Konsultant Komputer Sp. z o.o.

Opinie o Konsultant Komputer Sp. z o.o.

Pepe Nowy wpis

Jeśli myślę o tej firmie to zawsze na myśl przychodzi mi tylko jedno sformułowanie DYLETANCTWO

Gabriela Nowy wpis
@Pepe

Czemu akurat to? Rzucasz hasłami a konkretu ani jednego ;) Słabo to wygląda

Marcin Nowy wpis

Janusze biznesu xD. To mnie nigdy nie przestanie śmieszyć. Jak tym razem wyglądało te Januszostwo? Co takiego robili?

pepe Nowy wpis
@Gabriela

nie mozna odpowiedziec bo caly czas sa usuwane komentarze

Filip

Profesjonaliści, bardzo dobrze oceniana na rynku informatycznym firma a praca dla ludzi ambitnych , polecam!

terazzadowolna

Nie polecam. Na cokolwiek sie umowicie, to nie macie pewnosci, czy umowa zostanie dotrzymana. Wszystkie umowy o cos wiecej sa podwazane przy kazdym mozliwym drobiazgu. Premie sa tylko w obietnicach i zawsze jest mowa "pogadamy o tym za tydzien, teraz nie ma czasu". To firma, ktora rzadzi, a zarazem rozwala ksiegowa. Jeden prezes się jej boi, a drugi praktycznie nieczego nie uzgadnia z drugim. Ta Pani nie umie organizowac nawet sobei pracy, bo nawet excela nie zna i tabelki dlugopisem po godzinach wypisuje. Ma taki wplyw na prezesa, ze ten nie dotrzymuje umow, albo zalatwia sprawy w tajemnicy przed nia. Ksiegowa krzyczy, placze, obarcza swoimi problemami wszystkich dookola. Nikt, kto pozna dzialalnosc tej firmy i ma glowe na kartku tam nie zostaje, tylko zmienia prace. To firma, ktora na uczciwym rynku by sie nie utrzymala, ale dzieki starym ukladom zarabia.

Edward

@Emka, czy dalej pracujesz w tej firmie czy Twój komentarz dodałaś już jako była pracownica firmy Konsultant Komputer? Wspomniałaś, że w tej firmie pracownicy są mobbingowani, to bardzo poważny zarzut dlatego podam tu jego definicję tworzoną przez Międzynarodową Organizację Pracy i proszę odnieś się do tego czy rzeczywiście w tej firmie tego typu sytuacje mają miejsce. Mobbing - to obraźliwe zachowanie poprzez mściwe, okrutne, złośliwe lub upokarzające usiłowanie zaszkodzenia jednostce lub grupie pracowników (...), którzy stają się przedmiotem psychicznego dręczenia. Innymi słowy mobbing to proces przemocy i nękania psychicznego pracownika trwający nie krócej niż sześć miesięcy, stosowany systematycznie, przynajmniej raz w tygodniu, godzący w godność i osobowość człowieka, naruszający integralność psychiczną i fizyczną.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Konsultant Komputer Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Student/ka do wprowadzania danych w biurze rachunkowym?
kali

mefor; ja jednak bym tak nie zachwalał, oczwyiscie nie podchodze też negatywnie bo nie byłem nigdy u nich,ale ludzie byli wiec poczytaj co piszą.

mefor

mimo niektórych negatywnych opinii na temat firmy to ludzie tam pracują i mają się dobrze. nie wiem czemu co niektórzy tak ją smarują, aczkolwiek pewnie mieli coś za uszami i chcą dosolić pracodawcy. nie ma się co bać, bardzo przyjemnie się pracuje, w dodatku praktyki to chyba jedna z lepszych rzeczy - niby za darmo robisz, ale i tak Ci kasę dają za pomoc. warto!

darinwp

Firma porażka, tragedia. Zero motywacji, perspektyw rozwoju, klika i jedna wielka szopka.

tusek

Ja też nie polecam, pracowałam tam. Brak słów prezes nie ma swojego zdania, a ksiegowa zabiera wszystkim co tylko może, choc to nie jej kasa, wiec gówno jej do tego. Nie polecam, chyba że ludziom o mocnych nerwach!!

Zostaw merytoryczną opinię o Konsultant Komputer Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Konsultant Komputer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsultant Komputer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsultant Komputer Sp. z o.o.?

Konsultant Komputer Sp. z o.o.