonawcą. Mam z nimi robić ?

Merli

Też chętnie bym poznała ich numer konta!

mlody

do pracownikow - 2010-01-03 16:39:18 WALCZMY O SWOJE CIEZKO ZAROBIONE PIENIADZE NIE DAJMY SIE OKRADAC NIECH SPRAWIEDLIWOSCI STANIE SIE ZADOSC. Firma winna mi jest pieniadze ponad 5 miesiecy. Chamstwo i oszusci

do pracownikow

zdesperowani

Czemu tak traktujecie ludzi ktorzy starali sie o dobro firmy?! ktorzy pracowali z takim oddaniem i starannoscia!!!!!!!!!

ZBUNTOWANI

Firma TANGO & CASH Artur G sa oszustami poniewaz nie wyplacili pracownika pieniedzy. Oddajcie Nasze pieniadze na ktore tak ciezko pracowalismy. Tez Chcemy Godnie Zyc!!!!!!

OSZUKANI PRACOWNICY

Firma TANGO & CASH nadaja sie tylko do wyburzen niech nie biora sie za budowlanke.Ta firma wogle powinna oglosic upadlosc bo sa nie wyplacalni.Ludzie nie zatrudniajcie sie tam bo nie bedziecie miec nawet na chleb.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mlody

Dyrektor techniczny pan [ usuniete przez admina] jest [usuniete przez admina]

Firma krzak,[usuniete przez admina]

Zostaw merytoryczną opinię o Tango & Cash Finanse Sp. z o.o. - Wrocław

Tango & Cash Finanse Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Kleczkowska 47
    50-227 Wrocław

Tango & Cash Finanse Sp. z o.o.