nowa polska z o.o fabryka mebli tapicerowanych

Środa Wielkopolska

Opinie o nowa polska z o.o fabryka mebli tapicerowanych

anonim 2011-06-22 22:42:36
dlaczego piszecie tylko kierownik piszcie kierownicy ...przyszedł niedawno kierownik ze swarzędza czy kostrzyna to jest dopiero kierownik na niego tez trzeba uwazac i glówny kierownik tego zakladu niech ma oczy szeroko otwarte na niego ,niedawno ztego odeszedl kierownik slawek NAJLEPSZY KIEROWNIK Z TYCH KIEROWNIKOW tego zakladu panie slawku pozdrawiam
anonim 2011-06-22 23:06:22
zgadzam sie zostatnią opinią nieroby w tej firmie mają dobrze i lizusy bo miał..m przyjemnosc w tej firmie pracowac ,dobrze ze tak krótko
anonim 2011-06-24 01:28:31
zakład do niczego ,zeby pracodawczyni tego zakładu wiedziala co tam sie robi ci co dobrze myślą mają 5 pensji na lewo .nieraz byl.m swiadkiem czarnych interesów ,kto to widział zeby zginął klej 300 czy 500 litrow w bialy dzien,i najlepsze jest to ze ten pracownik jest (usunięte przez administratora) kierownikow do dzis pracuje w tym zakladzie.
farog 2016-04-20 19:42:55
Nie wiem jednak co chcesz wiedzieć @anonim, ale jeśli chcesz wiedzieć ogólnie no to masz umowę, na początku będzie to na okres próbny, później możesz spodziewać się normalnie umowy o pracę, pieniądze są na czas.
Zostaw swoją opinię o nowa polska z o.o fabryka mebli tapicerowanych - Środa Wielkopolska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie nowa polska z o.o fabryka mebli tapicerowanych