Opinie o Compal w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Compal. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Compal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compal w Łódź

Ten kto słyszał i rozmawiał ten wie

Witam wyleje tutaj gorzkie żale. Powiem tak praca jak praca nie jest źle tylko, że problem tkwi w liderach a no szczególnie w jednym. Po miesiącu czyli dwóch umów. Jedna trwa 2 tygodnie i druga nie została mi przedłużona umowa zapytacie dlaczego? A: Ponieważ nie przychodziłem, bądź się spóźniałem. B: Ponieważ olewałem pracę. C: Ponieważ pyskowałem i byłem arogancji. D: Ponieważ wprowadzałem dobry nastrój do pracy aby nie odczuć monotonii. Tak zgadłeś poprawną odpowiedzią jest D. Nie została mi przedłużona umowa, ponieważ tak jak usłyszałem liderzy podejrzewali(Nie byli pewni), że ja byłem prowodyrem hałasu na naszym stanowisku. To był lepszy dowcip od wszystkich, które powiedziałem xD Lider, który zazwyczaj siedzi jako 2 od prawej strony patrząc z mojej perspektywy i z tej zmiany na, której byłem ja.Powinien spojrzeć w lustro i zastanowić się czy postąpił słusznie zabierając pracę młodemu człowiekowi. Za duże EGO nie pozwoliło mu mnie trzymać czułem, gdy ze mną rozmawiał złość i "sapanie" (ze złości) jak po wyjściu ze smyka :) Kończąc moje gorzkie żale :) nie boli mnie to, że zabrałeś mi pracę bo mogę mieć 15 innych jest duży popyt na pracownika na ternie Łodzi tylko to, że postąpiłeś jak 5 letnie dziecko. Na koniec dodam. Prze Pani a on coś na mnie powiedział :(

Papa
@Ten kto słyszał i rozmawiał ten wie

Wazonie chcesz wprowadzac "dobry nastroj" to moze zloz cv do cyrku bo robienie z siebie debila dobrze ci wychodzi

Anikt
@Ten kto słyszał i rozmawiał ten wie

Ahh compal... Pracuję tu tak krótko a juz czuje na plecach oddech mojego teamlidera. Strasznie (usunięte przez administratora) aura. Człowiek pracuje najlepiej jak może a i tak ktoś się będzie przypierdalal. Nie wiem, może napiszę tu za jakis czas jak mi umowy nie przedłużają, zeby się poskarżyć,,, Ciekawe co wymyślą... Robota spoko ale nieprofesjonalizm od przełożonych razi po oczach. Kochani niebiescy... Czy to w porządku tak obrabiać tyłek swoim pracownikom? Jak juz obrabiacie to może robicie to tak trochę dyskretniej... Bo to az człowiek głupio sie czuję... Jesteśmy tylko ludźmi, nie musicie nas lubić, mamy pracować.

Szyd

Wie ktoś czemu poleciał Menago?

Rpl

Co sądzicie o nowej dziewczynie od wbijania płyt na PRL?

@Rpl

Chyba nie lubi tej pracy. Jeszcze nie widzialam jej usmiechnietej.

OSTRZEZENIE

Rewelacja :) wielkie dzieki. Nie spodziewalem sie ze ktos te strony zachowal. Sprobuje teraz pomyslec jak postawic z tego archiwum strone www i ją wypozycjonowac w google. Podejrzewam ze nasze komentarze znikna jutro ale gwizdze na to, wazne aby ludzie w google znalezli a tutaj mozna wklejac co jakis czas hyperlinka z szablonu:) Jeszcze raz dzieki.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
lkj

1. nigdy nie bylem niebieskim fartuchem ani nikim z zarzadu (broń Boże!) 2. bać sie? nie balem sie niczego nawet jak tam pracowalem 3. bohater nowej strony... - osmieszasz sie czlowieku tylko 4. pracowalem tamna wszystkich dzialach prawie wiec wszyscy mnie znali wiec zdjecie niepotrzebne 5. zarobki sa jakie sa to zadna tajemnica 6. warunki pracy sie nie zmienily (tylko masa ludzi): siedzisz, testujesz, na nockach przysypiasz, czasem posluchasz krzyku niebieskich fartuchow i obiecanek szefa, jak chcesz pracowac i dostawac wyplate na czas co miesiac to nie jest zle, nie zmeczysz sie, na glowe nie pada, ale dla ludzi co przychodza by weszyc sensacje i plotkowac, obrabiac tylek innym to zawsze jest źle 7. z tego co widac i tak tu wszyscy pisza co chca to po co strona? i tak niczego nie zmieni w pracy dalej bedziesz siedzial, testowal i przysypial na nockach... praca jak praca

@lkj

"7. z tego co widac i tak tu wszyscy pisza co chca to po co strona?" - Tak. Wszyscy piszą co chcą, często tez prawdę, która bardzo szybko znika po interwencji u moderatorów tego forum, dlatego strona jest potrzebna - niezależna i bez moderacji usuwającej niewygodne ale prawdziwe komentarze. Doskonale pamietam też jak poprzednia strona była bardzo dobrze wypozycjonowana i na słowa kluczowe "compal łódź, "compal praca", "compal opinie" i podobne była na pierwszym miejscu w wynikach wyszukiwania prześcigając nawet stronę oficjalna koncernu. Pamiętam nawet cytaty jej treści na portalu Dziennika Łódzkiego gdy w mediach pojawiła się informacja, że w naszej firmie ma powstać fabryka podzespołów do komputerów (rok 2012), a strona dementowała tę informację. Równiez portal e-sochaczew.pl cytował jej fragmenty na temat Sofiana gdy ten w niejasnych okolicznościach kupił tereny byłej cegielni w Boryszewie. Strona ma być ostrzeżeniem dla podejmujących pracę, a nie tych co już pracują, dlatego popieram pomysł jej reaktywacji w nowszej, lepszej formie.

rpl
@Compalowiec

Dokladnie. Trzeba aby powstala osobna strona bo tutaj wpisy znikaja. Mam nadzieje ze ma ktos zarchiwizowane poprzednią pełna wersje bo na web archiwe jest tylko glowna a podstrony nie zachowaly sie w google. Choc moze gdzies sa trzeba szukac;) moze ktos wrzuci na hosting?

@rpl

Mam zapisane prawie wszystkie podstrony z tamtej strony internetowej. Nie mam wszystkich plików z komentarzami do zebrań z ojcem dyrektorem (jest tylko jedna). Sa też fotki z galerii zdjęć (niestety też nie wszystkie, bo regularnie nie śledziłem tej strony i nie zapisywałem wszystkich nowych podstron). Link do mojego archiwum z plikami: https://megawrzuta.pl/download/011cd403d8eb7377e90131552ab6ba1c.html Pozdrawiam.

COMPAL WEB REAKTYWACJA

Jeżeli dostaniemy 100 polubień tego postu to reaktywujemy niewygodną i niecenzurowaną stronę Compalową która działała kiedyś. Zrobimy to zdecydowanie lepiej :D m.in dodamy nowe fakty z życia firmy, opiszemy poszczególnych techników działu RPL tzw "najlepszych z najlepszych", ujawnimy układ i kolesiostwo panujący na szczycie osób decydujących najwyżej, stworzymy listę kapusiów, donosicieli oraz wszelkiego rodzaju patologicznych ludzi którzy psuli i psują atmosferę w pracy wraz ze zdjęciami tych osób. Postaramy się również opisać szczegółowo tzw wyciek danych który spowodował że w firmie przez pewien czas było goręcej niż w lecie na hali. Udostępnimy wszelkiego rodzaju nagrania wideo i audio które ukażą prawdziwe intencje niektórych "ludzi". Obronimy pracowników którzy postępowali właściwie i nie dali się pomimo dziwnym zasadom panującym w firmie! Jak wiadomo firma będzie starała się zablokować tą stronę więc mamy sposób jak utrwalać ją dłużej w internecie. WSZELKIEGO RODZAJU PATOLOGIO, NEPOTYZMIE, DONOSICIELSTWIE DRŻYJ BO NADCHODZIMY!

kj
@COMPAL WEB REAKTYWACJA

wez sie lecz czlowieku....czy juz za pozno na to?

becia
@COMPAL WEB REAKTYWACJA

Popieram. Daj na jakis cypryjski serwis hostingowy tam nie usuna tak latwo:D A jak cos to zrobi sie kopie i wstami gdzie indziej. Wolnosc slowa!

@kj

A ty kto??? Czyżby któryś z niebieskich fartuchów się zbulwersował, albo ktoś inny z kadry zarządzającej? A może boisz się, ze zostaniesz jednym z bohaterów nowej strony i będziesz miał tam swoje zdjęcie? Ha! Ha! Ha! Popieram powstanie nowej strony! Juz od dosyć dawna nowi ludzie co tydzień są dużymi grupami przyjmowani do naszej firmy, więc warto by było aby dowiedzieli się o zarobkach i warunkach pracy w naszej firmie.

COMPAL WEB REAKTYWACJA
@COMPAL WEB REAKTYWACJA

Mamy już 56 polubień tego postu jeszcze tylko 44 i reaktywujemy stronę.

Wolfkriegs

Generalnie jak za taką pracę, takie pieniądze to niema jeszcze co tak bardzo narzekać. Moim zdaniem najgorszy jest regulamin, człowiekowi wydaje się że pracuję w jakimś Łagrze. Liderowie to komendanci, a "technologia" Compalowska to coś co może NATO im pozazdrościć.. Fajnie by było gdyby powstał jakiś Związek Zawodowy, ale pewnie pomysłodawcy wyleciało by na zbity ryj. ,,Dajcie wnieść chociaż te MP3, proszę."

Były niebieski

Bez przesady ;-) co prawda latem pot po jajach spływa a laski pachną śledziem :-p ale do przeżycia :-) to jest dobra praca na 1-2 lata zeby zdobyć doświadczenie i iść dalej ...

Sernik

Słynna antycompalowa strona internetowa. Pamiętne czasy :) Fotki leśniakowej i rudego - ówczesnego managera RPL, forum i komentarze do kazdego zebrania z ojcem dyrektorem. Pamiętam jak na jednym z zebrań nasz ojciec dyrektor straszył namierzeniem autorów tej strony, prokuratorem i swoimi prawnikami. Może ktoś wpadnie na pomysł reaktywacji tej strony? Oj! byłoby sporo do opisania. :)

Były niebieski

Bo mnie wnerwia jak ciśniecie po tej firmie mówiąc ze praca tutaj nic nie daje i ze po pracy w compalu nie da sie czegoś osiągnąć ...

Pracownik Compala
@Były niebieski

Po pracy w każdej firmie można coś osiągnąć. To zależy wyłącznie od człowieka i jego chęci do osiągnięcia czegoś, a nie firmy w której pracował. Nawet po pracy w zwykłej fabryce, czy przy pakowaniu maszynek w Sonoco można coś osiągnąć jeśli się tego chce.

@Pracownik Compala

Zgadza sie, szkoda ze tego nie rozumia osoby sie tutaj wypowiadające. Jesli ktoś twierdzi ze po pracy w compalu nie możliwe jest osiągniecie sukcesu zawodowego to pewnie ma mniej w głowie niz zbieracz śmieci na ulicy ...

Dobrzanski

O (usunięte przez administratora) ja pitole ile tu spamu, tutaj chyba tworzy sie jakaś powieść na temat tej firmy :-) Co do mojej osoby zielony to wara odemnie jedyne posty jakie pisałem to zaraz po odejściu z tej firmy, co do niebieskiego dobrze wiesz ze 8 tys (usunięte przez administratora) nie urywa ;-) spotkałem testerów na swojej drodze którzy zarabiali znacznie wiecej z tym ze pracowali na kontraktach, nieźle ogarniali programowanie testow automatycznych i pisali testy jednostkowe, niebieski ty tez sie tym zajmujesz teraz :-p ? duzo zalezy od korpo jakie sie trafi, jestes tyle warty ile jest w stanie zapłacić za Ciebie pracodawca. Niebieski na 50% wiem kim jestes bo z compala znam 2 tylko testerów wiec mam prośbę nie musisz na lewo i prawo pisać gdzie pracuje, właściwie gdzie pracowałem i czym sie zajmowałem bo sie pogniewamy ;-) Technik RPL dzięki za czujność.

@Dobrzanski

Masz racje 8 tys (usunięte przez administratora) nie urywa ;-) ale zapominasz że mam trochę ponad dwa lata doświadczenia zawodowego. A co do automatyzacji to od jakiegoś czasu pisze już testy automatyczne do interfejsu użytkownika ale to robię po pracy i dla siebie żeby się rozwijać, w pracy brakuje na to czasu...

Pracownik Compala
@Były niebieski

Czy panom przypadkiem nie pomyliły się fora? Piszecie jakieś testy i zarabiacie 8 tysięcy? OK Super! Ale idźcie się tym chwalić na forum waszej firmy, bo tu jest forum pracowników Compala, i nie chcemy czytać na temat warunków pracy i zarobków jakiejś obcej nam firmy.

Sam

Fajnie fajnie tylko kogo to karwa mac obchodzi ile zarabiacie? W compalu tez mozna dobrze zarobic, wystarczy troche ogarniecia

Technik RPL

Dobrzan juz nie jest analitykiem :-p masz nieaktualne dane, teraz robi karierę gdzie indziej. Hehe schizofrenik, pewnie przez całe swoje życie nie osiągniesz tego co on w wieku 30 lat. Watpię zeby on sie tu udzielał, nie ten poziom osob :-) ale moze sie mylę ... Zaraz go zapytam

Opik

Jola tez Cie kocha, bo Jola kocha nas wszystkich:)

KZM

A co powiecie na temat ochroniarzy w naszej firmie?

no comment :)
@KZM

Lepiej chyba przemilczeć ten temat he he :D

@KZM

A co mozna i nich zlego powiedziec? Ze puszczaja disco polo, chyba tyle:D. I rotacja u nich konkretna, ciagle nowe twarze. Porobia z dwa tygodnie i odchodza. Jedynie dziwie sie temu mlodemu dlaczego pracuje za takie marne pieniadze jako ochrona. Brak ambicji zeby znalezc cos lepszego? Chyba ze po prostu mu tu dobrze. Ale reszta to pewnie ludzie przed emerytura i z papierami inwalidy. Niektorzy nawet z wygladu sa inwalidami:p. Ale ogolnie bez problemow z nimi.

@Wiki

Usługi ochroniarskie świadczy firma zewnętrzna - agencja ochrony. Tak. Trzeba nie mieć ambicji, żeby pracować za groszę w ochronie. Ci ambitniejsi odchodzą i znajdują cos lepszego - zatrudniają się w... Compalu :D Mamy w naszej firmie dwie byłe ochroniarki, co kiedyś stały na bramce w naszej firmie. :D

@RPL

I jednego ochroniarza pedo mikołaja, chyba ze juz zrezygnowal.

@Wiki

Młodego zwolnili dwa tygodnie temu. Podobno ktoś go wsypał.

@KZM

O którego chodzi? Jedynego młodego to kojarzę "Jamajkę" zwanego też "mop menem" z powodu swojej fryzury. Ulubieniec niektórych dziewczyn. ;)

@RPL

Jest taki mlody jeden, robi juz tu bardo dlugo. Jasne włosy.

Ulubieniec ????

πi
@RPL

Panie "Jamajka" po pierwsze nie mów nam na "Ty" bo wódki z nami nie piłeś. Po drugie nie bądź pań taki slużbista bo to nie jest Pentagon. Panie " co to nie ja".

@πi

Tak lumpku bramowy! Wódki z tobą nie piłem! Nie wypowiadaj się w liczbie mnogiej bo jesteś sam! Weź się w końcu za robotę, a nie szukasz zaczepek na forum! Anonimowy "kozaku" z nad klawiatury! Piłeś? Nie pisz!

RPL

Żal to ciebie. Siedź tam cicho.

zyg

A jak oceniacie prace nowej pani od przypisywania plyt, bylej ochroniarki. Pracuje u nas juz ponad 3 tygodnie.

Apap
@zyg

Strasznie nieogarnieta, nie wiem po co ją trzymaja, nie nadaje sie kompletnie, bo zanikla u niej umiejetnosc zapamietywania. Duzo lepsze zwalniali. Nie rozumiem tej polityki

Lajtowy

Jak się cieszę , że od paru lat już tam nie pracuje w tym kuwidołku. Żenada do jakiego stanu doprowadzili was ludzie , za takie marne pieniądze zachowujecie się jak się zachowujecie. Nowoczesne niewolnictwo. Teraz zarabiam 4x więcej niż tam, praca bez zmian i 5 razy w tygodniu . Można ? Można...

polopiryna
@Lajtowy

A czym sie zajmujesz teraz? Nie musisz dokładnie odpisywac daj jakas wskazowke

@Lajtowy

Ja już nie pracuje w tej firmie od 3 lat, Obecnie mam zarobki na poziomie 6500 zł netto przy umowie o pracę + kwartalna premia do 50 % wynagrodzenia. Praca od pon do pt w godz 8.00-16.00, co jakiś czas możliwa praca zdalna, nie muszę się pojawiać w firmie. W maju pewnie będę uderzał na 8000 zł netto bo na takim poziomie obecnie dostaje oferty pracy. Co tydzień w pracy mam 30 minutowy masaż relaksacyjny, raz w tygodniu skrzynkę owoców, karta multisportu, dwa razy w roku 500 zł netto bonusu plus bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej. A wszystko zaczęło się w Compalu od testowania płyt, lubiłem to i postanowiłem się dalej w tym kierunku rozwijać, jak widać był to strzał w 10 więc ja bym po tej firmie nie cisnął, jeśli ktoś jest ambitny i chce coś w życiu osiągnąć to na pewno się uda tylko trzeba chcieć.

Compalman
@Były niebieski

ile masz lat? @Troll: A co do pracy w Compalu to generalnie jest to jedna z prac w której się nie narobisz i nie zarobisz ;)

@Compalman

Poniżej 30 :-p

Były niebieski

Wstawił bym tu zaświadczenie o zarobkach ale nie można wklejać tutaj obrazków :-) a pewnie jak by się nawet dało wkleić to byś powiedział wtedy że to photoshop ;-) z takim podejściem faktycznie więcej niż praca w Compalu nie osiągniesz :-p jeden wsuwa homara a drugi je ze śmietknika, zgadnij którym ty jesteś ?

123 start!
@Były niebieski

Oho! Czyżby znów objawił się fikcyjny "tester oprogramowania" co to po Compalu zarabia kokosy, a mimo to po latach nadal przesiaduje na forum Compala??? Gdybyś był błyskotliwy, to byś wrzucił obrazek z zaświadczeniem na jeden z wielu hostingów z obrazkami i wkleił link tutaj. Coś mało błyskotliwy jesteś jak na osobę chcącą zarabiać 8000 złotych na rękę.

Byly niebieski
@123 start!

Przesiaduje tutaj bo nie mam nic innego do roboty :-p a tak poważnie chciałbym za jakis czas tutaj wrócić :-) raczej ty jestes mało błyskotliwy skoro nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi :-D wrzucę zdjecie wymaże pracodawcę i dane osobowe a ty i tak mi powiesz ze to ściema, wydaje mi sie ze dla ciebie 8000zl to jest kwota nie wyobrażalna do tego stopnia ze nie jestes wstanie tego zaakceptować ;-) fakt to duzo pieniędzy ale mysle ze w perspektywie czasu uda mi sie troche jeszcze ugrać :-) a jak ci powiem ze w pracy mam tez raz w tygodniu 30 minutowy masaż relaksacyjny w godzinach pracy to co ? Moze nie jestes w stanie zaakceptować tego ze po pracy w Compalu mozna cos wiecej osiągnąć :-) ? Gdyby nie praca w compalu to nawet sobie nie chce wyobrażać co by było :-p bo to dzięki tej firmie jestem tu gdzie jestem i robię to co robię, Compal mnie ukształtował i wskazał drogę :-) i jestem tej firmie dozgonnie wdzięczny ...

123 start!
@Byly niebieski

Nadal czekam na to "wymazane zdjęcie". Jeżeli nadal będziesz się prymitywnie wykręcał że "nie wrzucisz zdjęcia bo i tak uznam że to ściema" to faktycznie uznam że to ściema bo takowe nie istnieje (no chyba że skończył ci się atrament w drukarce). Na dzień dzisiejszy jesteś jedynie zwykłym forumowym trollem, nadal pracującym w naszej firmie, i nadal pewnie próbującym podszywać się pod "testera oprogramowania z zarobkiem 10 tyśiecy na rękę", który z rok temu ujawnial się tutaj i pisał swoje komentarze w dokładnie taki sam sposób jak ty (chyba że wymyśliłeś już coś innego). Normalny człowiek który 3 lata wcześniej odszedł z firmy już nie zagląda na to forum, a już na pewno nie zagląda tu tak regularnie jak ty, czego dowodem są twoje szybkie odpowiedzi tutaj. Ja nawet nie czytam GoWorków wszystkich moich poprzednich pracodawców. Przy tak ogromnej rotacji pracowników w Compalu po trzech latach jest to jest dla ciebie zupełnie obca firma i zupełnie obcy ludzie.

@123 start!

A czy to nie przypadkiem schizofrenik Dobrzański? Przez bardzo krótki okres był asystentem na RPL, ale zwolnił się. Słyszałem, że ponoć regularnie udziela się tu na naszym goworku, mimo że od paru lat nie pracuje u nas.

były niebieski
@Zielony

Sorry, nie trafione :-p znam troche Dobrzanskiego ale on nie jest testerem oprogramowania, znaczy zaczynał jako tester a potem został szybko analitykiem IT w jakimś banku, spoko ziomeczek ogarnięty ale tak samo jak Seba który odszedł kilka miesięcy przed nim I chyba tez poszedł do banku z tego co wiem :-) a to ze używam pseudonimu były niebieski nie znaczy ze byłem asystentem ;-)

trollgórski

Rany julek, tyle spamu, a w ogóle nikt nic nie powiedział o samej pracy. Tragedia.

Biały
@trollgórski

To nie spam tylko sama prawda o tej firmie

@trollgórski

No przecież jest napisane o pracy. Komentarze na tym forum odzwierciedlają warunki i klimat pracy w Compalu.

PolandPoland

A tak w ogóle to jak wygląda tutaj praca? Wiem, że 3 zmiany mało się zarabia, ale chodzi mi o samą robotę (testowanie płyt), jak to wygląda? Cały czas oczy wlepione w monitor, czy jest chwila kiedy płyta jest testowana przez program? Czy może testowanie odbywa się urządzeniami zewnętrznymi?

Bolek

A ja wiem co robi Krupa ! Sprawdza listę obecności i zaznacza RL'ki. Bez niego firma by zginęła :) Aaaa i po 17tej śpi, albo siedzi ze wzrokiem wbitym w smarfona.

@Bolek

Jeszcze kopiuje na pendrivy arkusze Excela z procedurami ECO niektórym ułomnym reworkerom, co nie potrafią sobie tego ściągnąć z sieci lokalnej, a jest ogólnodotępne dla wszystkich na każdym komputerze po kilku kliknięciach. Poza tym wpatruje się w akrusz Excela z zdjęciami pracowników. Kiedyś dłuższy czas siedziałem tam z tyłu za nim, więc widziałem jak wyglada ta jego "praca".

niebieski
@RPL

Pochwal sie jak twoja wyglada cwelu niedoyebany. Myslisz ze nie wiem kto to pisze hahaha.

BB500

Weźcie się do roboty zamiast szwedac się po hali i narzekać. Kamery widzą gdzie przesiadujecie

Sam

Co sie tak uwzieliscie na tego krupe? Nawet nie wiecie jakie ma obowiazki a nakladacie wyroki, ze nic nie robi. Otoz robi i to sporo ale jego praca jest niewidoczna dla ludzi, ktorzy nauczyli sie na pamiec, ktory kwadracik wymienic jak cos sie zepsuje. A gdy dostana nowy model to leza i kwiczą.

@Sam

Tak. To prawda! Jego praca jest niewidoczna dla ludzi podobnie jak i jej efekty.

@RPL

To ciekawe skad masz wsady do biosow, schematy, power sequence, zmiany na eco i inne tego typu rzeczy. Same sie znalazly w naszej firmie

@Sam

Oczywiście, że się same nie znalazły. Są dostępne w sieci lokalnej oraz w PE. Od załatwiania takich rzeczy jest Sunny (pseudonim "Panasonic") i reszta z PE, choć większości i tak trzeba samodzielnie szukać w internecie po ruskich forach, bo jak jest jakiś wiekszy problem to ludziki z PE rozkładają ręce w geście bezradności.

@RPL

Chodzi o to ze krupa zamawia części z dużego magazynu na mały magazynek gdy sie w nim części kończą ;-)

@Zielony

Ale głupoty wypisujesz! Wszystkie części z dużego magazynu na magazynek zamawiają drogą e-mailową chłopak z dziewczyną w nim siedzący. na bierząco kontrolują i uzupełniają szufladki.

Zostaw merytoryczną opinię o Compal - Łódź

• Jak się pracuje w Compal?

Zobacz opinie na temat firmy Compal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Compal?

Kandydaci do pracy w Compal napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Compal