Sunglobe

Poznań

Opinie o Sunglobe

Pracownik 2016-04-03 12:52:44
Sunglobe - rzeźnik, lombard i detektyw w jednym. Pan szef nawet komputera nie umie włączyć więc nie chciałabym powierzyć swojej sprawiy takiemu "detektywowi". Pan szef przy zatrudnieniu nie informuje, że pracownik będzie musiał ponosić koszty kradzieży w lombardzie, nie ma takiej informacji w umowie, ponieważ w ogóle nie daje umowy. Koszty kradzieży ponosi pracownik - nawet jeżeli są w wysokości całej wypłaty, to po prostu nie wypłaci Ci w ogóle wypłaty i powie, że "możesz brać zaliczki". Pan syn, który pomaga w prowadzeniu interesu jest moim zdaniem nie do końca stabilny emocjonalnie. Potrafił przyjść obrażony i nie odzywać się, bo wstawiłam brzydkie zdjęcia na allegro (może dlatego, że ma 25 lat, a nadal jest na pierwszym roku studiów :P)
Pracownik 2016-10-23 00:00:04
Ta firma to totalna porażka, pracujesz rok a umowę masz tylko przez miesiąc i to zlecenie.
Nie zarobisz tu więcej niż 1000 zł a odpowiedzialność duża. Szef i Szefowa są mili ale ich syn to jakaś porażka. Niby jest pracownikiem ale wywyższa się choć wiedze ma zerową. Ciągle niezadowolony do wszystkich ma pretensje, gbur.
Szefowa sie nie wtraca w firme a szef zamiast lombardow woli dogladac innych dzialalnosci.
W miejacu pracy nie ma wc ani ogrzewania.
Zostaw swoją opinię o Sunglobe - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sunglobe