GD&K

Kraków

Opinie o GD&K

Ola 2012-01-04 16:58:08
Płacą regularnie choć umowa o pracę symboliczna, biuro wygodne choć budynek się sypie, atmosfera pracy.... należy uważać co się mówi i do kogo oraz nastawić, że kłamstwo to metoda pracy. Poza tym chaos organizacyjny, kompletny brak planowania i podziału pracy, brak profesjonalizmu kamuflowany przerośniętym ego. Silna hierarchizacja pracowników, przy czym ten który jest niżej na pewno to poczuje... Cecha najbardziej charakterystyczna - fałsz.
Polecam tym którzy lubią wolną amerykankę zarówno w pracy jak i w relacjach.
Myszołów 2012-06-01 21:38:13
zgadzam się z przedmówcą, można potraktować tylko jako pracę tymczasową. po pewnym czasie zaczyna się odczuwać spory ferment. wszyscy normalni prędzej czy później odchodzą, zostają tylko sługusy
jelonek 2016-04-22 20:54:11
ojj cisza na forum, a ofert cała masa :) widzę, że szukają junior project i facility managerów. Nie mówiąc o normalnym project managerze, gdzie zarobki na pewno są wyższe niż dla juniora. Ale także wymagania większe, warto zwrócić na to uwagę :) pozdro
Zostaw swoją opinię o GD&K - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GD&K