Opinie o Compal w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Compal. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Compal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compal w Łódź

Przesadzanie technikow i reworkerow

Miejmy nadzieje ze przesadzanie ktore obejmie technikow tez bedzie dotyczylo reworkerow wreszcie, a w szczegolnosci 2 panow z rzedu blisko magazynku mianowicie S i R.wszyscy wiedza o kogo chodzi!

oona
@Przesadzanie technikow i reworkerow

No o nich to słychać.powinni być na różnych zmianach. Bo obaj sie wożą i ludzi mają za nic.

ona12
@Przesadzanie technikow i reworkerow

Z tego co wiem to Pawel ma miec zatwierdzone listy jak maja ludzie siedzieć i oby ich rozdzielil bo skarżą się ludzie.a tematy na jakie gadają to porażka i dno.

anonimowa
@oona

Powinni juz dawno ich wywalić na różne zmiany..bo kolega S myśli ze jego nie mogą przesadzic bo jest kur.. jakiś wyjątkowy..prymityw.

Prezes
@anonimowa

Tak samo jak Pan Barw****** zadufany w sobie laluś

triko
@anonimowa

No jeden i drugi to dziwny przypadek. S ktory plyty eco wyludza to jeszcze posluchc mozna jak sie o dziewczynie od nas z rpl od ktorej je bierze wypowiada jak go boli bardzo ze tyle robi ona plyt. powinna ulyszec.

net
@Prezes

Od Barwinskiego to wara.nazywaj sobie go jak chcesz ale on przynajmniej ma do kobiet szacunek i niech sobie będzie laluś ale on przynajmniej nie opowiadał w compalu kolegom o Karolonie O z którą obaj mieli doczynienia) jak Siemin. ...ze ona w łóżku jest jak drewno..plytki gosc

takaja
@Przesadzanie technikow i reworkerow

Dokladnie wywalic Siemin... i Roszczyp.... na osobne zmiany!! ani jeden ani drugi nie bedzie sie panoszył!!

Ankieter Wacław mały

Chciałbym zachęcić wszystkich do wyrażenia opinii o osobach które przybijają płyty w klatce.Oczywiście chodzi o dział RpL.Wg. mnie najbardziej kompetentą osobą jest ulka...jest bardzo inteligenom:) osobom,bardzo pracowitom,pomocną,niewiele rozmawia:)a dużo pracuje...zapraszam do dyskusji i szczerych opini na temat klatki.

Eco

Kto taki???

Flak

Kocham Cię!!!!! :)

mycha
@Eco

no wszystko wiedząca urszula :D

Hwdak

Zmiana KMA to jest tragedia zwolnic dziadostwo.. Z trojki zlego najlepszy mateusz a reszta na scrapy sie nadaje

lalala

W minionym tygodniu przez kilka dni kartofla po cygańsku nie było w pracy i normalnie były płyty dla innych z Repair-1 i ECO. Szokujące! Prawda? No i jasno i jednoznacznie widać kto podpiernicza a w zasadzie wycygania płyty na ECO i Repair-1. No nie ma się co dziwić skoro z cygańskiego nasienia poczęta! Na koniec garść sucharków na poprawę humoru: "Co jest szybsze od cygana uciekającego z twoim telewizorem? - Cygan uciekający twoim samochodem." "Kto to jest cygan bez rąk??? - Człowiek godny zaufania. "Co robi twój sąsiad cygan gdy śpisz? Kradnie ziemie z twojej działki." "Dlaczego nie śmiejesz się z cygana na rowerze? - Bo to twój rower." "Ile razy trzeba dać klapsa małemu cyganowi po porodzie? - Dwa, jednego żeby zaczął płakać, drugiego żeby oddał zegarek." "Dlaczego w Polsce jest tak mało łabędzi? Bo cygany szybciej dopływają po chleb." "Dlaczego Cyganie żyją ciągle podróżując? - Bo gdyby mieli własny kraj to by go ukradli." "Co robi cygan gdy usiądzie przed komputerem? Grzebie w koszu." "Co robi cygan w salonie Subaru??? - rozkręca Imprezę." "Dwóch kanibalów złapali cygana i wsadzili go na rożen. Przychodzi trzeci i pyta: – Czemu tak szybko go obracacie? – Kiedy obracamy wolniej to podkrada nam ziemniaki." "Czym się różni cygan od balkonu? - Balkon potrafi utrzymać czteroosobową rodzinę." "Idzie cyganka z małym cyganem przez park. A tam na alejce pełno gołębi. Mały się pyta: Mamo masz trochę chleba? - Nie, zjesz bez chleba." "Co możesz najgorszego usłyszeć od cygana? - Dzień dobry sąsiedzie." :D

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Pixi

Czy ktos wie co jest nie tak z ta agnieszka z magazynku? Ona jest normalna?

Witam, czy ktoś teraz zaczyna szkolenie z Agencji pracy Fenix na stanowisko operatora BGA?

bajlo

Ciekawe ile dzis naje*ała plyt panna Lidka od rana..wiocha w ch*

rislo
@bajlo

Jak nasza zmiana ma ranki jak w tym tygodniu to widac ze ona jest przeważnie zaje-ana eco (usunięte przez administratora) nia!!!

Oscylator

Żeby pracować jako technik wystarczy mieć znajomości

RPL

Płyty nie działają??? O dziwo na RPL przed wysłaniem na linię testową działają! Ale wystarczy tylko dać do łap co niektórym "testerom" albo "testerkom" na linii a szybko uśmiercą! Nie potrafisz prawidłowo wetknąć wtyczki od matrycy do złącza na płycie i konsekwencji jest zwarcie i płyta się uszkadza to miej pretensje do siebie! My później dostajemy takie zwroty z linii i widzimy jaka jest przyczyna usterki. Albo podpinanie uszkodzonych elementów testrigu. Czyszczenie płyt pędzelkiem ze skróconym do minimum włosem i w konsekwencji zeskrobywanie komponentów z płyty - bardzo częste. Wyłamane, popekane konektory. Każdy egzemplarz płyty jest naprawiany z danego faila i testowany przed wypuszczeniem na linie. A że wy traktujecie płyty od laptopów tak jak płyty chodnikowe to już nie nasza wina!

Fak

A slyszeliscie jakie maja stawki technicy? Tutaj sie dopiero zarabia duzo, my sirdzimy i testujemy ich "naprawione" plyty, ktore i tak nie dzialaja, ciagle jakis fail. A oni maja 3 razy jak nie wiecej nasza pensje.

Technik
@Fak

W cale sie nie dziwie, umiesz czytać schematy ? Lutować ? Obsługiwać oscylator ? Jestes po jakimś technikum elektrycznym ? Umiesz naprawiać płyty główne ? Dlatego zarabiają wiecej niz człowiek na linii - do tej pracy mozna by pewnie przyuczyć szympansa ... Na linii kazdy moze pracować ale zeby zostać technikiem to juz nie ...

Prawdziwy były niebieski - przez 3 miesiące

Ja tam lubie testowanie, juz pare lat sie tym zawodowo zajmuje i z perspektywy czasu był to strzał w dziesiątke. Nie wiem czy gdybym poszedł w innym kierunku osiagnął bym tyle ... Szczerze w to watpię ... pewnie mi troche szczęście tez dopisało :-) Tęskni mi sie za Compalem, kasa słaba ale praca beztresowa, nawet ta monotonność nie przeszkadzała, tez se troche lutowalem. Czasami mam chęć tutaj wrócić i zobaczyć co sie zmieniło :-) wszedłem tutaj zobaczyć czy jaka (usunięte przez administratora) nic o mnie znowu nie pisze.

Prawdziwy były niebieski - przez 3 miesiące

chenty

Ja ją chętnie za sponsoruje, mogę dać 500 zł za spotkanie, 3-4 razy w miesiącu jak coś mogę podać email do kontaktu, mam swoje mieszkanie blisko centrum...

Fff

Dred może ją najwyżej autobusem podwieść

rino

Bym był w szoku gdyby taki kołek w lozku jak ona kogoś zadowolił ( tak kolega o niej mowil) a mial okazje ja poznać.

nightdrinker

To tak nie działa. Z punktu widzenia pracodawcy lepiej (i taniej) zostawić jedną rozgarniętą osobę, która sama obrobi wszystko, a nie pięciu obiboków pozorujących pracę ...

bajlo
@nightdrinker

Chyba chciałeś napisać jednà cwaniarę lidke podpier*alajàcą innym prace.ma plecy szerokie jak baba z mazur to się rozpycha tyle w temacie.

rislo
@bajlo

Najlepiej jest wtedy gdy Lidki niema w pracy :D:D:D wtedy repair 1 nie musza sie wku***ac bo nikomu nie podp****dala ona plyt!! I dzis tak samo!! Totalna wyje*ka :D

lalala

Gdyby Lidkę-kartofla zwolnili to byłoby dużo ECO dla reszty no i na magazynku byłyby pełne szufladki. Z reszta z tego co słyszę to technicy narzekają na płyty polutowane przez Lidkę-kartofla na repair-1

nightdrinker

Tak, a potem poczytajcie ichni gowork i zobaczcie, że jest tam tak samo "różowo" jak u nas :/ A co do braku płyt - myślę, że zwolnienie kilkunastu osób by problem rozwiązało, hehe.

RPL

Asplex - znany i w naszej firmie Serwis Acera we Wrocławiu, do którego kilka lat temu przeszło dwuch naszych kolegów. Zobaczcie artykuł, jak naprawia się tam laptopy: dobreprogramy.pl/Wizyta-w-centrum-serwisowym-Acera-jak-naprawia-sie-sprzet-w-Asplex,News,81815.html

lalala

"Katarzyna"? He! He! Puki co płci ani imienia jeszcze nie zmieniłem, i nie planuję zmieniać! :D Pewnie kartofel oburzył się na to co napisałem wcześniej, ale niestety to czysta prawda którą potwierdzi wielu z repair-1.

lalala

Bo jak już wczesniej napisałem kartofel chowa boxy z ECO w klatce gdzie przypisują płyty. Raz kiedyś przez przypadek przyuważyłem jak rano o 08:00 gdy kartofel pojawił się na stanowisku to ta chuda w okularach co przypisuje płyty szybko wyniosła jej z klatki boxa z płytami na ECO i postawiła przy stanowisku. A kartofel zwija z magazynku tasiemki z komponentami do ECO całymi metrami. Czemu nikt sie tym nie interesuje? Nie wiem.

Trolololo
@lalala

Katarzyna weź już się uspokoj

tirt
@lalala

Juz od 6 jej odkladaja bo jak bylem przypidsac to słyszałem jak gadala ulka ze dla Lidki. A gdzie kur*wa reszta pytam sie ?????

Racjaaa

Kazda praca lepsza niz Compal :D

Zostaw merytoryczną opinię o Compal - Łódź

• Jak się pracuje w Compal?

Zobacz opinie na temat firmy Compal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Compal?

Kandydaci do pracy w Compal napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Compal