brak logo

Fostertravel.pl - portal turystyczny. Biuro podróży

Warszawa

Opinie o Fostertravel.pl - portal turystyczny. Biuro podróży

FOSTERTRAVEL 2015-02-25 21:23
Nie polecam warszawskiego oddziału FOSTERTRAVEL! Możecie? Omijajcie ich z daleka. Nieprofesjonalni,bardzo aroganccy ludzie...Niemili,a w dodatku mijają się z prawdą!
A.d.l 2015-05-10 18:11
Hmmm. Ciekawe.... czyzby firma sama o sobie zle napisala? :P Hehehe czy to furiat od konkurencji ;-) ? :-) Ja daje 6 za pracę, jeszcze z moichczasow na ul. Puławskiej. Pozdowionka dla fajnych i profesjonalnych ludzi :-) juz w nowej lokalizacji.
2
Pynio 2016-09-29 10:27
Korzystałam kilkakrotnie z wyjazdów zakupionych w Fostertravel nigdy nie miałam żadnych niespodzianek ani przykrych sytuacji. Zdecydowanie polecam, obsługa profesjonalna na szóstkę
Pozdrawiam, powodzeniA
2
scream ' 2016-10-18 22:37
a gdzie pynio konkretjie wyjeżdżałeś możesz się pochwalić nam tutaj?? myślę żebby uciec rzez zimą i jakieś super wakacje all inclusice sobie wziąć u nich w firmie - co sądzicie o wyjeździe do emiratów arabskich?
1
Ja 2016-11-10 19:23
Super atmosfera. Fajni ludzie !!! Polecam.
zuza 2017-02-03 11:34
A jakie zarobki? Bo atmosferą rachunków nie oplace.
Agata J. 2017-04-11 16:16
Ja dwa razy u nich kupowałam wyjazdy zorganizowane przez Itakę i raz bilet lotniczy. Bardzo kompetentna obsługa, to widać.
Zdaje się ze szukają pracowników do obsługi klienta w Warszawie. Słyszałam od koleżanki której koleżanka tam pracowała kiedyś i były bardzo dobre opinie o samej pracy u nich, ale też że rekrutacja kilkuetapowa i dość przesiewowa ze znajomości krajów, trzeba mieć doświadczenie i dużą wiedzę, znajomość języków. Ktoś coś więcej wie? Mam ochotę wysłać cv, mam mniejsze doświadczenie niż wymagają, ale zobaczę jak mi pójdzie. Do testu się przygotuję. Ktoś był u nich na rekrutacji już w tym roku ?
Zostaw swoją opinię o Fostertravel.pl - portal turystyczny. Biuro podróży - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fostertravel.pl - portal turystyczny. Biuro podróży