Kent Staff

Folkston

Opinie o Kent Staff

haa 2010-03-30 00:24:12
syf syf i jeszcze raz syf
pracownik kent staffu 2010-07-12 17:36:25
[usunięte przez moderatora] niepalca kradna i niegwarantuja zadnej pracy nawet jak wysla cie do pracy to i tak wracasz do domu na wlasna reke bo niema pracy dla ciebie syf to malo powiedziane smrod i malaria
anonim 2010-08-20 15:53:30
pracownik kent staffu - 2010-07-12 17:36:25

to malo powiedziane ze syf, jak chcesz prace to kazda osoba musi sie podlizac lub dac jakąś rzecz, czyli [usunięte przez moderatora], dotyczy to pracy w Mack gdzie kent staff wysyla pracownikow z tego co wiem to bierze Pan [usunięte przez moderatora] i Pani [usunięte prze moderatora]?? D. a jak ktos chce sie dodzwonic to trzeba liczyc na cud, szybciej sie dodzwonie na audiotele do tvn-u..
xxx 2011-12-08 14:27:17
ja kiedys pracowalam dla Kent Staff, WIELKIE OSZUSTWO!! kradna pieniadze za godziny pracy, za holiday, tna na czym tylko sie da a potem rzna glupka, ze nic nie wiedza, ze nic nie bylo im zgloszone itp. to, ze pan [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora] biora pieniadze, za zalatwienie pracy to oczywiste, Pan [usunięte przez moderatora] bukowal tylko rodzine i dla nich zawsze bylo duzo pracy. A [usunięte przez moderatora] samych litwinow. W ksiegowosci wystawiali falszywe czeki na osoby ktroe juz dawno nie pracowaly a potem wlasciciel wkladal je do wlasnej kieszeni. Ludzie po 2 lata czekaja na P45 czy P60 i wkoncu i tak sie nie doczekaja. Posluchy nawet szly ze placa dodgy tax za ludzi, czyli ci odciagaja a do HM Revenue nie placa!!! NAPRAWDE NIE POLECAM TEJ AGENCJI, jesli chcesz czysto zarobic (nie charytatywnie) i miec wszystkie papiery wporzadku to szczerze nie polecam. A teraz Agencja Kent Staff nazywa sie Vital Recruitment wiec tej tez nie ufajcie...
Aram 2016-05-18 21:42:48
Kent Staff ma się coraz lepiej, praca na wysokim poziomie, dają telefon komórkowy i umowę o pracę teraz. Ja na waszym miejscu wysłałbym CV już teraz, póki trwa nabór.
Zostaw swoją opinię o Kent Staff - Folkston
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kent Staff