Fostertravel.pl - portal turystyczny. Biuro podróży

Opinie o Fostertravel.pl - portal turystyczny. Biuro podróży

FOSTERTRAVEL 2015-02-25 21:23:49
Nie polecam warszawskiego oddziału FOSTERTRAVEL! Możecie? Omijajcie ich z daleka. Nieprofesjonalni,bardzo aroganccy ludzie...Niemili,a w dodatku mijają się z prawdą!
A.d.l 2015-05-10 18:11:26
Hmmm. Ciekawe.... czyzby firma sama o sobie zle napisala? :P Hehehe czy to furiat od konkurencji ;-) ? :-) Ja daje 6 za pracę, jeszcze z moichczasow na ul. Puławskiej. Pozdowionka dla fajnych i profesjonalnych ludzi :-) juz w nowej lokalizacji.
Pynio 2016-09-29 10:27:44
Korzystałam kilkakrotnie z wyjazdów zakupionych w Fostertravel nigdy nie miałam żadnych niespodzianek ani przykrych sytuacji. Zdecydowanie polecam, obsługa profesjonalna na szóstkę
Pozdrawiam, powodzeniA
scream ' 2016-10-18 22:37:31
a gdzie pynio konkretjie wyjeżdżałeś możesz się pochwalić nam tutaj?? myślę żebby uciec rzez zimą i jakieś super wakacje all inclusice sobie wziąć u nich w firmie - co sądzicie o wyjeździe do emiratów arabskich?
Ja 2016-11-10 19:23:46
Super atmosfera. Fajni ludzie !!! Polecam.
Zostaw swoją opinię o Fostertravel.pl - portal turystyczny. Biuro podróży - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fostertravel.pl - portal turystyczny. Biuro podróży