Opinie o Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. w Wrocław

Dyspozytor

Koledzy z oddziału Wrocław napiszcie czy otrzymaliście nowy sprzęt(terminale i skanery). Podobno był przetarg i firma dostarczyła nowy sprzęt do oddziałów. Oto pismo od firmy: 21.07.2023 09:14 Pracodawca Szanowni Pracownicy, dostawca na nowy sprzęt został wybrany zgodnie z przetargiem, każdy z oddziałów otrzymał określona ilość akcesoriów i czytników.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

pracownik Nowy wpis

umowa o pracę otrzymuje wynagrodzenie do 10dnia miesiąca, umowa zlecenie do 14go, a pracownicy agencyjni zgodnie z tym co mają na umowie.

Iga Nowy wpis

Na umowie o prace do 10 każdego miesiąca na zleceniu do 15 każdego miesiąca.

Anonymous Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Wszystkie poprzednie pozytywne i negatywne opinie o tym magazynie mogę potwierdzić. Praca nie wymagająca zbyt dużych nakładów fizycznych czy intelektualnych. Firma szukająca oszczędności na każdym kroku. Moje obawy po wejściu do tej firmy typu: "ten (usunięte przez administratora)na magazynie to tylko chwilowo", "ta kantyna jest tylko teraz chlewem", "ten ktoś kto nazywa się koordynator jest tylko dzisiaj (usunięte przez administratora)" z tygodnia na tydzień utwierdzały się ze stanem rzeczywistym. Ma to swoje odzwierciedlenie w płacy - młodzi ludzie na zleceniu, najniżej krajowej, przez wiele miesięcy, najlepiej na akordówce, staży pracownicy bez większych gratyfikacji - tutaj popularne było twierdzenie "wypłata jak strzał w mordę". Jeśli zauważą, że jesteś robotny i kumaty kierownictwo będzie szybko starało wcisnąć ci się coś, co nazywa się koordynator. Młodych ludzi będą kusić wizją budowania CV, kierowania zespołem, że to dla rozwoju - bujda, bierzesz na siebie (usunięte przez administratora)za 2-3 osoby, aby mieć jakiekolwiek uznanie, na bieżąco musisz walczyć z tym starym magazynem i to na nocce za stawkę którą otrzyma zwykły pracownik solidnego i dobrego magazynu czasami nawet na I zmianie. Wprawny rekruter na rozmowie o pracę wyzna się, że z zarządzaniem miało niezbyt dużo to wspólnego poza upominaniem pracowników. Praca to ludzie? Serdeczne osoby tutaj zdarzyły się i niestety na ich niekorzyść, jest część załogi która będzie skupiać się w tej pracy na pogaduchach i wzajemnej adoracji lub gadaniu za plecami, a mało na samej pracy, idąc od zmianowych po szeregowców. I koło tutaj się zamyka, mógłbym tam siedzieć jeszcze wiele miesięcy w tej nie ciężkiej, ale miernej pracy jak i poszerzyć tą wiadomość trzy krotnie. Można traktować jako pracę przejściową do czego da się wykorzystać okres przez agencję pracy. Jeśli jest się człowiekiem choć trochę ambitnym, kulturalnym i wykształconym, nie zdychasz z głodu - szukaj po prostu dobrego magazynu, albo rozwijaj się w swoich dziedzinach, bo trzeba szanować swój czas. Jest to pierwsze miejsce pracy któremu wystawiam tutaj opinię, niestety w tych obecnych czasach nie wzbudza ono pozytywnych wrażeń. Przykre. Większości ludzi odradzam. Natomiast będziesz się dobrze czuł w tej pracy jeśli masz blisko i nie kosztuje cię dojazd, szukasz pracy lekkiej i nie przeszkadzają ci najniższa krajowa, mała higiena i estetyczność magazynu czy socjalu oraz ekipa taka jaka jest podpasuje. Z tym podejściem nawet można znaleźć zaletę tego zakładu pracy jako pewnego pasywnego przychodu - przyjść, pokręcić się, pogadać i jak już trzeba popracować za pieniądz najniższej krajowej. Jak pokazują żywe przykłady z zakładu - można tak wiele lat!

Czy pracownicy w Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. dogadują się między sobą?

Dyspozytor

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
P

Najgorsza z możliwych firm, zrobili kontrolę trzeźwości alkomatem pracownikowi po 7 godzinach pracy, bez żadnego powodu,która wykazała 0 czegokolwiek, tak się nie robi

Juliann

Byłam do niedawna zatrudniona w farmacol, oddział Wrocław, przez MK Interim. Aplikowalam na ofertę pracy od poniedziałku do piątku, a przy podpisywaniu umowy powiedziano, ze będzie jedna niedziela pracująca. Ok do przeżycia. Praca na umowie zleceniu, w której jak byk stoi ze to zleceniobiorca podaje zleceniodawcy swoją dyspozycyjność do pracy. W rzeczywistości to agencja pracy narzuca grafik 7 dni w tygodniu, pani Katarzyna S. układająca grafik robi wszystkim po złości, po zwróceniu uwagi ze chce weekendy wolne i ze była mowa tylko o jednej niedzieli pracującej, powiedziała ze nie ma tak, każdy pracuje w weekendy xDDDD i rzekomo była mowa o dwóch niedzielach pracujących, co jest po prostu bzdura, a wgl to mam się zastanowić czy chce tu wgl pracować LOL Po tym jak napisałam pani Katarzynie smsa ze zgodnie z zapisami z umowy z agencja podaje jej swoje dni, w których będę dyspozycyjna, nie raczyła nawet odpisać. A po weekendzie dostałam telefon ze w trybie natychmiastowym rozwiązują mi umowę ???? gdzie w umowie był zapis ze STRONY obowiązuje 7 dniowy okres wypowiedzenia. Generalnie umowy zlecenie z farmacolem i mi interim noszą znamiona umowy o prace. Co jest nielegalne. Nie można dać pracownikowi uop pod przykrywka uz. Nie jesteś wtedy chroniony przed pracowaniem 7 dni w tygodniu xD najlepiej jakbyś zamieszkał w zakładzie xDDDDDDD

@Juliann

Pracowałem w podobnym okresie co ty i słyszałam całkowicie co innego. Jasno miałam przekazane że dwa weekendy będą pracujące oraz że plany wolnego muszę dać wcześniej ponieważ jest grafik. Ustaliłem wcześniej kiedy mam weekendy że studiami i nie było w tym żadnego problemu. Normalnie dostałem umowę uz i nie było nic pod przykrywką.

EDEK Z KRAINY ELFÓW

Nie dajcie sobie oczu mydlic, kazdy kto ze zlecenia przeszedl na umowe o prace płakał po pierwszej wyplacie a pozniej i tak odchodzil. Niby jest tam jakas akodrowka i jakies bonusy liniowe ale jak to policzyc i z czego to wychodzi to nawet kierownictwo nie wie. Kazdy zrobiony blad przez pracownika jest pokrywany z kieszeni wlasnie pracownika. W pracy dominuje kolesiostwo i niektorzy starzy pracownicy bledow nie maja a inni maja po 10-20 bledow co skutkuje minusem 200-400zl z wyplaty. jeden pracownik sprawdza zawsze date i serie leku zeby wszystko sie zgadzalo i ma np 12 bledow a inny ma to w (usunięte przez administratora) i pakuje jak leci i ma 0 bledow bo kolega kierownika. NIE POLECAM pracy w tym zakladzie. niby sie mowi ze jak sie nie chce pracowac to sie narzeka ale jaki pan taki kram i jaka płaca taka praca. ciesze sie ze stamtad odszedlem

Ona

Karol
@Ona

Te niedziele są jakoś lepiej płatne niż normalne dni?

Janem

Ogólnie (usunięte przez administratora). Zostali tam tylko Ci, którzy pracują tam od lat i boją się, że już niczego nie znajdą. Pieniądze totalnie nieadekwatne do wykonywanej pracy. Brak perspektyw na cos więcej. Każą pracować w niedziele i święta, a nic więcej za do nie dostaniesz, bo odbierasz później dzień wolny w tygodniu. Nie polecam. Szkoda zdrowia i nerwów.

PRACOWNIK

Byłem zatrudniony na umowę zlecenie, stawka w zasadzie tak jak w większości magazynów. Plus, że na zleceniu można sobie dorabiać godzinami, jak masz ochotę zostać to nie ma z tym problemu, można sobie dorobić a praca zawsze się znajdzie. Po przejściu na umowę o pracę nie narzekam. Każdy pracuje na swoją premię i umówmy się -jak chcesz zarobić to zarobisz. Grafik spoko, można się dogadać - jeśli wcześniej dasz znać co potrzebujesz wolne zawsze jest brane pod uwagę. Pracuję już jakiś czas, nie narzekam. Kierownictwo, koordynatorzy są ok, jak pracujesz nikt do ciebie nie ma problemu.

P.S

Jakie są zmiany na magazynie i w jakich godzinach?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

???

Gdzie nie wejdę tam pytasz o wigilię ,, człowieku w roku jest 365 dni w tym różne święta i różnie się pracuje,, odpuść sobie,

Sebek

@Anonim to ilu jest tych kierowników ?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.?

Zależy od kierownika, od sytuacji i od podejścia.

Kamil

cześć jak w tej chwili płacą na magazynie na umowę o prace ? płacą minimalną 2600 brutto podstawy czy coś więcej? są jakieś dodatki ,premie, 13 stki, coś na święta? czy nadgodziny są płacone 150% i świętą 200%, a i czy jest dodatek nocny 20%? jak wygląda praca na magazynie...? prosił bym o odpowiedz ludzi , którzy aktualnie tam pracują na magazynie z góry dziękuję pozdrawiam jakoś bardzo mało wpisów... nikt nie pracuje tam...

Janem
@Kamil

Kiedyś było jeszcze znośnie, jakiś rok temu, ale już wtedy myślałem, żeby odejść. Obecnie ludzie zarabiają tam po 2 tys na rękę, a praca ciężka i stresująca. Do tego cały ten szef magazynu kieruje niefajne komentarze do kobiet tam pracujących. Ogólnie mobbing. Zostali tam tylko Ci, którzy pracują tam od lat i boją się, że już niczego nie znajdą. Pieniądze totalnie nieadekwatne do wykonywanej pracy. Brak perspektyw na cos więcej. Każą pracować w niedziele i święta, a nic więcej za do nie dostaniesz, bo odbierasz później dzień wolny w tygodniu. Nie polecam. Szkoda zdrowia i nerwów.

witam jak wygląda praca na magazynie? pracuję ktoś tam aktualnie? do wytrzymania jest na dłużej..?

Magda

@edek nawet jakieś premie albo bony świąteczne ?

Czym Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Edek

Dodåtki? Zadne. Niczym nie zachecaja.

Ona

Jeżeli chodzi o pracę to nie jest tam źle, bo nie jest ciężko jeżeli lubisz bardzo dużo chodzić,a nawet biegać, bo to wygląda tak, że biegasz przez 8 godz między regałami i zbierasz lekarstwa i wrzucasz do pojemników.Jezeli chodzi o atmosferę w pracy pomiędzy pracownikami to było o.k. Gorzej było z kierowniczką zmiany, bo nie nadaje się na to stanowisko. Strasznie krzyczy na pracowników i biega za nimi po całym magazynie, żeby robili szybciej!!! Itp. Robiła zamieszanie i nikt jej nie lubił. Każdy jak ja widział to wiedział, że to będzie straszny dzień, ale na całe szczęście było jeszcze dwóch zmianowych kierowników i oni naprawdę ok. Kulturalni i często z uśmiechem na twarzy i nie mogę napisać złego słowa o nich. Powinna Pani dużo nauczyć się od tych młodych chłopaków. Premia? Zapomnij o premii, bo raczej nie będzie, a jak już to grosze, że wstyd nazwać to premią... A dlaczego nie będzie, bo liczą Ci błędy, a za każdy błąd zabierają pieniądze.Grafik robią tak jak im odpowiada. Jak coś Ci się nie podoba możesz pójść to przecież powiedzieć ale zaraz robią głupie miny i głupie teksty i nie jest miło. Musisz przychodzić w dwie niedziele w miesiącu do pracy ale często wpisują w grafik więcej i tłumacza się tym że nie mają ludzi do pracy.Ludzie przychodzą na parę dni i odchodzą. Bardzo to pasuje do tej firmy... Spieszmy się szanować pracowników bo tak szybko odchodzą

Aleks

Jak duża jest rotacja pracowników w tej firmie ? Można liczyć na stała posadę ?

edek z krainy elfow
@Aleks

jak lubisz prace za 1800/1900zl netto (wyplata wypracowana z akordowka + jakis chory bonus) to mozna liczyc na stala posade. Bez wypracowanego bonusy stala wyplata smieciowa 1670zl netto.

edek z krainy elfow
@Aleks

i tak, rotacja jest duza, ludzie pracuja kilka dni i uciekaja dlatego ogloszenia sa non stop na olx jak pisalem w swojej opini - jaka płaca taka praca

Zostaw merytoryczną opinię o Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.